משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


נערים ב' - דן 1: נורדיה עצרה את בית"ר בדרבי

במשחק הדרבי הירושלמי בין קבוצות "צו פיוס" של א.ס נורדיה ובית"ר ירושלים, שער שכבשה נורדיה בסמוך לסיום המשחק מנע ניצחון מבית"ר ירושלים. בסיום, שוויון 1:1 - נקודה ראשונה לנורדיה.
פורסם ב: 19/10/2017 08:08:43

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: אלי שמואלי - אתר דאבל פס

קיץ 2014, בעיצומו של טרנד הקמת מועדוני כדורגל ע'י אוהדים שמאסו בדרך ההתנהלות של המועדון שאותו הם אוהדים, הוקם בירושלים מועדון אלטרנטיבי לבית'ר ירושלים - א.ס נורדיה ירושלים [ע'פ רישומי ההתאחדות], שהוקמה ע'י אוהדים של בית'ר ירושלים - שטוענים שמאסו בדרך ההתנהלות של המועדון ובתופעות של גזענות ואלימות המזוהה עם פלג מסוים בקרב אוהדי הקבוצה. קיץ 2016 הוקמה מחלקת נוער זעירה בא.ס נורדיה, כשלצד פעילות בית ספר לכדורגל הוקמה קבוצה בשנתון ילדים א'. בשנה האחרונה היקף הפעילות של בית הספר לכדורגל גדל, ובקיץ האחרון רשמה נורדיה 3 קבוצות ליגה - ילדים א', נערים ג' ונערים ב'. מי שמוביל בצד המקצועי את המחלקה הוא המאמן הירושלמי מנו דהאן - שעבד כמאמן בכל אחת משלוש מחלקות הנוער הנוספות המייצגות מועדונים בבירת ישראל.

קבוצת נערים ב' של א.ס נורדיה, הזוכה לחסות מעמותת 'צו פיוס' לקירוב בין אוכלוסיות במגזר היהודי, פתחה את העונה במחוז דן 1 עם תבוסה לא נעימה במשחק הביתי מול מכבי אשדוד, אך ביום שני האחרון זכתה בנקודת ליגה ראשונה וכבשה שער זכות ראשון - ומה יותר פיקנטי מלעשות זאת במשחק מול קבוצה של מועדון האם? א.ס נורדיה אירחה במגרש הסינטטי החדיש בשכונת הר חומה את קבוצת 'צו פיוס' של בית'ר ירושלים - גם היא קבוצה חדשה בנוף, אך בניגוד לנורדיה - את העונה היא פתחה עם ניצחונות גדולים על קבוצות 'צו פיוס' של צעירי לוד וצפרירים חולון.

בית'ר ירושלים הייתה קרובה ביום שני האחרון לשמירה על מאזן מושלם. שער שכבש יוסי דויטש בדקה ה-33, שלוש דקות אחרי כניסתו כמחליף במקום רועי שושן, העניק לבית'ר ירושלים יתרון 0:1, בו החזיקה כמעט עד לסיום המשחק - אך בדקה ה-79 שער דרמטי שכבש מאור קלה לזכות נורדיה קבע את תוצאת המשחק - שוויון 1:1.

א.ס נורדיה תתארח היום בשעה 15:55 אצל קבוצת 'צו פיוס' של מכבי שעריים - שמאזנה עומד על שני ניצחונות והפסד אחד, עם תקוות להעשיר את מאזן הנקודות שלה. בית'ר ירושלים תקווה לחזור למסלול הניצחונות ביום שני הקרוב, כשתארח בשעה 19:00 את קבוצת המשנה של הפועל נחלת יהודה/ראשל'צ - שזכתה בנקודה אחת בשלושה משחקים.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.  
עוד בכותרות
אחרי שנים של הצלחות במחלקות נוער מאזור חיפה והקריות עומר לוינזון, שהוביל העונה את קבוצת הנוער של מכבי צור שלום לעונה חלומית - בה הדיחה במשחקי גביע המדינה את הצהובה והאדומה מת"א, מונה המאמן המוערך למאמן קבוצת הבוגרים של המועדון. סיכום עונה ומבט לעתיד של המאמן בכתבה הבאה.
20/06/2018 10:12:51
למרות היותו צעיר בשנה מגיל השנתון, עידו סער השתלב בצורה טובה בעמדת המגן הימני של קבוצת טרום א' של מכבי צור שלום. בעונה הבאה יזכה לשחק בקבוצת טרום א' של מכבי חיפה "קצף". אנו שמחים לארח את עידו סער בפינת "הכר את השחקן". מעוניינים גם אתם להשתתף בפינת השחקנים שלנו? פרטים בכתבה.
20/06/2018 09:44:51
אחד מהטריאתלטים המצליחים בארץ בגילאי נוער חלם להיות כדורגלן - אך לטענת אביו, שיקולים לא מקצועיים מנעו מבנו לעבור מבחני קבלה בקבוצת ילדים במועדון נחשב בכדורגל הישראלי. האכזבה הגדולה הובילה אותו לענף הטריאתלון, שם הצליח להפוך לכח עולה. מצאנו לנכון לפרסם פוסט שפרסם אביו של השחקן, שם יש מסר חשוב לכל הורה ולכל כדורגלן צעיר: יש עוד חיים ועוד תחומים לפרוח בהם מחוץ לכדורגל.
19/06/2018 10:44:12
הימים האלה של המונדיאל, בהן נבחרות בלי מסורת ארוכת שנים של הצלחות מצליחות לתת פייט לנבחרות שנחשבות לכאלה שמייצגות מעצמות כדורגל, שוב מעלות את השאלה בקרב אוהדי הכדורגל בארץ: למה נבחרת ישראל שלנו לא שם? התשובה שלי פשוטה: הסתכלו על התמונה כולה. אם הולנד ואיטליה לא במונדיאל, באיזו זכות אנחנו יכולים בכלל לחשוב על המונדיאל?
19/06/2018 10:11:54
קבוצת נערים ב' של מכבי אחי נצרת עשתה היסטוריה גדולה העונה: לא רק שהיא סיימה במקום השמיני במחוז הצפוני של הליגה הארצית - שזוהי היסטוריה בפני עצמה, הקבוצה של עלא סאיג סללה את דרכה של קבוצת שנתון 2003 להשתלבות בליגת העל של שנתון נערים ב' בעונה הבאה. המאמן המאושר מסכם עונה בסיפוק בכתבה הבאה.
18/06/2018 12:20:10
פינה חדשה באתר "וולה" - זרקור לקבוצות מצליחות בשנתוני השמיניות והילדים. הקבוצה שעימה אנו מתכבדים לפתוח היא קבוצת טרום א' של בית"ר מעלה אדומים סיימה את העונה האחרונה עם המאזן הטוב ביותר בליגת דן 1.
18/06/2018 12:01:42


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל