משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


חם שם בחוץ - נא להתנהג בהתאם

ההתאחדות לכדורגל מוכרחה לחייב את הקבוצות שיפתחו עונה בשבועות הקרובים לארח משחקים בשעות אחר הצוהריים ולפנות ערב. אין סיבה הגיונית להתעלל בשחקנים ובקהל עם משחקים בשעות בוקר חמות, כשמתכונת המשחקים אינה עמוסה.
פורסם ב: 09/08/2017 18:02:46


מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: איציק נחמיאס


בעוד שבועיים וחצי תחל עונת המשחקים החדשה בגזרת הליגות הצעירות. ראשונים לדרך ייצאו שחקני ליגת העל של שנתון נערים א' [26/8], שבוע לאחר מכן [2/9], בתחילת חודש ספטמבר, יצטרפו למעגל המשחקים ליגת העל לנוער והליגות הארציות של שנתון נערים א' ונערים ב', שבוע לאחר מכן [9/9] יצטרפו קבוצות הליגות הלאומיות לנוער, שבוע לאחר מכן, יצטרפו קבוצות מסוימות מהליגות הארציות והמחוזיות לנוער, הליגות המחוזיות בשנתוני נערים א' ונערים ב' וקבוצות משנתון נערים ג' [ייערך מחזור גביע לא מלא באותו שבוע]. למעשה, רק ב-7/10 יצטרפו יתר הליגות למעגל המשחקים ונגיע לסיטואציה של מתכונת מלאה ומגרשים עמוסים במשחקים. 

אין שום סיבה הגיונית, שכמו שקרה בעונה שעברה ובעונה שקדמה לה, שכל עוד אין מתכונת מלאה של משחקים בליגות הצעירות, תתאפשר סיטואציה שבה תינתן לקבוצות אפשרות לארח משחקים בשעות הבוקר, תחת מזג אוויר חם עד שרבי כפי שאופייני לתקופה הזו. כבר עכשיו חשוב שבהתאחדות לכדורגל יביעו באופן ברור דעה בעניין ויחייבו את הקבוצות שמארחות משחקים בספטמבר לארח את המשחקים החל מהשעה 16:00 וצפונה [כמובן שקבוצות שיגדילו לעשות ויארחו משחקים בשעות לפנות ערב - מה טוב]. לשחק בשעות הבוקר בחודש ספטמבר זו התעללות גם בשחקנים וגם בצופים. אין כאן עניין של פינוק, יש כאן עניין של נוחות ועניין של בריאות שחקנים. כל מי שמגיע למגרשים - שחקנים ואוהדים, עושים זאת במטרה ליהנות מהמשחק. כשמשחקים במזג אוויר שרבי ולח ההנאה הופכת לעינוי. לא בשביל זה אנחנו באים למגרשים.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.   


עוד בכותרות
המועדון שגידל וטיפח שחקנים מהשורה הראשונה בכדורגל הישראלי קורא לכם. שלמה שרף ובני לם מזמינים אתכם למבחני קבלה לחממת הכדורגל של טוברוק בחופשת הפסח. חולמים להצטרף? בואו לבדוק אם אתם מתאימים (תוכן פרסומי).
17/03/2018 11:41:58
קבוצות הנוער של קביליו יפו והפועל קטמון, שנאבקות על המקום השני של טבלת לאומית דרום - המוביל למשחקי המבחן להעפלה לליגת העל, זכו היום בניצחונות במשחקים רבי שערים. יפו שומרת על המקום השני ועל פער של 2 נקודות מהקבוצה מהבירה.
17/03/2018 11:36:52
בקרוב
17/03/2018 11:36:39
במשחק הדרבי של הרצליה, בין הקבוצה הבכירה של הפועל לקבוצת המשנה של מכבי, לא הושגה הכרעה. המשחק השקול ברמתו הסתיים בתוצאת שוויון 1:1. שתי הקבוצות רחוקות מהתמודדות על אחד מכרטיסי העליה לליגה הארצית.
17/03/2018 11:36:25
קבוצת נערים ג' של הפועל אסי גלבוע שומרת על מקומה בפסגת טבלת יזרעאל, אחרי שניצחה הבוקר 0:3 את עירוני טבריה - שההפסד גורם לה להתרחקות ממאבק האליפות. כל השערים הובקעו במחצית הראשונה.
17/03/2018 11:36:11
בקרוב
17/03/2018 11:35:56


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל