משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


נוער: מכבי יבנה ו-3 מאנשיה, ו-2 שחקני שמשון לדין

בעקבות האירועים האלימים לאחר המשחק בו אירחה קבוצת הנוער של מכבי יבנה את שמשון ת"א, לאחריו נעצר אחד משחקני יבנה - בגין חשד לזריקת אלונקה על שופט המשחק, תועמד מכבי יבנה לדין וכך גם השחקן ושני מאמנים. שני שחקנים של שמשון ת"א יעמוד לדין באשמת השתתפות בקטטה. תגובת מכבי יבנה בכתבה.
פורסם ב: 30/10/2017 19:20:53

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

אירוע אלימות חמור אירע בשבת האחרונה, בסיום המשחק בין קבוצות הנוער של מכבי יבנה ושמשון ת'א - שנערך ביבנה והסתיים בניצחון 2:3 של הקבוצה האורחת. תקרית אלימה בין שחקנים מהקבוצות ומעורבות קהל הביאה לסיטואציה שבה עוזר השופט ספג מכה מאלונקה שנזרקה לעברו ע'י אחד משחקני יבנה - שנעצר ע'י המשטרה ושוחרר אתמול לשני ימי מאסר בית.

בעקבות דו'ח השיפוט החמור זומנו שני שחקנים של שמשון ת'א ושלושה גורמים ממכבי יבנה לדיון משמעתי בבית הדין של ההתאחדות לכדורגל. מכבי יבנה תעמוד לדין באשמת הסעיפים הבאים: התפרעות תגרה ותקיפה, התפרעות אוהדים, התפרצות לשדה המשחק ואי מתן הגנה לשופט המשחק. מאמן יבנה, רונן איטח, יועמד לדין באשמת העלבת שופט. מאמן הכדורגל היבנאי יוסי זוזוט יועמד לדין באשמת התנהגות בלתי ספורטיבית. שחקן הקבוצה המדובר באירוע יועמד לדין בגין השתתפות בקטטה, פגיעה גופנית בשופט המשחק, איום, התנהגות בלתי הולמת. שחקני שמשון ת'א יעמדו לדין באשמת השתתפות בקטטה.

ממכבי יבנה נמסר: 'מועדון מכבי יבנה מוביל ומחנך להגינות בספורט ומניעת אלימות תוך מתן כבוד לקבוצה היריבה ולשופטים. הנושא נמצא בבדיקה של המשטרה והגורמים המוסמכים. יש להמתין לממצאים לאשורם, להימנע מהסקת מסקנות מוטעות כאשר המועדון יפעל בהתאם לממצאים'.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספי
עוד בכותרות
קבוצת נערים ג' של הפועל ר"ג עשתה עונה טובה בליגת המרכז, אותה היא סיימה במרכז הטבלה ועם צבירת נקודות נכבדת. למרות כל אלה, הקבוצה לא תשחק בעונה הבאה בליגה הבכירה של שנתון נערים ב', בשל שינוי מבנה הליגות. כתבה אחרונה בסדרה.
15/07/2018 11:49:09
בקרוב
15/07/2018 11:41:06
קבוצת נערים ב' של עירוני נשר הגיעה לעונה הזו אחרי עונה בינונית בליגת השרון של שנתון נערים ג'. הקבוצה של מיכה דיין הייתה בחלק גדול מהזמן במאבק על אליפות ארצית צפון. המאמן מסכם את העונה בכתבה הבאה.
14/07/2018 18:20:49
למרות שבחלק גדול מהעונה התמודדה בצמרת הגבוהה של ליגת המרכז, למרות העובדה שהבקיעה 104 שערי זכות ב-30 משחקי ליגה, קבוצת שנתון 2003 הפועל ראשון לציון תשחק בליגה הארצית ולא בליגת העל - שבה ישחקו קבוצות שעשו עונה פחות מוצלחת באופן משמעותי ממנה. "קורבנות השיטה" - כתבה שלישית בסדרה.
13/07/2018 08:08:05
שלוש קבוצות ייצגו את מועדון הכדורגל עמק יזרעאל במחוז הצפוני של שלושה שנתוני ילדים. המאמן הראשי והמנהל המקצועי של המועדון, ליאור לוי, מסכם עונה בכתבה זו.
13/07/2018 08:02:02
במחלקת הנוער של האותרודכסים בני יפו רוצים לעלות כתה. במחלקה מינו למנהל מקצועי את דורון רז - לשעבר מנהלה המקצועי של הפועל פ"ת. את מעטפת המאמנים יגבו גם מאמני כושר ושוערים. איברהים אבורמאנה, מנהל המחלקה מבטיח: "אנחנו נעלה כתה בצד המקצועי ובצד התדמיתי".
12/07/2018 12:54:11


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל