משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


ילדים א': נקבעו שיבוצי הליגות

ההתאחדות לכדורגל העבירה למנהלי מחלקות הנוער את רשימת השיבוצים לליגות של שנתוני ילדים א', אך טרם פרסמה זאת באתר הרשמי שלה. אנו כאן משתפים אתכם במידע החשוב הזה.
פורסם ב: 29/09/2017 07:51:24

מאת: מערכת האתר

ההתאחדות לכדורגל סיימה בשעה טובה את מלאכת השיבוצים של ליגות הילדים בשנתוני ה-11. עד כה, השיבוצים לא פורסמו באתר הרשמי של ההתאחדות לכדורגל, אך הם נשלחו למנהלים המקצועיים במועדונים השונים. אנחנו כאן כדי לשתף אתכם במידע הזה, שחבל מאוד שלא פורסם כבר לפני חודש והיה חוסך הרבה מתח, עצבנות וסיטואציות של עיכוב שחרור שחקנים לקבוצות אחרות.

בלא מעט ליגות ניתן למצוא קבוצות ששובצו לליגות עם יריבות ממרחקים גאוגרפיים לא הגיוניים ולא פרופורציונליים, בזמן שניתן היה לשבצן בליגות שהיו מקלות עליהן את עניין הנסיעות למשחקים. מפאת קוצר הזמן לא אתן כאן דוגמאות בולטות, אך מבט על הליגות יעזור לכל קורא להבין במה מדובר.

בשונה מעונות קודמות ובדומה לשיבוץ שנעשה בשנתון נערים ג', בשנתון ילדים א' ניתן למצוא מחוז מעניין - מחוז חוף, שמקבץ אליו כמה מקבוצות הצפון הבכירות לליגה אחת. במחוז חוף ניתן למצוא את הקבוצות הבאות: מכבי חיפה/נהלל, מ.כ נוה יוסף חיפה, בני סכנין, הפועל מעגן מיכאל, עירוני קרית שמונה, מכבי עמק חפר, מכבי ברקאי, מ.ס קרית טבעון, מכבי צור שלום, הפועל מטה אשר, הפועל עפולה, עירוני נשר, הפועל חיפה 2.

במחוז מרכז ישחקו שתי הקבוצות הבכירות של העיר פ'ת - מכבי דרום והפועל, ארבע קבוצות תל אביביות - שלוחות הדרום של מכבי והפועל, בני יהודה וגדנ'ע. יתר הקבוצות: הפועל באר שבע, מ.ס אשדוד, הפועל אשקלון, עירוני מודיעין, הפועל ראשון לציון, סקציה נס ציונה, הפועל ר'ג.

במחוז השרון ישחקו שתי קבוצות הצפון של הפועל ומכבי ת'א, שתי נתנייתיות - מכבי נתניה ובית'ר טוברוק, שתי הקבוצות החיפאיות הבכירות - מכבי והפועל. יתר הקבוצות: מכבי פ'ת צפון, הפועל רמת השרון, הפועל כפר סבא, מ.ס קדימה/צורן, הפועל רעננה, הפועל הוד השרון, מכבי הרצליה, הפועל חדרה.

מחוז מפרץ: הפועל יקנעם, מ.ס רובי שפירא חיפה, מ.ס קרית ים, בני אעבלין, מ.ס ג'דיידה/מכר, מ.ס ג'וליס, בית'ר חיפה, בני כאבול, הפועל טירת הכרמל, הפועל שפרעם, מכבי קרית אתא, הפועל אסי גלבוע, מ.כ כבביר חיפה, הפועל אחוה חיפה ומכבי עוספייה.

צפון: מכבי אחי נצרת, מ.ס כפר קמא, הפועל מגדל העמק, בני אום אל פאחם, הפועל עמק המעיינות 'צו פיוס', מ.ס דבוריה, הפועל עמק הירדן, הפועל בית שאן, הפועל עמק יזרעאל, עירוני טבריה, מכבי יפיע, מכבי אחי איכסל, הפועל כפר קנא, בית'ר כפר קנא, מ.כ בועיינה/נוג'ידאת.

שומרון: שמשון טייבה, צעירי טייבה, הפועל רמות מנשה/מגידו, מכבי ברטעה, בני פרדיס, הפועל ערערה, מכבי ברקאי 2, מ.כ בנימינה, עירוני ג'ת אלהליל, מ.ס פרדס חנה/כרכור, הפועל חדרה/גבעת אולגה, איחוד בני כפר קרע, הפועל אום אל פאחם, בני אום אל פאחם, מכבי אום אל פאחם.

צפון 1: מ.ס כפר יאסיף, הפועל איחוד אעבלין, צעירי כפר קנא, בני עראבה, בני בית ג'אן, מ.ס חצור הגלילית, בני בענה, מכבי בענה, מכבי כפר מנדא, אחווה כפר מנדא, מ.ק קצרין, ממב'ע הגולן והגליל, צעירי ביר אל מכסור, הפועל כאוכב והפועל נחף.

מפרץ 1: מ.כ חוסן, מכבי נהריה, מ.ס כרמיאל, הפועל עכו, הפועל נהריה, בית'ר נהריה, מ.כ פסוטה, אחי עכו, מ.כ מעיליא, איחוד בני סמיע, מכבי בסמת טבעון, בני מראר, הפועל דיר חנא, הפועל משגב, הפועל בועיינה.

דן: הפועל הרצליה, מכבי עמק חפר 2, הפועל פרדסיה, מכבי כפר יונה, מ.ס כפר קאסם, הפועל רמת השרון 2, בית'ר כפר סבא, הפועל הרצליה 2 [ככל הנראה טעות והיא תשובץ במחוז אחר], הפועל אורנית, הפועל עליה כפר סבא, מ.כ אריאל, הפועל בקה אל גרביה, מ.ס קלנסוואה.

דן 1: בני יפו, קבוצות העיר ר'ג - בית'ר והכח עמידר, בני יהוד,  שמשון ת'א, מ.כ גני תקווה, קבוצות העיר ראשון לציון - מ.ס שיכון המזרח והפועל נחלת יהודה, קבוצות העיר פ'ת - בית'ר, מכבי עמישב והפועל מחנה יהודה, קבוצות העיר חולון - צפרירים ועוצמה.

דן 2: מ.כ מזכרת בתיה, קבוצות העיר ירושלים - הפועל ירושלים ובית'ר נורדיה, מכבי יבנה, בני לוד, הפועל אבו גוש/מבשרת ציון, מכבי קרית עקרון, עירוני מודיעין, בית'ר גבעת זאב, קבוצות העיר רחובות - מכבי שעריים והפועל מרמורק, קביליו יפו, מ.ס חבל מודיעין.

מרכז 2: הפועל קרית אונו, מכבי שוהום, בית'ר מעלה אדומים, מכבי רחובות, מכבי בת ים, קבוצות העיר ראשון לציון - הפועל ראשל'צ מערב וא.ס רמת אליהו, מ.כ אור יהודה, בני יהוד, הפועל ר'ג 2, בית'ר ת'א/רמלה, הפועל קטמון ירושלים, עירוני קרית גת, א.ס קהילתי חולון.

שפלה: הפועל באר שבע 2, מכבי באר שבע, מ.ס באר שבע, הפועל אשקלון 2, עירוני קרית גת 2, הפועל בני אשדוד, מכבי כנות, מ.ס ראשון לציון, בני יצ'לאל רחובות, מ.כ גן יבנה, הפועל גדרה, מכבי חורה.

דרום: הפועל מיתר, הפועל ירוחם, בני אילת, מכבי שדרות, הפועל אל קסום, מ.ס דימונה, בני אלסלאם רהט, הפועל רהט, צעירי רהט, מ.כ אופקים, הפועל ערערה בנגב, מכבי מועצה אזורית חבל הבשור.






עוד בכותרות
קבוצת נערים ב' של מכבי שעריים "צו פיוס" זכתה ביום שישי האחרון בניצחון 2:4 על הפועל אשדוד, והיא מרוחקת כעת 3 נקודות מהמקומות המובילים להעפלה לליגה הארצית.
20/11/2017 13:27:22
קבוצת נערים ג' של בני קלנסוואה נצמדה לפסגת הטבלה, אחרי שבשבת האחרונה ניצחה 0:3 את הפועל עין סהלה. אוסיד תאיה, חלוצה המצטיין של קלנסוואה, כבש שלושער ברבע השעה שלקראת סיום המשחק.
20/11/2017 12:30:31
קבוצת נערים א' של מכבי ת"א שומרת על מאזן מושלם גם לאחר 7 מחזורים, זאת לאחר שזכתה בניצחון 1:3 במשחק הדרבי מול בני יהודה. בעקבות התוצאה מכבי ת"א עם יתרון של 3 נקודות בפסגת הטבלה. קישור לצפייה בשערים מהמשחק בכתבה זו.
19/11/2017 17:10:23
קבוצת ילדים ג' של מ.כ קרית חיים זכתה ביום שישי האחרון בניצחונה השני העונה - 5:8 במשחק החוץ מול עירוני נשר 2.
19/11/2017 16:48:17
קבוצת הנוער של עירוני בית שמש זכתה בניצחון שני – הפעם 1:3 במשחק החוץ מול הפועל אשדוד, במשחק ספורטיבי שבו נשלף כרטיס צהוב אחד בלבד.
18/11/2017 00:46:42
שתי הקבוצות נפגשו אתמול למשחק ליגה, לאחר שארבעת משחקי הליגה שקיימו הוכרעו. כל אחת מהקבוצות כבשה שער אחד והמשחק הסתיים ללא הכרעה, תוצאה לא טובה לשתי הקבוצות ששואפות לסיים את העונה באחד משני המקומות הראשונים שמובילים לליגה הארצית.
18/11/2017 00:40:46


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל