משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


נוער - שפלה: שערים ודרמות בשפע בשדרות

קבוצות הנוער של מכבי שדרות "צו פיוס" אירחה אתמול את קבוצת "האדומים" אשדוד למשחק ליגה ראשון, שסיפק הרבה עניין ודרמה. אשדוד חזרה פעמיים מפיגור של שער אחד ואפילו חוללה מהפך, אך שער בתוספת הזמן שכבשה שדרות קבע שוויון 4:4.
פורסם ב: 07/10/2017 16:16:49

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: באדיבות עמוד הפייסבוק האדומים אשדוד

משחק כיותר אטרקטיבי מבחינת כמות שערים, מהפכים, דרמה ועניין, מאשר המשחק בין קבוצות הנוער של מכבי שדרות 'צו פיוס' ו'האדומים' אשדוד, באמת שאי אפשר לדרוש וקשה להיתקל. שמונה שערים, קבוצה שחוזרת פעמיים מפיגור ומחוללת מהפך - ובסיום מחמיצה ניצחון, בגלל שער שספגה בתוספת הזמן, זה באמת מעל ומעבר בשביל מחזור ראשון של העונה.

מכבי שדרות, המודרכת ע'י יניב פרץ, לא עשתה חיים קלים לאורחים מעיר הנמל הדרומית - המודרכת ע'י רחמים צ'קול, שחקן קבוצת הבוגרים של 'האדומים' אשדוד - שבתחילת העשור שיחק בנבחרת הצעירה, במכבי ת'א ובמ.ס אשדוד. שער שכבש אוהד אלישע בדקה ה-12 העניק לשדרות יתרון 0:1, אך שער שכבש איתן וובנך בדקה ה-19 קבע שוויון 1:1. שש דקות חלפו להן, בעיטת פנדל שנפסקה לזכות שדרות תורגמה ע'י אוהד אבורמד לשער יתרון 1:2. בדקה ה-37 אשדוד שוב כבשה שער, הפעם מרגלו של אלעד הרר - שהשווה את התוצאה ל- 2:2.

האורחים מאשדוד פתחו את המחצית השניה עם נחישות גדולה מאוד, והצליחו לחולל מהפך בתוך חמש הדקות הראשונות למחצית. שער שכבש דניאל אלשוילי העניק לאשדוד יתרון 2:3. בדקה ה-70 שער שכבש זוהר סיאדה השווה את התוצאה ל-3:3, לזכות הקבוצה המקומית. בדקה ה-73 שוב שער לזכות אשדוד, שער שכבש בר ביטון העניק לאשדוד יתרון 3:4. שדרות לא רצתה לצאת מהמשחק הזה בלי כלום, עבדה קשה ובאה על שכרה עם שער שוויון דרמטי בתוספת הזמן מרגלו של איגנט איגייב - שנכנס כמחליף בדקה ה-70, וכבש שער שקבע את תוצאת המשחק - שוויון 4:4. מדהים.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.  


עוד בכותרות
אחד מהטריאתלטים המצליחים בארץ בגילאי נוער חלם להיות כדורגלן - אך לטענת אביו, שיקולים לא מקצועיים מנעו מבנו לעבור מבחני קבלה בקבוצת ילדים במועדון נחשב בכדורגל הישראלי. האכזבה הגדולה הובילה אותו לענף הטריאתלון, שם הצליח להפוך לכח עולה. מצאנו לנכון לפרסם פוסט שפרסם אביו של השחקן, שם יש מסר חשוב לכל הורה ולכל כדורגלן צעיר: יש עוד חיים ועוד תחומים לפרוח בהם מחוץ לכדורגל.
19/06/2018 10:44:12
הימים האלה של המונדיאל, בהן נבחרות בלי מסורת ארוכת שנים של הצלחות מצליחות לתת פייט לנבחרות שנחשבות לכאלה שמייצגות מעצמות כדורגל, שוב מעלות את השאלה בקרב אוהדי הכדורגל בארץ: למה נבחרת ישראל שלנו לא שם? התשובה שלי פשוטה: הסתכלו על התמונה כולה. אם הולנד ואיטליה לא במונדיאל, באיזו זכות אנחנו יכולים בכלל לחשוב על המונדיאל?
19/06/2018 10:11:54
קבוצת נערים ב' של מכבי אחי נצרת עשתה היסטוריה גדולה העונה: לא רק שהיא סיימה במקום השמיני במחוז הצפוני של הליגה הארצית - שזוהי היסטוריה בפני עצמה, הקבוצה של עלא סאיג סללה את דרכה של קבוצת שנתון 2003 להשתלבות בליגת העל של שנתון נערים ב' בעונה הבאה. המאמן המאושר מסכם עונה בסיפוק בכתבה הבאה.
18/06/2018 12:20:10
פינה חדשה באתר "וולה" - זרקור לקבוצות מצליחות בשנתוני השמיניות והילדים. הקבוצה שעימה אנו מתכבדים לפתוח היא קבוצת טרום א' של בית"ר מעלה אדומים סיימה את העונה האחרונה עם המאזן הטוב ביותר בליגת דן 1.
18/06/2018 12:01:42
הרבה כדורגלנים צעירים, שגדלו במחלקות נוער מובילות, נרתעים מלהתחיל את קריירת המשחק שלהם בליגה א'. יש את אלה שמגיעים לשם עם תחושה של אילוץ ויש כאלה שמגיעים לשם אחרי שהפסידו זמן משחק יקר, כתוצאה מהשתייכות לסגל של קבוצה בליגה בכירה יותר. שני המחוזות של ליגה א' קידמו לא מעט שחקנים בעונות האחרונות לליגות הבוגרים, כך שאין שום סיבה לפסול אוטומטית התחלת קריירת משחק במחוזות ליגה א'.
17/06/2018 08:32:03
הרצון המטורף של הרבה מועדונים ומאמנים להישגיות גורם לתופעות פסולות ומכוערות של פיתוי כדורגלנים צעירים והוריהם לעבור בין מועדונים. למי ששכח, הייעוד של מחלקות נוער ושל מאמני כדורגל הם לטפח שחקנים - לא להתעסק בצורה אובססיבית בציד.
17/06/2018 08:17:15


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל