משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


חם שם בחוץ - נא להתנהג בהתאם

ההתאחדות לכדורגל מוכרחה לחייב את הקבוצות שיפתחו עונה בשבועות הקרובים לארח משחקים בשעות אחר הצוהריים ולפנות ערב. אין סיבה הגיונית להתעלל בשחקנים ובקהל עם משחקים בשעות בוקר חמות, כשמתכונת המשחקים אינה עמוסה.
פורסם ב: 09/08/2017 18:02:46


מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: איציק נחמיאס


בעוד שבועיים וחצי תחל עונת המשחקים החדשה בגזרת הליגות הצעירות. ראשונים לדרך ייצאו שחקני ליגת העל של שנתון נערים א' [26/8], שבוע לאחר מכן [2/9], בתחילת חודש ספטמבר, יצטרפו למעגל המשחקים ליגת העל לנוער והליגות הארציות של שנתון נערים א' ונערים ב', שבוע לאחר מכן [9/9] יצטרפו קבוצות הליגות הלאומיות לנוער, שבוע לאחר מכן, יצטרפו קבוצות מסוימות מהליגות הארציות והמחוזיות לנוער, הליגות המחוזיות בשנתוני נערים א' ונערים ב' וקבוצות משנתון נערים ג' [ייערך מחזור גביע לא מלא באותו שבוע]. למעשה, רק ב-7/10 יצטרפו יתר הליגות למעגל המשחקים ונגיע לסיטואציה של מתכונת מלאה ומגרשים עמוסים במשחקים. 

אין שום סיבה הגיונית, שכמו שקרה בעונה שעברה ובעונה שקדמה לה, שכל עוד אין מתכונת מלאה של משחקים בליגות הצעירות, תתאפשר סיטואציה שבה תינתן לקבוצות אפשרות לארח משחקים בשעות הבוקר, תחת מזג אוויר חם עד שרבי כפי שאופייני לתקופה הזו. כבר עכשיו חשוב שבהתאחדות לכדורגל יביעו באופן ברור דעה בעניין ויחייבו את הקבוצות שמארחות משחקים בספטמבר לארח את המשחקים החל מהשעה 16:00 וצפונה [כמובן שקבוצות שיגדילו לעשות ויארחו משחקים בשעות לפנות ערב - מה טוב]. לשחק בשעות הבוקר בחודש ספטמבר זו התעללות גם בשחקנים וגם בצופים. אין כאן עניין של פינוק, יש כאן עניין של נוחות ועניין של בריאות שחקנים. כל מי שמגיע למגרשים - שחקנים ואוהדים, עושים זאת במטרה ליהנות מהמשחק. כשמשחקים במזג אוויר שרבי ולח ההנאה הופכת לעינוי. לא בשביל זה אנחנו באים למגרשים.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.   


עוד בכותרות
הכדורגל שלנו רווי בשנאת חינם מיותרת, שמתבטאת באלימות, השמצות, פגיעה בכבוד האדם, מאבקי אגו, בבריונות ואפילו בדברים שגובלים בסחר בבני אדם. הגיע הזמן להפסיק את השנאה העזה שהכדורגל שלנו מייצר. לא בשביל זה נוצר הכדורגל.
22/07/2018 09:28:05
בקרוב
22/07/2018 09:25:26
שלושה משחקי אימון שעליהם התוודענו נערכו אתמול בין קבוצות נוער שונות - חמש משש מהקבוצות שנטלו חלק במשחקים הן מליגת העל. כל המשחקים הסתיימו בהכרעה והפיקו הרבה שערים.
21/07/2018 14:06:45
בקרוב
21/07/2018 14:02:34
כל כך הרבה מועדונים מפוארים בכדורגל הישראלי הגיעו לשוקת שבורה, כשהם חייבים מיליוני שקלים ועתידם הכלכלי לוט בערפל. בשביל מה קיים הגוף שנקרא בקרה תקציבית, אם הוא לא מצליח למנוע את התופעות הללו? ואם בכל זאת צריך גוף כזה, ברור שהוא צריך להיות הרבה יותר תקיף וגם לתת פתרון להלנות שכר כלפי מאמנים במחלקות הנוער.
20/07/2018 16:27:15
הרבה אנשים בארץ מצביעים על הדרך שעשתה נבחרת הכדורגל הבלגית, כעל מודל שיש לאמצו גם אצלנו. מבלי להיכנס לרזולוציות עמוקות, הדבר הראשון שהכדורגל שלנו צריך לאמץ מהכדורגל הבלגי זו תרבות הספורט של האוהד הפשוט. על כך בטור הבא.
20/07/2018 16:17:22


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל