משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


נערים ב' - שרון: דרבי ללא הכרעה בהרצליה

במשחק הדרבי של הרצליה בין הפועל לקבוצת המשנה של מכבי הצליחה הקבוצה של מיכאל אשכנזי-אלהרר לחזור מפיגור 2:0 לשוויון 2:2. תגובות המאמנים בכתבה.
פורסם ב: 04/11/2017 17:08:14

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

כששתי קבוצות משני מועודנים שונים החולקות את אותם מתחמי אימונים נפגשו למשחק דרבי, זה תמיד חייב להיות פיקנטי ומעניין. הבוקר נפגשו במגרש הקאנטרי בהרצליה למשחק דרבי קבוצות נערים ב' של הפועל ומכבי, למשחק במסגרת ליגת השרון. לשני המועדונים קבוצה נוספת בשנתון זה, זו של מכבי משחקת בליגה הארצית וזו של הפועל משחקת במחוז מרכז.

הפועל התייצבה למשחק עם מאזן מושלם בארבעה משחקי ליגה, בעוד מכבי התייצבה עם מאזן צבירה של 4 נקודות מארבעה משחקים. ע'פ הטבלה הפועל התייצבה למשחק כפייבוריטית, אך במשחק עצמו מכבי נראה הייתה שהיא בדרך לניצחון מהפועל והצדיקה את הקלישאה השחוקה שאומרת ש'לדרבי חוקים משלו'. מכבי פתחה את המשחק שער בדקה ה-7 מרגלו של יונתן לוי ובדקה ה-52 שער שכבש אופק מינזלבסקי הכפיל את יתרונה ל-0:2, אלא שאז הגיעה התעוררות של הפועל, שערים שכבשו אלחנדרו וילנדיה ולירוי חוגי יצרו שוויון 2:2, תוצאה שנשמרה עד לסיום המשחק.

מיכאל אשכזי-אלהרר, מאמן הפועל, אמר בסיום המשחק: 'לא היינו מדויקים במחצית הראשונה והיינו מאוד יהירים - וחבל שכך. למרות שהגענו ל-6-7 מצבים ליד השער, לא היינו מדויקים מספיק כדי לכבוש. מכבי כבשו שני שערים משני מצבים, שבהם אנחנו לא היינו מרוכזים מספיק בהגנה ויצרה עוד 3-4 איומים כתוצאה מכדורים נייחים. המחצית השניה הייתה טובה יותר עבורנו, כבשנו שני שערים שהגיעו לנו והחמצנו עוד מספר מצבים. הכי חשוב שהייתה אווירה טובה ומשחק בקצב טוב עם שתי קבוצות מאומנות'.

רונן אלמליח, מאמן מכבי, אמר בסיום: 'משחק דרבי עם הרבה אמוציות, בלי הרבה כדורגל והרבה לחימת מצד שתי הקבוצות. אם היו שואלים לפני המשחק, הייתי קונה תיקו, אבל איך שהתפתח המשחק מאכזב לאבד יתרון של שני שערים. אני גאה בשחקנים שנלחמנו ונתנו הכל, אנחנו ממשיכים הלאה'.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים. 
עוד בכותרות
כל כך הרבה מועדונים מפוארים בכדורגל הישראלי הגיעו לשוקת שבורה, כשהם חייבים מיליוני שקלים ועתידם הכלכלי לוט בערפל. בשביל מה קיים הגוף שנקרא בקרה תקציבית, אם הוא לא מצליח למנוע את התופעות הללו? ואם בכל זאת צריך גוף כזה, ברור שהוא צריך להיות הרבה יותר תקיף וגם לתת פתרון להלנות שכר כלפי מאמנים במחלקות הנוער.
20/07/2018 16:27:15
הרבה אנשים בארץ מצביעים על הדרך שעשתה נבחרת הכדורגל הבלגית, כעל מודל שיש לאמצו גם אצלנו. מבלי להיכנס לרזולוציות עמוקות, הדבר הראשון שהכדורגל שלנו צריך לאמץ מהכדורגל הבלגי זו תרבות הספורט של האוהד הפשוט. על כך בטור הבא.
20/07/2018 16:17:22
התקופה הזו של הפגרה מתאפיינת בהרבה ניסיונות של מועדונים ומאמנים לצרף כדורגלנים מקבוצות אחרות - לא אחת בדרכים פסולות של פניה ישירה לכדורגלנים או גורמים מטעמם, בלי לדבר עם המועדון שמחזיק בכרטיס השחקן שלהם. למה לנהוג כך, שאפשר לנסות לייצר שיתופי פעולה שמהם כולם יכולים להרוויח?
19/07/2018 16:24:55
למכבי השרון נתניה אין עתודה שעולה משנתון נערים ב' לשנתון נערים א', אך במועדון מעיר היהלומים החליטו לתרגם את זכייתה של קבוצת נערים א' באליפות השרון להעפלה למחוז הצפוני של הליגה הארצית. המאמן הצעיר, מיכאל אשכנזי-אלהרר, לקח על עצמו את האתגר ובראיון הבא הוא מביע ביטחון ביכולותיו להוביל את הקבוצה להשתלבות מוצלחת בליגה.
19/07/2018 13:57:30
מועדוני הכדורגל של בית"ר ירושלים ובית"ר נורדיה הודיעו על שיתוף פעולה מקצועי. כזכור, נורדיה הוקמה לפני 4 שנים במחאה על התנהלות בית"ר ירושלים. מה יכלול שיתוף הפעולה הזה? על כך בכתבה הבאה.
18/07/2018 18:03:37
קבוצת ילדים ב' של עירוני בית דגן "צו פיוס" סיימה את העונה האחרונה עם המאזן השלישי בטיבו במחוז דן. המאמן נסים עמיאל מסכם עונה בסיפוק בכתבה הבאה.
18/07/2018 17:37:15


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל