משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


נוער: שני כפרים, אותה עבירה - דין שונה

קבוצות הנוער של הפועל כפר סבא ואיחוד בני כפר קרע עמדו לדין על שיתוף לא חוקי של חריגי גיל בשני משחקים, ככל הנראה בגלל כשל טכני מול ההתאחדות לכדורגל. בעוד שכפר סבא נענשה בקנס כספי, הפסד טכני ושחקניה ננזפו - כפר קרע ספגה כנס כספי משולש והרחקות לשחקנים. עוביידה איסמעיל, מנהל מחלקת הנוער של כפר קרע: "זה מריח רע. נותן לנו סיבות לחוש גזענות".
פורסם ב: 20/10/2017 13:08:23

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: אתר דאבל פס

בית הדין של ההתאחדות לכדורגל התכנס ביום רביעי האחרון לדון בשורה של דיונים משמעתיים. לשמחתנו, אלימות לא 'כיכבה' הפעם. מה שכן, מעבר על תוכן הדיונים מעלה תמיהה. קבוצות הנוער של הפועל כפר סבא ואיחוד בני כפר קרע עמדו לדין על שיתוף לא חוקי של שחקנים בשני משחקים, דבר שנוצר ככל הנראה בגלל כשל טכני בין המועדונים להתאחדות לכדורגל. למרות ששתיהן עמדו לדין על אותה סוגיה, כל אחד מהמועדונים ספג עונשים שונים: כפר סבא, ששיתפה שלושה שחקנים, במשחקים מול עירוני נשר ומכבי קרית אתא ספגה הפסד טכני במשחק מול נשר וקנס על סך 1,000 שקלים וזיכוי בנוגע לתוצאת המשחק מול קרית אתא, בעוד ששחקניה נענשו בנזיפה בלבד. כפר קרע לעומתה עמדה לדין על שיתוף לא חוקי של ארבעה שחקנים במשחקים מול הפועל דלית אל כרמל וצעירי טייבה. במשחק מול דלית אל כרמל אחד מהשחקנים אמור היה להיות מורחק ושותף גם במשחק מול דלית אל כרמל - והוא ספג הרחקה משני משחקים, שחקן נוסף ספג הרחקה משני משחקים, שחקן נוסף ננזף על המשחק מול דלית אל כרמל אך הורחק בגלל ששיחק מול טייבה, שחקן אחר שהיה על הספסל במשחק מול טייבה ננזף. כפר קרע ספגה שני קנסות על סך 1,500 שקלים כ'א, בנוסף לשני הפסדים טכנים.

עוביידה איסמעיל, מנהל מחלקת הנוער של כפר קרע, הגיב בזעם לסוגיה: 'זה מריח רע. נותן לנו סיבות לחוש גזענות. לא יכול להיות שהפועל כפר סבא ושחקניה ייענשו בצורה קלה יותר מאיתנו על אותה סוגיה. מילא הקנס הכספי, אבל מה אשמים השחקנים?. אני שלחתי להתאחדות עוד בחודש אוגוסט רשימה של שחקנים חריגים, איזה אינטרס היה לי לרמות מישהו? בהתאחדות טוענים ששלחו אלינו מייל, אנחנו לא ראינו. זה לא הוגן וזה זועק לשמיים'.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים. 


עוד בכותרות
אחרי שנים של הצלחות במחלקות נוער מאזור חיפה והקריות עומר לוינזון, שהוביל העונה את קבוצת הנוער של מכבי צור שלום לעונה חלומית - בה הדיחה במשחקי גביע המדינה את הצהובה והאדומה מת"א, מונה המאמן המוערך למאמן קבוצת הבוגרים של המועדון. סיכום עונה ומבט לעתיד של המאמן בכתבה הבאה.
20/06/2018 10:12:51
למרות היותו צעיר בשנה מגיל השנתון, עידו סער השתלב בצורה טובה בעמדת המגן הימני של קבוצת טרום א' של מכבי צור שלום. בעונה הבאה יזכה לשחק בקבוצת טרום א' של מכבי חיפה "קצף". אנו שמחים לארח את עידו סער בפינת "הכר את השחקן". מעוניינים גם אתם להשתתף בפינת השחקנים שלנו? פרטים בכתבה.
20/06/2018 09:44:51
אחד מהטריאתלטים המצליחים בארץ בגילאי נוער חלם להיות כדורגלן - אך לטענת אביו, שיקולים לא מקצועיים מנעו מבנו לעבור מבחני קבלה בקבוצת ילדים במועדון נחשב בכדורגל הישראלי. האכזבה הגדולה הובילה אותו לענף הטריאתלון, שם הצליח להפוך לכח עולה. מצאנו לנכון לפרסם פוסט שפרסם אביו של השחקן, שם יש מסר חשוב לכל הורה ולכל כדורגלן צעיר: יש עוד חיים ועוד תחומים לפרוח בהם מחוץ לכדורגל.
19/06/2018 10:44:12
הימים האלה של המונדיאל, בהן נבחרות בלי מסורת ארוכת שנים של הצלחות מצליחות לתת פייט לנבחרות שנחשבות לכאלה שמייצגות מעצמות כדורגל, שוב מעלות את השאלה בקרב אוהדי הכדורגל בארץ: למה נבחרת ישראל שלנו לא שם? התשובה שלי פשוטה: הסתכלו על התמונה כולה. אם הולנד ואיטליה לא במונדיאל, באיזו זכות אנחנו יכולים בכלל לחשוב על המונדיאל?
19/06/2018 10:11:54
קבוצת נערים ב' של מכבי אחי נצרת עשתה היסטוריה גדולה העונה: לא רק שהיא סיימה במקום השמיני במחוז הצפוני של הליגה הארצית - שזוהי היסטוריה בפני עצמה, הקבוצה של עלא סאיג סללה את דרכה של קבוצת שנתון 2003 להשתלבות בליגת העל של שנתון נערים ב' בעונה הבאה. המאמן המאושר מסכם עונה בסיפוק בכתבה הבאה.
18/06/2018 12:20:10
פינה חדשה באתר "וולה" - זרקור לקבוצות מצליחות בשנתוני השמיניות והילדים. הקבוצה שעימה אנו מתכבדים לפתוח היא קבוצת טרום א' של בית"ר מעלה אדומים סיימה את העונה האחרונה עם המאזן הטוב ביותר בליגת דן 1.
18/06/2018 12:01:42


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל