משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


נערות 17: הנבחרת העפילה לשלב העילית

למרות שסיימה במקום השלישי בבית שאליו השתייכה במוקדמות אליפות אירופה, ניצחון 1:2 על קרואטיה מציב את השחקניות של איריס אנטמן עם אחד מארבעת המאזנים הטובים מקרב הקבוצות שסיימו במקום השלישי. המאמנת המאושרת: "היתה פה עבודה נכונה והשקעה אינסופית במשך שלושה חודשים של הבנות לאורך כל הקיץ, והתוצאות בהתאם. זה רגע מאושר ומיוחד״.
פורסם ב: 22/10/2017 17:01:04

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
סיוע להכנת הכתבה: אתר ההתאחדות לכדורגל

היסטוריה בכדורגל הנערות. לראשונה נבחרת ישראלית צולחת את טורניר מוקדמות אליפות אירופה ומעפילה לשלב העילית. אחרי הפסדים כואבים בשיעור 1:0 לשבדיה המארחת ולרוסיה - שכבשה את שער הניצחון ביום חמישי בתוספת הזמן של המשחק, הצליחו היום השחקניות של איריס אנטמן להתעלות ולנצח 1:2 את קרואטיה - למרות פיגור 1:0, משער שהובקע בדקה ה-16. שערים שכבשו דימה אלרחימי בדקה ה-19 מבישול של אליענה נלסון-לוי, שכבשה בדקה ה-69 את שער המהפך שבסיום המשחק הוכרז כשער הניצחון, העניקו לנבחרת הישראלית ניצחון חשוב וסיום טורניר במקום השלישי, עם אחד מארבעת המאזנים הטובים מקרב כלל הבתים - מה שמאפשר את עליית הנבחרת לשלב העילית. במשחק מול קרואטיה בעטה הנבחרת הישראלית 5 פעמים למסגרת השער של קרואטיה, שבעטה 4 פעמים למסגרת השער הישראלי. הנבחרת הישראלית זכתה בחמש בעיטות קרן, לעומת בעיטת קרן אחת לנבחרת הקרואטית.

איריס אנטמן, שוערת העבר של נבחרות ישראל ומאמנת הנבחרת, אמרה בסיום המשחק בהתרגשות: 'עשינו היסטוריה בטורניר שעל הנייר היה בלתי אפשרי. אנחנו עובדים כבר תקופה ארוכה בנבחרות הנשים בצורה שיטתית ועם צוות רחב בניהולו המקצועי של גיא עזורי, וההצלחה הזאת היא פרי לעמל קשה ותובעני. היתה פה עבודה נכונה והשקעה אינסופית במשך שלושה חודשים של הבנות לאורך כל הקיץ, והתוצאות בהתאם. זה רגע מאושר ומיוחד״.

הרכב נבחרת הנערות: ניקול שולמן, איזבל דידיטה, עמנואל אופיר אברהמי, אליס בלוחין, דימה אלרחימי, שליו פולישוק [טליה פינקלשטיין, 60], אליענה ג'ני נלסון-לוי, יהלי לאה כהן, זוהר כהן [אירנה קוזנצוב, 80], ליאור אדרי, עופרי חיה פורת [ירדן מלכה אוזל, 53].
עוד בכותרות
למרות שההתאחדות לכדורגל הודיעה שלוחות משחקי הליגות הארצית יפורסמו ביום רביעי, עד לרגע זה לא פורסמו הלוחות - מאחר וקבוצה במחוז הצפוני הודיעה על ויתור על מקומה בליגה. בהתאחדות אומרים שביום ראשון תיערך הגרלה בנוגע לזהות הקבוצה שתחליף את אותה קבוצה, אך בו בזמן שתי קבוצות במחוז הצפוני כבר קיבלו את לוח המשחקים שלהן. מבולבלים? גם אנחנו.
17/08/2018 13:14:10
כמו קבוצות הבוגרים, גם קבוצות הנוער של העיר הרצליה לא ישחקו באותה ליגה. ההתאחדות לכדורגל הותירה את מכבי במחוז הדרומי ואילו הפועל - שעלתה ללאומית מהמקום השני של המחוז הדרומי בליגה הארצית, תשחק במחוז הצפוני.
17/08/2018 13:07:25
נבחרת נערים א' של ישראל נחלה הפסד ראשון בטורניר הידידות באוקראינה - 1:0 למקבילה של תורכיה, שכבשה את שער הניצחון במהלך המחצית הראשונה.
16/08/2018 18:06:54
אלון חזן, שמשמש מזה עשור כמאמן בנבחרות הצעירות, קודם לתפקיד עוזר מאמן הנבחרת הבוגרת והוא יעבוד לצידו של אנדראס הרצוג המאמן הלאומי. ניר לוין, מנהל העל של הנבחרות הצעירות, ימשיך בתפקידו ובמקביל יאמן את נבחרת הנוער.
16/08/2018 16:27:37
נבחרת נערים א' של ישראל פתחה עם תוצאת תיקו 2:2 את טורניר הידידות בו היא משתתפת באוקראינה. נציגות נכבדת למכבי חיפה בסגל הנבחרת.
15/08/2018 22:28:10
ההתאחדות לכדורגל פרסמה אתמול אחה"צ את לוחות המשחקים בשתי הליגות הארציות של שנתון נערים ב'. בדרום - דרבי באר שבעי כבר במחזור השני. בצפון - דרבי כפר סבאי במחזור השמיני.
15/08/2018 14:28:13


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל