משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


נערים ב' - שרון: הפועל הרצליה מכוונת גבוה

קבוצת נערים ב' של הפועל הרצליה, המשחקת במחוז שרון, פתחה את העונה הזו עם שלושה ניצחונות. בשבת היא חוזרת למעגל משחקי הליגה. מיכאל אשכנזי-אלהרר, מאמן הקבוצה: "כרגע אנחנו בצמרת,השאיפה שלי שנסיים בין ה2 הראשונות אני יודע שלא יהיה קל - אבל זה אפשרי".
פורסם ב: 26/10/2017 16:49:29

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

שינוי מבנה הליגות בשנתון נערים ב', על מנת להתאימו למבנה זהה הקיים בשנתון נערים א', מציב את העונה הזו כעונת מעבר בשנתון נערים ב'. כל הקבוצות ששובצו בליגות המחוזיות יודעות שכדי לשחק בעונה הבאה באחת משתי הליגות הארציות - שיהוו את ליגות המשנה, הן מוכרחות לסיים את העונה באחד משני המקומות הראשונים. הפועל הרצליה התייצבה לעונה הזו עם שתי קבוצות בשנתון - האחת משחקת במחוז מרכז והשניה, זו שנעסוק בה בכתבה זו - משחקת במחוז שרון ומודרכת ע'י מיכאל אשכנזי-אלהרר, שהצטרף לאחרונה למערך הסקאוטינג של הנבחרות הצעירות.

קבוצת נערים ב' שרון של הפועל הרצליה החלה את העונה הזו עם הדחה בהארכה במשחק הגביע הביתי מול הפועל פרדסיה, אך את דרכה בליגת השרון החלה עם שלושה ניצחונות רצופים ומאזן שעומד על 10 שערי זכות ושער חובה אחד. בשבת שעברה הקבוצה הייתה בפגרה, בשל המספר האי זוגי של הקבוצות בליגה, אך בשבת הקרובה היא תארח קבוצה שלה מאזן זהה לשלה - עירוני ג'ת אלהלי.

מיכאל אשכנזי-אלהרר משתף אותנו בתהליך הבניה של קבוצתו: 'ההכנה לעונה לא הייתה אידיאלית. קיבלתי קבוצה מפורקת, קבוצה עם 14 שחקנים ועבדתי קשה כדי לחזק אותה. הבאתי מבחוץ קרוב ל-12 שחקנים חדשים והעליתי חריג גיל מקבוצת נערים ג', שילבתי אותם עם השחקנים שהיו הבסיס של הקבוצה, בניתי סגנון משחק יחודי, שחררתי שחקנים עם בעיות משמעת - ויצאנו לדרך'. המאמן יודע שצפויה לקבוצתו עונה מאוד מאתגרת, אך הוא מוכן לאתגר: 'כרגע אנחנו בצמרת,השאיפה שלי שנסיים באחד משני המקומות הראשונים. יש בליגה שלנו הרבה קבוצות שצפויות להיאבק על המקומות הללו, כמו הוד השרון, ברקאי, פרדסיה ועוד. אני יודע שלא יהיה קל - אבל זה אפשרי'.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.   
עוד בכותרות
האובססיה של קבוצת בוגרים בליגה א' צפון לעלות ליגה, גורמת להרבה מועדונים להיכנס לתסבוכות ולמצבים לא נעימים, בעוד שמחלקות הנוער של אותם מועדונים משוועות להשקעה. עם זאת, יש מועדונים שיודעים להתנהל בעניין הזה בצורה מושכלת - והן המודל הנכון להתנהלות.
22/11/2017 18:39:27
שני כדורגלני מכבי חיפה, ילידי שנתון 2001, ליאור מוזי טימוטי ואנצ' קיזלהיקו, שנולדו בארץ להורים ממדינות אחרות, הוכרו ע"י ההתאחדות לכדורגל כישראלים.
22/11/2017 17:01:23
שמח במחלקת הנוער של מכבי עירוני אשדוד. ביום שבת קבוצת הנוער זכתה בניצחון ליגה שישי ברציפות, אתמול קבוצת נערים א' זכתה בניצחון ראשון העונה והעפילה לשלב הבא של גביע המדינה.
21/11/2017 13:37:14
קבוצת ילדים א' של צפרירים חולון העפילה כבר בשבת האחרונה לשלב הבא של משחקי גביע המדינה, אחרי שניצחה 2:3 בביתה את הפועל קטמון - במשחק בין שתי קבוצות המשחקות במחוז מרכז 2.
21/11/2017 13:27:51
קבוצת נערים ב' של מכבי שעריים "צו פיוס" זכתה ביום שישי האחרון בניצחון 2:4 על הפועל אשדוד, והיא מרוחקת כעת 3 נקודות מהמקומות המובילים להעפלה לליגה הארצית.
20/11/2017 13:27:22
קבוצת נערים ג' של בני קלנסוואה נצמדה לפסגת הטבלה, אחרי שבשבת האחרונה ניצחה 0:3 את הפועל עין סהלה. אוסיד תאיה, חלוצה המצטיין של קלנסוואה, כבש שלושער ברבע השעה שלקראת סיום המשחק.
20/11/2017 12:30:31


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל