משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


נערים ב' - ארצית דרום: פותחים עם דרבי במלאבס

כבר במחזור הראשון של המחוז הדרומי של הליגה הארצית בשנתון נערים ב' ייפגשו מכבי והפועל פ"ת למשחק דרבי. מי עוד ייפגשו במחזור הראשון? מתי ייערכו משחקי דרבי נוספים בסיבוב הראשון? הכל בכתבה זו.
פורסם ב: 08/08/2017 18:12:41


מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: אבי דולמן - באדיבות עמוד הפייסבוק של מח' הנוער הפועל פ'ת

ההתאחדות לכדורגל פרסמה לפני זמן קצר את הגרלת משחקי המחוז הדרומי והצפוני של הליגה הארצית בשנתון נערים ב'. למקרה שטרם התעדכנתם, העונה הקרובה תהיה עונת מעבר בשנתון נערים ב', בשל הרצון להתאים את מבנה הליגה לזה המקובל בשנתון נערים א' - עם ליגה בכירה אחת בת 16 קבוצות, שתי ליגות ארציות בנות 16 קבוצות כ'א ומספר ליגות מחוזיות. בשל הסיטואציה שנוצרה, לטבלה הסופית של שתי הליגות הבכירות בשנתון נערים ב' - ארצית דרום וארצית צפון, תהיה השפעה מכרעת על מבנה הליגות. שמונה הקבוצות הראשונות יעניקו למועדון שלהם נציגות בליגת העל של השנתון בעונה שלאחר מכן, בעוד שמונה האחרונות למעשה יהיו על תקן יורדות והמועדונים שאותן מייצגות הקבוצות יקבלו ייצוג בליגה הארצית של השנתון בעונה שלאחר מכן, לשם יצטרפו קבוצות ממועדונים שקבוצת נערים ב' שלהם בעונה הקרובה תסיים באחד משני המקומות הראשונים בליגות המחוזיות. כל הקבוצות שיסיימו במקום השלישי ומטה בכל אחת מהליגות המחוזיות יהיו על תקן יורדות לליגה השלישית, המועדונים שאותן מייצגות הקבוצות יקבלו ייצוג בליגות מחוזיות שיהיו הליגות התחתונות ביותר במבנה החדש.

אחרי ההסבר המנומק נעבור להגרלת משחקי הליגה במחוז הדרומי של הליגה הארצית, שמורכב בחלקו הגדול מקבוצות ששיחקו במחוז המרכז של שנתון נערים ג'. המחזור הראשון ייערך ב-2/9, מחזור הפתיחה מזמן לנו משחק דרבי במלאבס - בו תארח מכבי פ'ת  [בעונה שעברה בצמרת מחוז השרון של שנתון נערים ג'] את הפועל פ'ת [בעונה שעברה בתחתית טבלת המרכז].  מכבי חיפה 'קצף' - מחזיקת הגביע בשלוש העונות האחרונות, תחל את העונה במשחק ביתי מול מ.ס באר שבע - ששיחקה בעונה שעברה במחוז שפלה. משחקים על טהרת מחוז המרכז של העונה שעברה: הפועל ת'א - אלופת המרכז בעונה שעברה, תפתח את העונה במשחק ביתי מול הפועל באר שבע.  מ.ס אשדוד תארח את הקבוצה המאוחדת של מכבי ת'א, בית'ר ירושלים תארח את הפועל רמת השרון, הפועל ר'ג תארח את סגנית האלופה - בני יהודה ת'א. יתר המשחקים: עירוני מודיעין תארח את הפועל אשקלון - אלופת דן 1, בית'ר מעלה אדומים [שיחקה בדן 1] תארח את הפועל ראשון לציון. משחקי דרבי שייערכו בסיבוב הראשון: הפועל ת'א תארח את מכבי ת'א במחזור ה-3, בני יהודה ת'א תארח את הפועל ת'א במחזור ה-4, מכבי ת'א תארח את בני יהודה במחזור ה-15. במחזור השביעי תארח מ.ס באר שבע את הפועל באר שבע. לרשימת המשחקים המלאה, הקליקו כאן.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.   


עוד בכותרות
הכדורגל שלנו רווי בשנאת חינם מיותרת, שמתבטאת באלימות, השמצות, פגיעה בכבוד האדם, מאבקי אגו, בבריונות ואפילו בדברים שגובלים בסחר בבני אדם. הגיע הזמן להפסיק את השנאה העזה שהכדורגל שלנו מייצר. לא בשביל זה נוצר הכדורגל.
22/07/2018 09:28:05
בקרוב
22/07/2018 09:25:26
שלושה משחקי אימון שעליהם התוודענו נערכו אתמול בין קבוצות נוער שונות - חמש משש מהקבוצות שנטלו חלק במשחקים הן מליגת העל. כל המשחקים הסתיימו בהכרעה והפיקו הרבה שערים.
21/07/2018 14:06:45
בקרוב
21/07/2018 14:02:34
כל כך הרבה מועדונים מפוארים בכדורגל הישראלי הגיעו לשוקת שבורה, כשהם חייבים מיליוני שקלים ועתידם הכלכלי לוט בערפל. בשביל מה קיים הגוף שנקרא בקרה תקציבית, אם הוא לא מצליח למנוע את התופעות הללו? ואם בכל זאת צריך גוף כזה, ברור שהוא צריך להיות הרבה יותר תקיף וגם לתת פתרון להלנות שכר כלפי מאמנים במחלקות הנוער.
20/07/2018 16:27:15
הרבה אנשים בארץ מצביעים על הדרך שעשתה נבחרת הכדורגל הבלגית, כעל מודל שיש לאמצו גם אצלנו. מבלי להיכנס לרזולוציות עמוקות, הדבר הראשון שהכדורגל שלנו צריך לאמץ מהכדורגל הבלגי זו תרבות הספורט של האוהד הפשוט. על כך בטור הבא.
20/07/2018 16:17:22


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל