משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


נערים ב' - דן 1: הר חומה מאירה פנים לקטמון

שבוע מוצלח לקבוצת נערים ב' של הפועל קטמון, שניצחה בתוך ארבעה ימים פעמיים במגרש הסינטטי בשכונת הר חומה. ביום שלישי זכתה הקבוצה של משה מור בניצחון 0:2 במשחק הדרבי מול הפועל ירושלים. לקטמון מאזן מושלם בתום שני מחזורים.
פורסם ב: 12/10/2017 13:58:15

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

פתיחת עונה מוצלחת ושמחה לקבוצת נערים ב' של הפועל קטמון, המודרכת ע'י משה מור - שהגיע לקבוצה אחרי שנים רבות בהפועל ירושלים, בהן הוביל את קבוצת שנתון 2004 לעונות מוצלחות. אחרי שהעפילה אוטומטית לשלב הבא של משחקי גביע המדינה החלה הקבוצה ברגל ימין את דרכה בליגת דן 1, בה היא שואפת לסיים באחד משני המקומות הראשונים ולהעניק לקבוצת שנתון 2003 מקום בליגה הארצית של שנתון נערים ב' בעונה הבאה.

ביום שישי האחרונה זכתה הקבוצה בניצחון 0:4 ביתי על מכבי שעריים, במשחק שנערך במגרש הסינטטי החדיש בשכונת הר חומה. שער של עלאן ג'עפר ושלושער של אופק ישראלי העניקו לקבוצה מהבירה את הניצחון.

ביום שלישי 'התארחה' הפועל קטמון למשחק דרבי אצל הפועל ירושלים, שוב במגרש בשכונת הר חומה. הפעם זה היה יותר מאתגר מול היריבה העירונית, שבמחזור הפתיחה זכתה בניצחון חוץ 2:4 על מכבי יבנה. בדקה ה-20 של המשחק כבש עלאן ג׳עפר שער לזכות קטמון, שעלתה ליתרון 0:1, התוצאה בה הסתיימה המחצית הראשונה, שהייתה שוויונית בין הקבוצות מבחינת החזקת כדור ומצבים ליד השערים. 

במחצית השנייה הקטמון שלטה במשחק וייצרה מצבים, בעוד הפועל ירושלים גם הגיעו למצבים שנוצרו לרוב מכדורים ארוכים. המחצית השנייה הייתה עם אמוציות מוגברות משני הצדדים, בדקה ה-65 הורחק שחקן קטמון ליאור בן אור , ובדקה ה75 הורחק שחקן משורות הפועל ירושלים [השם בבירור].  בתוספת הזמן של המשחק התקפה מתפרצת נהדרת של קטמון הסתיימה בשער שכבש משה חוג׳ה, שקבע את תוצאת המשחק - ניצחון 0:2 לזכות הפועל קטמון.

קטמון תקווה לשמור על מאזן מושלם גם לאחר משחקה הביתי בשבת מול צעירי לוד - שלא התייצבה למשחק הגביע בין הקבוצות ופתחה עונה עם שני הפסדים. הפועל ירושלים תקווה להתאושש מההפסד מחר [שישי] במשחק החוץ מול 'האדומים' אשדוד - שהפסידו בשני משחקי הליגה הראשונים.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.  
עוד בכותרות
הכדורגל שלנו רווי בשנאת חינם מיותרת, שמתבטאת באלימות, השמצות, פגיעה בכבוד האדם, מאבקי אגו, בבריונות ואפילו בדברים שגובלים בסחר בבני אדם. הגיע הזמן להפסיק את השנאה העזה שהכדורגל שלנו מייצר. לא בשביל זה נוצר הכדורגל.
22/07/2018 09:28:05
בקרוב
22/07/2018 09:25:26
שלושה משחקי אימון שעליהם התוודענו נערכו אתמול בין קבוצות נוער שונות - חמש משש מהקבוצות שנטלו חלק במשחקים הן מליגת העל. כל המשחקים הסתיימו בהכרעה והפיקו הרבה שערים.
21/07/2018 14:06:45
בקרוב
21/07/2018 14:02:34
כל כך הרבה מועדונים מפוארים בכדורגל הישראלי הגיעו לשוקת שבורה, כשהם חייבים מיליוני שקלים ועתידם הכלכלי לוט בערפל. בשביל מה קיים הגוף שנקרא בקרה תקציבית, אם הוא לא מצליח למנוע את התופעות הללו? ואם בכל זאת צריך גוף כזה, ברור שהוא צריך להיות הרבה יותר תקיף וגם לתת פתרון להלנות שכר כלפי מאמנים במחלקות הנוער.
20/07/2018 16:27:15
הרבה אנשים בארץ מצביעים על הדרך שעשתה נבחרת הכדורגל הבלגית, כעל מודל שיש לאמצו גם אצלנו. מבלי להיכנס לרזולוציות עמוקות, הדבר הראשון שהכדורגל שלנו צריך לאמץ מהכדורגל הבלגי זו תרבות הספורט של האוהד הפשוט. על כך בטור הבא.
20/07/2018 16:17:22


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל