משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


נערות 17: הנבחרת העפילה לשלב העילית

למרות שסיימה במקום השלישי בבית שאליו השתייכה במוקדמות אליפות אירופה, ניצחון 1:2 על קרואטיה מציב את השחקניות של איריס אנטמן עם אחד מארבעת המאזנים הטובים מקרב הקבוצות שסיימו במקום השלישי. המאמנת המאושרת: "היתה פה עבודה נכונה והשקעה אינסופית במשך שלושה חודשים של הבנות לאורך כל הקיץ, והתוצאות בהתאם. זה רגע מאושר ומיוחד״.
פורסם ב: 22/10/2017 17:01:04

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
סיוע להכנת הכתבה: אתר ההתאחדות לכדורגל

היסטוריה בכדורגל הנערות. לראשונה נבחרת ישראלית צולחת את טורניר מוקדמות אליפות אירופה ומעפילה לשלב העילית. אחרי הפסדים כואבים בשיעור 1:0 לשבדיה המארחת ולרוסיה - שכבשה את שער הניצחון ביום חמישי בתוספת הזמן של המשחק, הצליחו היום השחקניות של איריס אנטמן להתעלות ולנצח 1:2 את קרואטיה - למרות פיגור 1:0, משער שהובקע בדקה ה-16. שערים שכבשו דימה אלרחימי בדקה ה-19 מבישול של אליענה נלסון-לוי, שכבשה בדקה ה-69 את שער המהפך שבסיום המשחק הוכרז כשער הניצחון, העניקו לנבחרת הישראלית ניצחון חשוב וסיום טורניר במקום השלישי, עם אחד מארבעת המאזנים הטובים מקרב כלל הבתים - מה שמאפשר את עליית הנבחרת לשלב העילית. במשחק מול קרואטיה בעטה הנבחרת הישראלית 5 פעמים למסגרת השער של קרואטיה, שבעטה 4 פעמים למסגרת השער הישראלי. הנבחרת הישראלית זכתה בחמש בעיטות קרן, לעומת בעיטת קרן אחת לנבחרת הקרואטית.

איריס אנטמן, שוערת העבר של נבחרות ישראל ומאמנת הנבחרת, אמרה בסיום המשחק בהתרגשות: 'עשינו היסטוריה בטורניר שעל הנייר היה בלתי אפשרי. אנחנו עובדים כבר תקופה ארוכה בנבחרות הנשים בצורה שיטתית ועם צוות רחב בניהולו המקצועי של גיא עזורי, וההצלחה הזאת היא פרי לעמל קשה ותובעני. היתה פה עבודה נכונה והשקעה אינסופית במשך שלושה חודשים של הבנות לאורך כל הקיץ, והתוצאות בהתאם. זה רגע מאושר ומיוחד״.

הרכב נבחרת הנערות: ניקול שולמן, איזבל דידיטה, עמנואל אופיר אברהמי, אליס בלוחין, דימה אלרחימי, שליו פולישוק [טליה פינקלשטיין, 60], אליענה ג'ני נלסון-לוי, יהלי לאה כהן, זוהר כהן [אירנה קוזנצוב, 80], ליאור אדרי, עופרי חיה פורת [ירדן מלכה אוזל, 53].
עוד בכותרות
קבוצת הנוער של עירוני בית שמש זכתה בניצחון שני – הפעם 1:3 במשחק החוץ מול קבוצת "האדומים" אשדוד, במשחק ספורטיבי שבו נשלף כרטיס צהוב אחד בלבד.
18/11/2017 00:46:42
שתי הקבוצות נפגשו אתמול למשחק ליגה, לאחר שארבעת משחקי הליגה שקיימו הוכרעו. כל אחת מהקבוצות כבשה שער אחד והמשחק הסתיים ללא הכרעה, תוצאה לא טובה לשתי הקבוצות ששואפות לסיים את העונה באחד משני המקומות הראשונים שמובילים לליגה הארצית.
18/11/2017 00:40:46
הצלחה של כדורגלן בגילאים צעירים אינה מבטיחה בוודאות שדרכו לפסגה ככדורגלן בוגר ומצליח מובטחת. כדי להגיע למעמד של כדורגלן בכיר יש כברת דרך ארוכה לעבור. קצת פרופורציות לא יזיקו, הנאה מהדרך תוסיף המון.
17/11/2017 17:33:25
קבוצת נערים ב' של קביליו יפו עלתה בתחילת השבוע שעבר לכותרות, בגין דו"ח חמור של השופט חאדר מסרוואה - שטען לאווירה טעונה במשחק של הקבוצה מול גדנ"ע ת"א ואף שהוכה ע"י הורה של אחד משחקני יפו. בית הדין של ההתאחדות לכדורגל החליט אתמול לזכות את קביליו יפו מכל אשמה. השופט הודה בתכנית הרדיו של יורם ארבל ואייל ברקוביץ', שטענתו על אלימות מצד הורה של שחקן יפו, היא שקרית.
16/11/2017 17:05:52
מחצית שניה תכליתית של שחקניו של גבריאל גרף סללה את דרכה של עירוני קרית גת לניצחון 0:3 על מ.כ שער הנגב ולכיבוש פסגת מחוז שפלה, אם כי לקבוצות שמדורגות מתחתיה של קרית גת יש פחות משחקים במאזן והן יוכלו להדיחה מהפסגה.
16/11/2017 16:51:14
טרגדיה קשה למוליכת טבלת מחוז שפלה לנוער, שאיבדה אתמול את שחקנה ההתקפה המצטיין רמזי אלקרינאווי ז"ל - שמצא את מותו בתאונת דרכים בנגב.
15/11/2017 17:33:58


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל