משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


ילדים ג' - מפרץ: אחווה אדומה בסיום הדרבי החיפאי

קבוצת ילדים ג' של אחווה חיפה פתחה עונה עם ניצחון 8:12 במשחק הדרבי מול מ.ס רובי שפירא, שהיה צמוד ומרתק במיוחד במחצית הראשונה.
פורסם ב: 24/10/2017 08:22:26

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

פתיחת עונה שמחה לקבוצת ילדים ג' של אחווה חיפה. בשבת האחרונה פגשה הקבוצה למשחק דרבי את מ.ס רובי שפירא, במגרש אתו'ס - המשמש את שתי הקבוצות. כל אחת מהן קיוותה להתחיל עונה עם ניצחון במחזור הראשון של ליגת המפרץ.

המחצית הראשונה במשחק הניבה 12 שערים משני הצדדים, והיא הסתיימה בתוצאת שוויון 6:6, לאחר שכל אחת מהקבוצה זכתה להיות בעמדת יתרון. במחצית השניה שחקני אחווה, המודרכים ע'י עזת עותמאן, גילו עדיפות מסוימת ובאו על שכרם עם ניצחון 8:12. את השערים לזכות הקבוצה המנצחת כבשו המצטיין במשחק אניס טבאג'יה -4 שערים, ג'ורג חשיבון ומוחמד סביחאת - שלושער כ'א, מייקל שוקרי - צמד.

בשבת הקרובה אחווה חיפה תקווה לניצחון נוסף, כשתארח את איחוד אעבלין. קבוצת מ.ס רובי שפירא תקווה לניצחון ראשון, כשתתארח אצל הפועל חוף הכרמל.


עוד בכותרות
אחד מהטריאתלטים המצליחים בארץ בגילאי נוער חלם להיות כדורגלן - אך לטענת אביו, שיקולים לא מקצועיים מנעו מבנו לעבור מבחני קבלה בקבוצת ילדים במועדון נחשב בכדורגל הישראלי. האכזבה הגדולה הובילה אותו לענף הטריאתלון, שם הצליח להפוך לכח עולה. מצאנו לנכון לפרסם פוסט שפרסם אביו של השחקן, שם יש מסר חשוב לכל הורה ולכל כדורגלן צעיר: יש עוד חיים ועוד תחומים לפרוח בהם מחוץ לכדורגל.
19/06/2018 10:44:12
הימים האלה של המונדיאל, בהן נבחרות בלי מסורת ארוכת שנים של הצלחות מצליחות לתת פייט לנבחרות שנחשבות לכאלה שמייצגות מעצמות כדורגל, שוב מעלות את השאלה בקרב אוהדי הכדורגל בארץ: למה נבחרת ישראל שלנו לא שם? התשובה שלי פשוטה: הסתכלו על התמונה כולה. אם הולנד ואיטליה לא במונדיאל, באיזו זכות אנחנו יכולים בכלל לחשוב על המונדיאל?
19/06/2018 10:11:54
קבוצת נערים ב' של מכבי אחי נצרת עשתה היסטוריה גדולה העונה: לא רק שהיא סיימה במקום השמיני במחוז הצפוני של הליגה הארצית - שזוהי היסטוריה בפני עצמה, הקבוצה של עלא סאיג סללה את דרכה של קבוצת שנתון 2003 להשתלבות בליגת העל של שנתון נערים ב' בעונה הבאה. המאמן המאושר מסכם עונה בסיפוק בכתבה הבאה.
18/06/2018 12:20:10
פינה חדשה באתר "וולה" - זרקור לקבוצות מצליחות בשנתוני השמיניות והילדים. הקבוצה שעימה אנו מתכבדים לפתוח היא קבוצת טרום א' של בית"ר מעלה אדומים סיימה את העונה האחרונה עם המאזן הטוב ביותר בליגת דן 1.
18/06/2018 12:01:42
הרבה כדורגלנים צעירים, שגדלו במחלקות נוער מובילות, נרתעים מלהתחיל את קריירת המשחק שלהם בליגה א'. יש את אלה שמגיעים לשם עם תחושה של אילוץ ויש כאלה שמגיעים לשם אחרי שהפסידו זמן משחק יקר, כתוצאה מהשתייכות לסגל של קבוצה בליגה בכירה יותר. שני המחוזות של ליגה א' קידמו לא מעט שחקנים בעונות האחרונות לליגות הבוגרים, כך שאין שום סיבה לפסול אוטומטית התחלת קריירת משחק במחוזות ליגה א'.
17/06/2018 08:32:03
הרצון המטורף של הרבה מועדונים ומאמנים להישגיות גורם לתופעות פסולות ומכוערות של פיתוי כדורגלנים צעירים והוריהם לעבור בין מועדונים. למי ששכח, הייעוד של מחלקות נוער ושל מאמני כדורגל הם לטפח שחקנים - לא להתעסק בצורה אובססיבית בציד.
17/06/2018 08:17:15


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל