משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


ילדים א' - גביע: הוד השרון צהלה ושמחה

קבוצת ילדים א' של הפועל הוד השרון פתחה עונה עם ניצחון מדהים 4:5 בפנדלים על מכבי ת"א צפון. רע אשד, מאמן הוד השרון: ". אני גאה מאוד בשחקנים שלי על הישג אדיר ונצחון בלתי נשכח, שגם אותי בתור מאמן ילווה לכל החיים".
פורסם ב: 09/10/2017 09:30:38

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

מחלקת הנוער הצנועה של הפועל הוד השרון, שנחשבת למחלקה איכותית בשכבה הצעירה, היא מחלקה שבשורותיה החלו את דרכם כדורגלנים צעירים שפרצו לתודעה במחלקת הנוער של מכבי ת'א - דוגמת הקשר דור פרץ, השוער חביב אוחיון ושחקן הכנף עמית שפירא. בהוד השרון גבאים בשחקנים שהתקדמו לשורות מחלקת הנוער המצליחה של מכבי ת'א, אך בשבת האחרונה הייתה לראשי המועדון גאווה גדולה הקשורה במכבי ת'א - ניצחון של קבוצת ילדים א' 4:5 בפנדלים על מכבי ת'א צפון, במשחק במסגרת גביע המדינה.

מכבי ת'א צפון, שהתייצבה למשחק כקבוצה עם יומרות לשחזר את מה שעשתה בעונה שעברה קבוצת השנתון שמעל - שזכתה בגביע המדינה, הייתה דומיננטית יותר, אך התקשתה לייצר מצבי הבקעה, כך עברו להם משחק שלם והארכה ללא שערים. המשחק נגרר להכרעה בבעיטות פנדלים. שתי הקבוצות ניגשו 5 פעמים כ'א לנקודה הלבנה, הוד השרון דייקה בכל הניסיונות, בעוד מכבי ת'א דייקה בארבעה מחמישה ניסיונות - כשמה שעשה את ההבדל זו הדיפת כדור למשקוף של השוער אורי נח מהוד השרון. את השערים לזכות הקבוצה המנצחת כבשו השחקנים הבאים: רועי עתמי, רועי סטולרו, רום ליאני, אופק נגר ורועי גרבש. את השערים לזכות מכבי ת'א כבשו השחקנים הבאים: ליאור אלוני, גל אסרף, עמית צור ואורן קלצבסקי.

רע אשד, מאמן הוד השרון, אמר בסיום המשחק: 'יחסי הכוחות היו ברורים משריקת הפתיחה. מכבי תא קבוצה עם יתרונות גדולים, אך כפי שלמדנו, אלה לא דברים שמבטיחים ניצחון אוטומטית. מכבי לחצו אותנו כמעט לאורך כל המשחק, אך בזכות משמעת טקטית אדירה ובעיקר משחק לחימה הירואי של הילדים - הצלחנו בשיטת המשחק הצפופה להגיע לבעיטות הכרעה ולנצח את המשחק. אני גאה מאוד בשחקנים שלי על הישג אדיר ונצחון בלתי נשכח, שגם אותי בתור מאמן ילווה לכל החיים'.

שתי הקבוצות יחלו בשבת הקרובה את דרכן בליגת השרון במשחקי חוץ: הפועל הוד השרון תתארח למשחק קרוב אצל הפועל רעננה, בעוד שמכבי ת'א תיסע כ-100 קילומטרים לכיוון - למשחק בו תתארח אצל הפועל חיפה.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.  


עוד בכותרות
הכדורגל שלנו רווי בשנאת חינם מיותרת, שמתבטאת באלימות, השמצות, פגיעה בכבוד האדם, מאבקי אגו, בבריונות ואפילו בדברים שגובלים בסחר בבני אדם. הגיע הזמן להפסיק את השנאה העזה שהכדורגל שלנו מייצר. לא בשביל זה נוצר הכדורגל.
22/07/2018 09:28:05
בקרוב
22/07/2018 09:25:26
שלושה משחקי אימון שעליהם התוודענו נערכו אתמול בין קבוצות נוער שונות - חמש משש מהקבוצות שנטלו חלק במשחקים הן מליגת העל. כל המשחקים הסתיימו בהכרעה והפיקו הרבה שערים.
21/07/2018 14:06:45
בקרוב
21/07/2018 14:02:34
כל כך הרבה מועדונים מפוארים בכדורגל הישראלי הגיעו לשוקת שבורה, כשהם חייבים מיליוני שקלים ועתידם הכלכלי לוט בערפל. בשביל מה קיים הגוף שנקרא בקרה תקציבית, אם הוא לא מצליח למנוע את התופעות הללו? ואם בכל זאת צריך גוף כזה, ברור שהוא צריך להיות הרבה יותר תקיף וגם לתת פתרון להלנות שכר כלפי מאמנים במחלקות הנוער.
20/07/2018 16:27:15
הרבה אנשים בארץ מצביעים על הדרך שעשתה נבחרת הכדורגל הבלגית, כעל מודל שיש לאמצו גם אצלנו. מבלי להיכנס לרזולוציות עמוקות, הדבר הראשון שהכדורגל שלנו צריך לאמץ מהכדורגל הבלגי זו תרבות הספורט של האוהד הפשוט. על כך בטור הבא.
20/07/2018 16:17:22


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל