משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


ילדים ג' - גביע: גני תקווה מתחה את מכבי הרצליה

קבוצת ילדים ג' של מ.כ גני תקווה אירחה הבוקר את הקבוצה הבכירה של מכבי הרצליה מליגת השרון, שיחקה ללא רגשי נחיתות ולא הייתה רחוקה מהעפלה לשלב המשחקים הבא. תצוגה טובה של שני השוערים בשלב הפנדלים הביאה לניצחון 2:4 לזכות הקבוצה האורחת.
פורסם ב: 14/10/2017 13:30:19


מאת: אורי שמיר - עורך האתר

בשנתוני השמיניות לסמן כ'סינדרלה' קבוצה שאינה משתייכת לליגת המרכז או ליגת השרון ומנצחת במשחק גביע קבוצה שמשחקת באחת מהליגות הבכירות, זה קצת הזוי ולא לעניין, אבל קבוצות שאינן משחקות בליגות הבכירות ומצליחות להתמודד מול קבוצה בליגה בכירה זה אינו דבר של מה בכך.

קבוצת ילדים ג' של מ.כ גני תקווה - המודרכת ע'י צור עין, שובצה במחוז דן. הבוקר אירחה במגרש במושב בין שמן למשחק גביע את הקבוצה הבכירה של מכבי הרצליה - זו ששובצה במחוז שרון. גני תקווה התמודדה בצורה שקולה ומכובדת, במשחק שהיה צמוד בחלקים גדולים ממנו והסתיים בתוצאת שוויון 7:7, בין היתר גם בשל החמצות ממצבים קורצים של מכבי הרצליה. בהארכה קבוצת גני תקווה עלתה ליתרון 7:8 ולא הייתה רחוקה מניצחון, אך הקבוצה המארחת כבשה שער שוויון 8:8 שכפה הכרעה בבעיטות פנדלים. בו שוער הרצליה היה במיטבו והדף שתי בעיטות. סבב הפנדלים הסתיים בניצחון 2:4 לזכות הרצליה. את השערים בזמן משחק רגיל לזכות הקבוצות כבשו השחקנים הבאים: להרצליה - יואב אדר - 2, יובל גדעוני, בר כץ, כפיר סרור, רואי גורי, אלעד מגן, אוהד ריס. לזכות גני תקווה - איתמר שרויט - 3, שי פורז - 2, רן כהן, עידו יעקבי, גלעד כותה. בסיום המשחק זכו שחקני הקבוצות לתשואות מהקהל ביציע.

בשבוע הבא יחלו שתי הקבוצות את דרכן במשחקי הליגות: מ.כ גני תקווה תתארח אצל שמשון ת'א, מכבי הרצליה תארח את הפועל קרית אונו.   
עוד בכותרות
אחד מהטריאתלטים המצליחים בארץ בגילאי נוער חלם להיות כדורגלן - אך לטענת אביו, שיקולים לא מקצועיים מנעו מבנו לעבור מבחני קבלה בקבוצת ילדים במועדון נחשב בכדורגל הישראלי. האכזבה הגדולה הובילה אותו לענף הטריאתלון, שם הצליח להפוך לכח עולה. מצאנו לנכון לפרסם פוסט שפרסם אביו של השחקן, שם יש מסר חשוב לכל הורה ולכל כדורגלן צעיר: יש עוד חיים ועוד תחומים לפרוח בהם מחוץ לכדורגל.
19/06/2018 10:44:12
הימים האלה של המונדיאל, בהן נבחרות בלי מסורת ארוכת שנים של הצלחות מצליחות לתת פייט לנבחרות שנחשבות לכאלה שמייצגות מעצמות כדורגל, שוב מעלות את השאלה בקרב אוהדי הכדורגל בארץ: למה נבחרת ישראל שלנו לא שם? התשובה שלי פשוטה: הסתכלו על התמונה כולה. אם הולנד ואיטליה לא במונדיאל, באיזו זכות אנחנו יכולים בכלל לחשוב על המונדיאל?
19/06/2018 10:11:54
קבוצת נערים ב' של מכבי אחי נצרת עשתה היסטוריה גדולה העונה: לא רק שהיא סיימה במקום השמיני במחוז הצפוני של הליגה הארצית - שזוהי היסטוריה בפני עצמה, הקבוצה של עלא סאיג סללה את דרכה של קבוצת שנתון 2003 להשתלבות בליגת העל של שנתון נערים ב' בעונה הבאה. המאמן המאושר מסכם עונה בסיפוק בכתבה הבאה.
18/06/2018 12:20:10
פינה חדשה באתר "וולה" - זרקור לקבוצות מצליחות בשנתוני השמיניות והילדים. הקבוצה שעימה אנו מתכבדים לפתוח היא קבוצת טרום א' של בית"ר מעלה אדומים סיימה את העונה האחרונה עם המאזן הטוב ביותר בליגת דן 1.
18/06/2018 12:01:42
הרבה כדורגלנים צעירים, שגדלו במחלקות נוער מובילות, נרתעים מלהתחיל את קריירת המשחק שלהם בליגה א'. יש את אלה שמגיעים לשם עם תחושה של אילוץ ויש כאלה שמגיעים לשם אחרי שהפסידו זמן משחק יקר, כתוצאה מהשתייכות לסגל של קבוצה בליגה בכירה יותר. שני המחוזות של ליגה א' קידמו לא מעט שחקנים בעונות האחרונות לליגות הבוגרים, כך שאין שום סיבה לפסול אוטומטית התחלת קריירת משחק במחוזות ליגה א'.
17/06/2018 08:32:03
הרצון המטורף של הרבה מועדונים ומאמנים להישגיות גורם לתופעות פסולות ומכוערות של פיתוי כדורגלנים צעירים והוריהם לעבור בין מועדונים. למי ששכח, הייעוד של מחלקות נוער ושל מאמני כדורגל הם לטפח שחקנים - לא להתעסק בצורה אובססיבית בציד.
17/06/2018 08:17:15


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל