משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


חם שם בחוץ - נא להתנהג בהתאם

ההתאחדות לכדורגל מוכרחה לחייב את הקבוצות שיפתחו עונה בשבועות הקרובים לארח משחקים בשעות אחר הצוהריים ולפנות ערב. אין סיבה הגיונית להתעלל בשחקנים ובקהל עם משחקים בשעות בוקר חמות, כשמתכונת המשחקים אינה עמוסה.
פורסם ב: 09/08/2017 18:02:46


מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: איציק נחמיאס


בעוד שבועיים וחצי תחל עונת המשחקים החדשה בגזרת הליגות הצעירות. ראשונים לדרך ייצאו שחקני ליגת העל של שנתון נערים א' [26/8], שבוע לאחר מכן [2/9], בתחילת חודש ספטמבר, יצטרפו למעגל המשחקים ליגת העל לנוער והליגות הארציות של שנתון נערים א' ונערים ב', שבוע לאחר מכן [9/9] יצטרפו קבוצות הליגות הלאומיות לנוער, שבוע לאחר מכן, יצטרפו קבוצות מסוימות מהליגות הארציות והמחוזיות לנוער, הליגות המחוזיות בשנתוני נערים א' ונערים ב' וקבוצות משנתון נערים ג' [ייערך מחזור גביע לא מלא באותו שבוע]. למעשה, רק ב-7/10 יצטרפו יתר הליגות למעגל המשחקים ונגיע לסיטואציה של מתכונת מלאה ומגרשים עמוסים במשחקים. 

אין שום סיבה הגיונית, שכמו שקרה בעונה שעברה ובעונה שקדמה לה, שכל עוד אין מתכונת מלאה של משחקים בליגות הצעירות, תתאפשר סיטואציה שבה תינתן לקבוצות אפשרות לארח משחקים בשעות הבוקר, תחת מזג אוויר חם עד שרבי כפי שאופייני לתקופה הזו. כבר עכשיו חשוב שבהתאחדות לכדורגל יביעו באופן ברור דעה בעניין ויחייבו את הקבוצות שמארחות משחקים בספטמבר לארח את המשחקים החל מהשעה 16:00 וצפונה [כמובן שקבוצות שיגדילו לעשות ויארחו משחקים בשעות לפנות ערב - מה טוב]. לשחק בשעות הבוקר בחודש ספטמבר זו התעללות גם בשחקנים וגם בצופים. אין כאן עניין של פינוק, יש כאן עניין של נוחות ועניין של בריאות שחקנים. כל מי שמגיע למגרשים - שחקנים ואוהדים, עושים זאת במטרה ליהנות מהמשחק. כשמשחקים במזג אוויר שרבי ולח ההנאה הופכת לעינוי. לא בשביל זה אנחנו באים למגרשים.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.   


עוד בכותרות
ההתאחדות לכדורגל פרסמה הבוקר את לוחות משחקי הליגות הארציות, שייצאו לדרך ב-7/10. העונה תחל במשחקי גביע ב-16/9, אך טרם פורסמה הגרלת משחקים. לא ברור מדוע לקיים משחקי גביע שלושה שבועות לפני תחילת העונה, ולא לייצר רצף משחקים?
23/08/2017 10:00:55
נבחרת נערים ב', המודרכת ע"י סלאח חסארמה, פתחה ברגל ימין את דרכה בטורניר ידידות ברוסיה, עם ניצחון 1:4 על בולגריה. שלושה שחקנים של מכבי חיפה "קצף" חתומים על השערים.
23/08/2017 09:43:31
בכל עונה ניתן למצוא בכל שנתון קבוצות שאינן מתאימות לדרג שאליו נרשמה הקבוצה - ובחלק מהמקרים גם לא למסגרת של ליגה. ההרשמה לעונת המשחקים בעיצומה, זה הזמן לקרוא לראשי המועדונים, להיות מספיק אחראים בעניין הזה.
22/08/2017 15:56:36
גילי לבנדה ומסאי דגו, שהובילו להצלחות גדולות קבוצות צעירות, הוכיחו במחזור הראשון של שתי הליגות הבכירות שגם למאמנים בלי יחסי ציבור ובלי טונות של ניסיון באימון בוגרים, יש בהחלט מה להציע ואין סיבה לפסול אותם מראש.
21/08/2017 19:07:44
מור קקון, כדורגלן קבוצת נערים א' של הפועל חיפה - שתחל בשבת הקרובה את דרכה בעונה החדשה, הוא האורח שלנו בפינת "הכר את השחקן". מעוניינים להשתתף גם אתם בפינה? פרטים בכתבה.
21/08/2017 18:48:44
השחקנים של גדי ברומר לא היו במיטבם במשחק גמר טורניר הידידות בהונגריה - מה שנוצל עד תום ע"י נבחרת גאורגיה - שזכתה בניצחון 1:4 וחגגה זכייה בטורניר.
20/08/2017 19:39:42


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל