משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


לסנכרן לוחות משחקים ולעזור לקבוצות לצמצם הוצאות

הסעות למשחקי חוץ הם מרכיב כספי לא מועט בהוצאות של מועדונים. מוטב שבהתאחדות לכדורגל ייצרו בסיס מסוים של קבוצות מאותם מועדונים, שישובצו במספר שנתונים באותם ליגות - בנוסף לסינכרון לוח משחקים זהה בין הליגות. בדרך הזו קבוצות יוכלו לחסוך בהוצאות נסיעה למשחקי חוץ.
פורסם ב: 12/08/2017 18:08:49

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

לא מעט קבוצות ממחלקות נוער מסוימות צריכות לשכור אוטובוסים לנסיעות למשחקי חוץ בעלות לא נמוכה, כזו שבדרך כלל נופלת על תקציבי מחלקות הנוער או על הכיסים של הורי השחקנים. להתאחדות לכדורגל יש דרך שבה היא תוכל לעזור לקבוצות לצמצם חלק לא מבוטל מהוצאה זו - שיבוצים של בסיס מועדונים מסוים בכל אזור לאותן ליגות במספר שנתונים ויצירת לוח משחקים שיפגיש באותם מחזורים קבוצות מאותם מועדונים. דוגמא: בליגת העל לנוער ובליגה העל של שנתון נערים א' יש 12 מועדונים ששולחים נציגות לכל אחת מהליגות. ניתן היה לקבוע שאותן קבוצות של 12 המועדונים הללו ייפגשו באותן שבתות תחת אירוח של אחד המועדונים ובשעות מקבילות. לדוגמא: לקבוע שקבוצות הנוער ונערים א' של מכבי חיפה ועירוני קרית שמונה ישחקו בסיבוב הראשון באותה שבת בקרית שמונה וסיבוב השני ישחקו באותה שבת בחיפה. בסיטואציה כזו, כל אחד מהמועדונים היה מסתפק בהוצאת אוטובוס אחד לשתי הקבוצות, מאשר הוצאה של שני אוטובוסים. את אותו פורמט אפשר לעשות בהרבה ליגות ובהרבה שנתונים.

בשונה מאזור השרון וגוש דן, במחלקות הנוער של המועדונים מאזורי הקצה של המדינה - אזור ירושלים, אזור הדרום ושפלת הארץ הדרומית ואזור הצפון, השימוש באוטובוסים לנסיעות למשחקי חוץ הוא מוגבר ונדרש בשל המרחקים הגאוגרפיים. מאחר ובליגות רבות בשנתוני השמיניות והילדים קיים בסיס קבוצות רחב של קבוצות מאותם מועדונים בליגות הבכירות - שרון ומרכז, ניתן ליצור את אותו בסיס גם בליגות אחרות [בהתאם לשיקולים גאוגרפיים ומקצועיים] - וכך בעצם לייצר קרקע ליישום אפשרי של התכנית. אם המועדונים יצליחו לצמצם בהוצאות נסיעה ואם גם מההורים יירד חלק מהנטל הכספי, כולם יוכלו רק להרוויח מכך.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.      
עוד בכותרות
כמו בשבת הקודמת, גם היום קבוצות הדגל של מחלקת הנוער של הפועל פ"ת זכו בניצחונות מאוד חשובים, ששיפרו את מעמדן בליגות שאליהן הן משתייכות. קבוצת הנוער ניצחה את הפועל באר שבע 0:1 ושיפרה עמדות בתחתית ליגת העל, קבוצת נערים א' (בתמונה) ניצחה 1:3 את הפועל אשקלון - במפגש הצמרת של הליגה הארצית.
16/12/2017 17:00:08
עירוני נשר זכתה הבוקר בניצחון 2:4 על הפועל יקנעם, שמקרב אותה 3 נקודות בלבד מפסגת טבלת ארצית צפון. רון בארי כבש שלושער לזכות הקבוצה המנצחת, שהצליחה להפוך פיגור של 2:0 לניצחון מרשים. דבר המאמן המנצח בכתבה.
16/12/2017 16:41:10
ניצחון שלישי בארבעה משחקים לקבוצת נערים ג' של הפועל בית שאן "צו פיוס". אתמול זכתה הקבוצה של אורן סנדרוסי בניצחון 0:1 על הפועל עפולה, שנחלה הפסד ראשון העונה. מיקי בן שבת, המנהל המקצועי של בית שאן: "
16/12/2017 13:55:41
קבוצת "צו פיוס" של עירוני קרית גת, שקיוותה להשתבץ במחוז מרכז, ממשיכה להוכיח שהיא גדולה על מחוז מרכז 2. אתמול זכתה הקבוצה של אסף בראון בניצחון 0:2 ביתי על בית"ר ת"א/רמלה - שמותיר אותה עם מאזן מושלם בתום 7 מחזורים, ועם יחס שערים שמדבר בעד עצמו.
16/12/2017 13:32:49
המושג דמי השבחה זוכה לפרשנויות כאלה ואחרות, ולא תמיד הפרשנויות הן מדויקות ומשקפות מציאות. עורך הדין טל ספיבק, היועץ המשפטי של איגוד המאמנים, עושה סדר בעניינים במאמר מקיף בנושא. לכל הורה המלווה את בנו מומלץ לקרוא מאמר זה.
15/12/2017 00:44:45
קבוצת טרום א' 1 של בית"ר טוברוק שומרת על מאזן מושלם בליגת השרון, אחרי שניצחה אתמול 6:10 את הפועל רעננה, שצעדה ביתרון מספר פעמים במחצית הראשונה. במהלך השבוע הבא תערוך מחלקת הנוער של טוברוק מבחני קליטה והתרשמות לכדורגלנים המעוניינים להצטרף למחלקה.
15/12/2017 00:38:00


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל