משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


ילדים ב' - שרון: שוויון בין ידידים

קבוצות ילדים ב' של מ.ס קדימה/צורן ומכבי נתניה נפגשו אתמול למשחק ליגה שלישי שלהן העונה, שהסתיים בתוצאת שוויון 1:1. רשמים מהמשחק ותגובות המאמנים בכתבה זו.
פורסם ב: 25/10/2017 17:11:49

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

קבוצות ילדים ב' של מ.ס קדימה/צורן ומכבי נתניה פתחו את העונה הזו בליגת השרון עם ניצחון אחד והפסד אחד. אתמול נוספה גם תוצאת תיקו למאזנה של כל אחת מהקבוצות הללו, בתום המשחק ביניהן שנערך במגרש בקדימה, במשחק שהוקדם מסופ'ש.

המשחק נפתח עם מוטיבציה גדולה מצד שתי הקבוצות. קדימה/צורן כבשה ראשונה לאחר 8 דקות, משער של גיא דוחובנה שניצל ערבוביה ברחבת נתניה. בשליש הראשון היו לקדימה עוד 2-3 מצבים טובים לכיבוש שערים שלא נוצלו. בשליש השני המשחק קיבל תפנית ונתניה החזיקה יותר בכדור, אך לא הגיעה למצבי הבקעה. 5 דקות לסיום השליש השני נתניה כבשה שער מבעיטה של חמודי מסרוואה מחוץ לרחבה, שפגעה ברגל של שחקן הגנה של קדימה/צורן וחדרה לרשתה - שוויון 1:1. בשליש השלישי המשחק היה שווה כוחות ללא מצבים מסוכנים ליד שתי הרחבות. התוצאה נותרה בעינה, בסיומו של משחק ספורטיבי מאוד בין שתי קבוצות שוות ביכולתן.

דוד קרליק, שהחל עונה שניה עם קבוצתו, אמר בסיום המשחק: 'זאת עונה חשובה מאוד לקבוצה שלי - עונה של לימוד משחק הכדורגל אחרי סיום פרק השמיניות.
הילדים נחושים מאוד ללמוד ולהצליח, באים לכל אימון ומשחק עם רעב ורצון לשחק ולהשקיע במשחק שהם נהנים בו ואותו הם בחרו כענף הספורט המועדף עליהם. מטרות הקבוצה לעונה הקרובה הן לעבוד קשה ולעבוד נכון, להגיע לכל משחק ומגרש ולתת את הכי טוב שהם יכולים ומסוגלים. אנחנו כמועדון קטן רוצים לגדל את הילדים לא רק ככדורגלנים, אלא בראש ובראשונה כאנשים טובים ,ישרים, מחונכים יותר. אנחנו כקבוצה מקבלים את מלוא התמיכה מהמועדון ומהמנהל המקצועי שימי ג'אן שמגיע לכל משחק ואימון ותורם את חלקו מניסיונו הרב'.

לידן דלויה, מאמן מכבי נתניה, אמר בסיום המשחק: 'מחמאות לקדימה/צורן שהיו יריב מאתגר וטוב. המטרה החדשה שלנו כמועדון בכלל היא ליצור דרך וצורת משחק שתואמת  למועדון, ומכינה שחקנים להגיע מוכנים לרגע האמת. לפעמים הדרך באה  על חשבון תוצאה, אבל התוצאה לא רלוונטית מבחינתנו'. 
עוד בכותרות
מבט על כמה מהליגות של שנתוני השמיניות לא משאיר מקום לספק: זו הייתה טעות לשבץ את קבוצות מכבי חיפה "קצף" בליגת חוף, כמו שזו הייתה טעות לשבץ קבוצות של שנתוני 2008 של המועדונים הבכירים מנתניה בליגת השרון של שנתון טרום א' (שנתון 2007). באגף הנוער של ההתאחדות לכדורגל צריכים לתת את הדעת על כך וללמוד מהטעויות הללו בעונה הבאה.
23/02/2018 09:30:54
בקרוב
23/02/2018 09:28:28
בהגרלת גביע המדינה למחלקות הנוער נקבע כי בשנתון נערים ב' ייערך דרבי נתנייתי. סינדרלת הגביע לנוער, מכבי צור שלום - שהדיחה את התל אביבית הצהובה, תנסה להדיח את תל אביבית באדום. תוצאות ההגרלות בכל השנתונים בכתבה זו.
22/02/2018 15:03:13
ועד שופטי הכדורגל הוציא אתמול הודעה לפיה, בשל חוסר הסכמות עם ההתאחדות לכדורגל בנוגע לתנאי העסקתם ותנאי הפנסיה שלהם, החל מהחודש הבא הועד שומר לעצמו את הזכות לפעול בצעדים מחאתיים.
22/02/2018 14:42:01
נבחרת נערים א', המודרכת ע"י גדי ברומר, אירחה ביוםיים האחרונים צמד משחקי ידידות מול המקבילה של אוקראינה. ביום שלישי הנבחרת האוקראינית זכתה בניצחון 1:2, היום הנבחרת הישראלית זכתה בניצחון 1:3.
22/02/2018 14:26:43
קבוצת נערים ב' של הפועל קטמון זכתה ביום ראשון בניצחון 0:3 במשחק הדרבי האדום של הבירה מול הפועל ירושלים, בעקבותיו חיזקה את מעמדה בצמרת טבלת דן 1. משה מור, המאמן המנצח:"אין ניצחון יותר מתוק מאשר במשחק הדרבי".
21/02/2018 17:21:05


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל