משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


נערים ב' - ארצית צפון: דרבי כפר סבאי במחזור הפתיחה

הגרלת משחקי המחוז הצפוני של הליגה הארצית של שנתון נערים ב' מזמנת לנו דרבי בעיר מהשרון כבר במחזור הראשון. מי עוד ייפגשו במחזור הראשון? על זאת ועוד בכתבה הבאה.
פורסם ב: 08/08/2017 17:56:53

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: יקי גיל


ההתאחדות לכדורגל פרסמה לפני זמן קצר את הגרלת משחקי המחוז הצפוני של הליגה הארצית בשנתון נערים ב'. למקרה שטרם התעדכנתם, העונה הקרובה תהיה עונת מעבר בשנתון נערים ב', בשל הרצון להתאים את מבנה הליגה לזה המקובל בשנתון נערים א' - עם ליגה בכירה אחת בת 16 קבוצות, שתי ליגות ארציות בנות 16 קבוצות כ'א ומספר ליגות מחוזיות. בשל הסיטואציה שנוצרה, לטבלה הסופית של שתי הליגות הבכירות בשנתון נערים ב' - ארצית דרום וארצית צפון, תהיה השפעה מכרעת על מבנה הליגות. שמונה הקבוצות הראשונות יעניקו למועדון שלהם נציגות בליגת העל של השנתון בעונה שלאחר מכן, בעוד שמונה האחרונות למעשה יהיו על תקן יורדות והמועדונים שאותן מייצגות הקבוצות יקבלו ייצוג בליגה הארצית של השנתון בעונה שלאחר מכן, לשם יצטרפו קבוצות ממועדונים שקבוצת נערים ב' שלהם בעונה הקרובה תסיים באחד משני המקומות הראשונים בליגות המחוזיות. כל הקבוצות שיסיימו במקום השלישי ומטה בכל אחת מהליגות המחוזיות יהיו על תקן יורדות לליגה השלישית, המועדונים שאותן מייצגות הקבוצות יקבלו ייצוג בליגות מחוזיות שיהיו הליגות התחתונות ביותר במבנה החדש.

אחרי ההסבר המנומק נעבור להגרלת משחקי הליגה במחוז הצפוני של הליגה הארצית. כבר במחזור הראשון, שייערך ב-2/9, יתקיים משחק דרבי בשרון - כשהפועל כפר סבא [שיחקה בליגת המרכז של שנתון נערים ג'] בבעלותו של יצחק שום תארח את הפועל עליה כפר סבא [שיחקה בליגת השרון] - המועדון שהיה בבעלותו ובבעלות שלמה שרף עד לאחרונה ומעניין לדעת כיצד ימשיך לתפקד. מה עוד צפוי לנו במחזור הראשון? מכבי נתניה - אלופת השרון בשנים האחרונות בליגות הילדים ונערים ג', תחל את העונה במשחק ביתי מול מכבי צור שלום - שסיימה את העונה שעברה כסגנית אלופת צפון 1 של שנתון נערים ג'. סגנית אלופת השרון של שנתון נערים ג', מכבי חיפה/נהלל - תפתח את העונה במשחק חוץ מסקרן מול הפועל חיפה. עוד מפגש בין קבוצות ששיחקו בליגת השרון ייערך בגליל, כשבני סכנין תארח את הפועל רעננה. מפגש נוסף על טהרת קבוצות ששיחקו בליגת השרון ייערך במפרץ חיפה, כשעירוני נשר תארח את בית'ר טוברוק. עירוני קרית שמונה - אלופת המפרץ, תארח את מכבי עמק חפר - ששיחקה בליגת השרון.  מפגש על טהרת מחוז המפרץ, יפגיש את הפועל נצרת עילית והפועל יקנעם. מכבי הרצליה - ששיחקה בליגת השרון, תארח את מכבי אחי נצרת - שהתמודדה על האליפות בליגת המפרץ. שתי הקבוצות נפגשו ברבע גמר גביע המדינה בעונה שעברה, הרצליה ניצחה 0:4 באותו משחק. לרשימת המשחקים המלאה, הקליקו כאן.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד
 ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.   


עוד בכותרות
הכדורגל שלנו רווי בשנאת חינם מיותרת, שמתבטאת באלימות, השמצות, פגיעה בכבוד האדם, מאבקי אגו, בבריונות ואפילו בדברים שגובלים בסחר בבני אדם. הגיע הזמן להפסיק את השנאה העזה שהכדורגל שלנו מייצר. לא בשביל זה נוצר הכדורגל.
22/07/2018 09:28:05
בקרוב
22/07/2018 09:25:26
שלושה משחקי אימון שעליהם התוודענו נערכו אתמול בין קבוצות נוער שונות - חמש משש מהקבוצות שנטלו חלק במשחקים הן מליגת העל. כל המשחקים הסתיימו בהכרעה והפיקו הרבה שערים.
21/07/2018 14:06:45
בקרוב
21/07/2018 14:02:34
כל כך הרבה מועדונים מפוארים בכדורגל הישראלי הגיעו לשוקת שבורה, כשהם חייבים מיליוני שקלים ועתידם הכלכלי לוט בערפל. בשביל מה קיים הגוף שנקרא בקרה תקציבית, אם הוא לא מצליח למנוע את התופעות הללו? ואם בכל זאת צריך גוף כזה, ברור שהוא צריך להיות הרבה יותר תקיף וגם לתת פתרון להלנות שכר כלפי מאמנים במחלקות הנוער.
20/07/2018 16:27:15
הרבה אנשים בארץ מצביעים על הדרך שעשתה נבחרת הכדורגל הבלגית, כעל מודל שיש לאמצו גם אצלנו. מבלי להיכנס לרזולוציות עמוקות, הדבר הראשון שהכדורגל שלנו צריך לאמץ מהכדורגל הבלגי זו תרבות הספורט של האוהד הפשוט. על כך בטור הבא.
20/07/2018 16:17:22


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל