משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


ילדים ב' - שרון: שוויון בין ידידים

קבוצות ילדים ב' של מ.ס קדימה/צורן ומכבי נתניה נפגשו אתמול למשחק ליגה שלישי שלהן העונה, שהסתיים בתוצאת שוויון 1:1. רשמים מהמשחק ותגובות המאמנים בכתבה זו.
פורסם ב: 25/10/2017 17:11:49

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

קבוצות ילדים ב' של מ.ס קדימה/צורן ומכבי נתניה פתחו את העונה הזו בליגת השרון עם ניצחון אחד והפסד אחד. אתמול נוספה גם תוצאת תיקו למאזנה של כל אחת מהקבוצות הללו, בתום המשחק ביניהן שנערך במגרש בקדימה, במשחק שהוקדם מסופ'ש.

המשחק נפתח עם מוטיבציה גדולה מצד שתי הקבוצות. קדימה/צורן כבשה ראשונה לאחר 8 דקות, משער של גיא דוחובנה שניצל ערבוביה ברחבת נתניה. בשליש הראשון היו לקדימה עוד 2-3 מצבים טובים לכיבוש שערים שלא נוצלו. בשליש השני המשחק קיבל תפנית ונתניה החזיקה יותר בכדור, אך לא הגיעה למצבי הבקעה. 5 דקות לסיום השליש השני נתניה כבשה שער מבעיטה של חמודי מסרוואה מחוץ לרחבה, שפגעה ברגל של שחקן הגנה של קדימה/צורן וחדרה לרשתה - שוויון 1:1. בשליש השלישי המשחק היה שווה כוחות ללא מצבים מסוכנים ליד שתי הרחבות. התוצאה נותרה בעינה, בסיומו של משחק ספורטיבי מאוד בין שתי קבוצות שוות ביכולתן.

דוד קרליק, שהחל עונה שניה עם קבוצתו, אמר בסיום המשחק: 'זאת עונה חשובה מאוד לקבוצה שלי - עונה של לימוד משחק הכדורגל אחרי סיום פרק השמיניות.
הילדים נחושים מאוד ללמוד ולהצליח, באים לכל אימון ומשחק עם רעב ורצון לשחק ולהשקיע במשחק שהם נהנים בו ואותו הם בחרו כענף הספורט המועדף עליהם. מטרות הקבוצה לעונה הקרובה הן לעבוד קשה ולעבוד נכון, להגיע לכל משחק ומגרש ולתת את הכי טוב שהם יכולים ומסוגלים. אנחנו כמועדון קטן רוצים לגדל את הילדים לא רק ככדורגלנים, אלא בראש ובראשונה כאנשים טובים ,ישרים, מחונכים יותר. אנחנו כקבוצה מקבלים את מלוא התמיכה מהמועדון ומהמנהל המקצועי שימי ג'אן שמגיע לכל משחק ואימון ותורם את חלקו מניסיונו הרב'.

לידן דלויה, מאמן מכבי נתניה, אמר בסיום המשחק: 'מחמאות לקדימה/צורן שהיו יריב מאתגר וטוב. המטרה החדשה שלנו כמועדון בכלל היא ליצור דרך וצורת משחק שתואמת  למועדון, ומכינה שחקנים להגיע מוכנים לרגע האמת. לפעמים הדרך באה  על חשבון תוצאה, אבל התוצאה לא רלוונטית מבחינתנו'. 
עוד בכותרות
אחד מהטריאתלטים המצליחים בארץ בגילאי נוער חלם להיות כדורגלן - אך לטענת אביו, שיקולים לא מקצועיים מנעו מבנו לעבור מבחני קבלה בקבוצת ילדים במועדון נחשב בכדורגל הישראלי. האכזבה הגדולה הובילה אותו לענף הטריאתלון, שם הצליח להפוך לכח עולה. מצאנו לנכון לפרסם פוסט שפרסם אביו של השחקן, שם יש מסר חשוב לכל הורה ולכל כדורגלן צעיר: יש עוד חיים ועוד תחומים לפרוח בהם מחוץ לכדורגל.
19/06/2018 10:44:12
הימים האלה של המונדיאל, בהן נבחרות בלי מסורת ארוכת שנים של הצלחות מצליחות לתת פייט לנבחרות שנחשבות לכאלה שמייצגות מעצמות כדורגל, שוב מעלות את השאלה בקרב אוהדי הכדורגל בארץ: למה נבחרת ישראל שלנו לא שם? התשובה שלי פשוטה: הסתכלו על התמונה כולה. אם הולנד ואיטליה לא במונדיאל, באיזו זכות אנחנו יכולים בכלל לחשוב על המונדיאל?
19/06/2018 10:11:54
קבוצת נערים ב' של מכבי אחי נצרת עשתה היסטוריה גדולה העונה: לא רק שהיא סיימה במקום השמיני במחוז הצפוני של הליגה הארצית - שזוהי היסטוריה בפני עצמה, הקבוצה של עלא סאיג סללה את דרכה של קבוצת שנתון 2003 להשתלבות בליגת העל של שנתון נערים ב' בעונה הבאה. המאמן המאושר מסכם עונה בסיפוק בכתבה הבאה.
18/06/2018 12:20:10
פינה חדשה באתר "וולה" - זרקור לקבוצות מצליחות בשנתוני השמיניות והילדים. הקבוצה שעימה אנו מתכבדים לפתוח היא קבוצת טרום א' של בית"ר מעלה אדומים סיימה את העונה האחרונה עם המאזן הטוב ביותר בליגת דן 1.
18/06/2018 12:01:42
הרבה כדורגלנים צעירים, שגדלו במחלקות נוער מובילות, נרתעים מלהתחיל את קריירת המשחק שלהם בליגה א'. יש את אלה שמגיעים לשם עם תחושה של אילוץ ויש כאלה שמגיעים לשם אחרי שהפסידו זמן משחק יקר, כתוצאה מהשתייכות לסגל של קבוצה בליגה בכירה יותר. שני המחוזות של ליגה א' קידמו לא מעט שחקנים בעונות האחרונות לליגות הבוגרים, כך שאין שום סיבה לפסול אוטומטית התחלת קריירת משחק במחוזות ליגה א'.
17/06/2018 08:32:03
הרצון המטורף של הרבה מועדונים ומאמנים להישגיות גורם לתופעות פסולות ומכוערות של פיתוי כדורגלנים צעירים והוריהם לעבור בין מועדונים. למי ששכח, הייעוד של מחלקות נוער ושל מאמני כדורגל הם לטפח שחקנים - לא להתעסק בצורה אובססיבית בציד.
17/06/2018 08:17:15


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל