משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


לסנכרן לוחות משחקים ולעזור לקבוצות לצמצם הוצאות

הסעות למשחקי חוץ הם מרכיב כספי לא מועט בהוצאות של מועדונים. מוטב שבהתאחדות לכדורגל ייצרו בסיס מסוים של קבוצות מאותם מועדונים, שישובצו במספר שנתונים באותם ליגות - בנוסף לסינכרון לוח משחקים זהה בין הליגות. בדרך הזו קבוצות יוכלו לחסוך בהוצאות נסיעה למשחקי חוץ.
פורסם ב: 12/08/2017 18:08:49

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

לא מעט קבוצות ממחלקות נוער מסוימות צריכות לשכור אוטובוסים לנסיעות למשחקי חוץ בעלות לא נמוכה, כזו שבדרך כלל נופלת על תקציבי מחלקות הנוער או על הכיסים של הורי השחקנים. להתאחדות לכדורגל יש דרך שבה היא תוכל לעזור לקבוצות לצמצם חלק לא מבוטל מהוצאה זו - שיבוצים של בסיס מועדונים מסוים בכל אזור לאותן ליגות במספר שנתונים ויצירת לוח משחקים שיפגיש באותם מחזורים קבוצות מאותם מועדונים. דוגמא: בליגת העל לנוער ובליגה העל של שנתון נערים א' יש 12 מועדונים ששולחים נציגות לכל אחת מהליגות. ניתן היה לקבוע שאותן קבוצות של 12 המועדונים הללו ייפגשו באותן שבתות תחת אירוח של אחד המועדונים ובשעות מקבילות. לדוגמא: לקבוע שקבוצות הנוער ונערים א' של מכבי חיפה ועירוני קרית שמונה ישחקו בסיבוב הראשון באותה שבת בקרית שמונה וסיבוב השני ישחקו באותה שבת בחיפה. בסיטואציה כזו, כל אחד מהמועדונים היה מסתפק בהוצאת אוטובוס אחד לשתי הקבוצות, מאשר הוצאה של שני אוטובוסים. את אותו פורמט אפשר לעשות בהרבה ליגות ובהרבה שנתונים.

בשונה מאזור השרון וגוש דן, במחלקות הנוער של המועדונים מאזורי הקצה של המדינה - אזור ירושלים, אזור הדרום ושפלת הארץ הדרומית ואזור הצפון, השימוש באוטובוסים לנסיעות למשחקי חוץ הוא מוגבר ונדרש בשל המרחקים הגאוגרפיים. מאחר ובליגות רבות בשנתוני השמיניות והילדים קיים בסיס קבוצות רחב של קבוצות מאותם מועדונים בליגות הבכירות - שרון ומרכז, ניתן ליצור את אותו בסיס גם בליגות אחרות [בהתאם לשיקולים גאוגרפיים ומקצועיים] - וכך בעצם לייצר קרקע ליישום אפשרי של התכנית. אם המועדונים יצליחו לצמצם בהוצאות נסיעה ואם גם מההורים יירד חלק מהנטל הכספי, כולם יוכלו רק להרוויח מכך.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.      
עוד בכותרות
קבוצת נערים ב' של מכבי שדרות "צו פיוס" ניצחה אתמול 2:3 את מכבי באר שבע, מוליכת טבלת מחוז שפלה, ובכך מנעה ממנה לברוח במאבקי האליפות והעליה לליגה הארצית. לשדרות היה זה משחק שביעי ברציפות ללא הפסד, כשבפרק הזמן הזה ניצחה הקבוצה שישה משחקים ועלתה מתחתית הטבלה למרכזה.
21/03/2018 18:14:55
שתיים מהקבוצות המצליחות ביותר במחוז שרון של שנתון 2005 בשתי העונות האחרונות נפגשו אתמול בפעם השניה העונה - הפעם למשחק ליגה. אחרי שבמשחק הגביע עירוני נשר ניצחה 2:4 את מ.כ נוה יוסף חיפה, הפעם "שיטת הקיזוז" פעלה בפרמטר של התוצאה ונשר זכתה בניצחון 1:2.
21/03/2018 18:01:26
קבוצת נערים ג' של הפועל ת"א צפון זכתה בניצחון רביעי ברציפות - הפעם 0:1 במשחק החוץ מול הפועל חיפה. השחקנים של חן סול צברו 13 מ-18 הנקודות שבמאזנם בחמשת המשחקים האחרונים.
20/03/2018 12:47:29
קבוצת ילדים א' 1 של הפועל הרצליה זכתה בשבת האחרונה בניצחונה ה-11 העונה, ניצחון 0:1 על בית"ר כפר סבא - משער שכבש הבלם והקפטן יואב יונתן, לו זה שער ראשון בשנתוני ה-11. אתמול נרתמה הקבוצה לפעילות אריזת מזון לחלוקה לנזקקים לקראת חג הפסח.
20/03/2018 12:32:44
בעקבות הצפי למזג אוויר שרבי ביום שישי הקרוב שלחה היום ההתאחדות לכדורגל הודעה למנהלי מחלקות הנוער עם הנחיה שלא לקיים משחקים ביום שישי הקרוב, ובמקביל למצוא מועדים אלטרנטיביים לקיום משחקים.
19/03/2018 18:50:06
במשחק סוער וטעון ורווי בהחלטות שיפוט מעוררות מחלוקת הצליחה קבוצת נערים א' של עירוני נשר לנצח 2:3 את מכבי הרצליה, מוליכת ארצית צפון, שכעת מקדימה אותה בארבע נקודות בלבד. ליאור כהן, המאמן המנצח, שהורחק במהלך המשחק:"התכוננו בהתאם למשחק לולא האדום המוקדם שספגנו אני בטוח שהתוצאה הייתה גבוהה יותר".
19/03/2018 18:39:51


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל