משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


נוער - לאומית צפון: דרבי נצרתי מרתק ללא הכרעה

משחק הדרבי בין קבוצות הנוער של הפועל נצרת עילית ומכבי אחי נצרת היה אטרקטיבי ומרתק לכל אורכו. נצרת עילית חזרה פעמיים מפיגור של שער אחד ואפילו חוללה מהפך, אך שער שכבשה אחי נצרת בדקה ה-86 יצר שוויון 3:3.
פורסם ב: 16/10/2017 09:17:55

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

המחוז הצפוני של הליגה הלאומית לנוער מספק מדי שבוע משחקים אטרקטיביים. משחק הדרבי הנצרתי, שבו אירחה מכבי אחי נצרת את הפועל נצרת עילית, ענה על כל הציפיות שיש מהמשחק המרכזי של המחזור. 6 שערים, מהפך אחד, שער שוויון דרמטי לקראת סיום, אלה ועוד היו מנת חלקו של המשחק.

מכבי אחי נצרת, המודרכת ע'י כדורגלן העבר של נבחרת ישראל נג'ואן גרייב, התייצבה למשחק עם מאזן של ניצחון אחד ושני הפסדים, הפועל נצרת עילית, המודרכת ע'י דניאל אומנסקי, התייצבה עם מאזן של שני ניצחונות והפסד אחד. אחי נצרת צעדה פעמיים ביתרון של שער אחד: בדקה ה-20 אמיר אבו סאלם העלה אותה ליתרון 0:1 - אך בדקה ה-42 איתמר גטה כבש שער שוויון 1:1. בדקה ה-54 שער של קאסם סינדיאני העלה את אחי נצרת ליתרון 1:2 - אך בדקה ה-61 ויאצ'סלב אורחוב תרגם בעיטת פנדל לשער שוויון 2:2. בדקה ה-71 שער שני במשחק שכבש איתמר גטה חולל מהפך והעניק לנצרת עילית יתרון 2:3, שהחזיק מעמד רבע שעה - עד ששער שני במשחק שכבש קאסם סינדיאני קבע את תוצאת המשחק, שוויון 3:3 במשחק מרתק ואטרקטיבי במיוחד.

בשבת הקרובה הפועל נצרת עילית תקווה לחזור לצד המנצח, כשתארח את מכבי קרית אתא - שמדורגת במקום הלפני אחרון בטבלה. שחקני מכבי אחי נצרת יקוו לזכות בניצחון חוץ במשחק מול מ.ס ג'וליס - שמדורגת בזכות יחס שערים עדיף על קרית אתא מעל הקו האדום, וכך לפלס דרך לאזור מרכז הטבלה.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים. 


עוד בכותרות
אחד מהטריאתלטים המצליחים בארץ בגילאי נוער חלם להיות כדורגלן - אך לטענת אביו, שיקולים לא מקצועיים מנעו מבנו לעבור מבחני קבלה בקבוצת ילדים במועדון נחשב בכדורגל הישראלי. האכזבה הגדולה הובילה אותו לענף הטריאתלון, שם הצליח להפוך לכח עולה. מצאנו לנכון לפרסם פוסט שפרסם אביו של השחקן, שם יש מסר חשוב לכל הורה ולכל כדורגלן צעיר: יש עוד חיים ועוד תחומים לפרוח בהם מחוץ לכדורגל.
19/06/2018 10:44:12
הימים האלה של המונדיאל, בהן נבחרות בלי מסורת ארוכת שנים של הצלחות מצליחות לתת פייט לנבחרות שנחשבות לכאלה שמייצגות מעצמות כדורגל, שוב מעלות את השאלה בקרב אוהדי הכדורגל בארץ: למה נבחרת ישראל שלנו לא שם? התשובה שלי פשוטה: הסתכלו על התמונה כולה. אם הולנד ואיטליה לא במונדיאל, באיזו זכות אנחנו יכולים בכלל לחשוב על המונדיאל?
19/06/2018 10:11:54
קבוצת נערים ב' של מכבי אחי נצרת עשתה היסטוריה גדולה העונה: לא רק שהיא סיימה במקום השמיני במחוז הצפוני של הליגה הארצית - שזוהי היסטוריה בפני עצמה, הקבוצה של עלא סאיג סללה את דרכה של קבוצת שנתון 2003 להשתלבות בליגת העל של שנתון נערים ב' בעונה הבאה. המאמן המאושר מסכם עונה בסיפוק בכתבה הבאה.
18/06/2018 12:20:10
פינה חדשה באתר "וולה" - זרקור לקבוצות מצליחות בשנתוני השמיניות והילדים. הקבוצה שעימה אנו מתכבדים לפתוח היא קבוצת טרום א' של בית"ר מעלה אדומים סיימה את העונה האחרונה עם המאזן הטוב ביותר בליגת דן 1.
18/06/2018 12:01:42
הרבה כדורגלנים צעירים, שגדלו במחלקות נוער מובילות, נרתעים מלהתחיל את קריירת המשחק שלהם בליגה א'. יש את אלה שמגיעים לשם עם תחושה של אילוץ ויש כאלה שמגיעים לשם אחרי שהפסידו זמן משחק יקר, כתוצאה מהשתייכות לסגל של קבוצה בליגה בכירה יותר. שני המחוזות של ליגה א' קידמו לא מעט שחקנים בעונות האחרונות לליגות הבוגרים, כך שאין שום סיבה לפסול אוטומטית התחלת קריירת משחק במחוזות ליגה א'.
17/06/2018 08:32:03
הרצון המטורף של הרבה מועדונים ומאמנים להישגיות גורם לתופעות פסולות ומכוערות של פיתוי כדורגלנים צעירים והוריהם לעבור בין מועדונים. למי ששכח, הייעוד של מחלקות נוער ושל מאמני כדורגל הם לטפח שחקנים - לא להתעסק בצורה אובססיבית בציד.
17/06/2018 08:17:15


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל