משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


ילדים ב' - שרון: נווה יוסף יצאה שמחה לפגרת השזרוע

קבוצת ילדים ב' של מ.כ נווה יוסף חיפה יצאה לפגרת השזרוע עם מאזן מושלם בארבעת המחזורים הראשונים. אתמול ניצחה הקבוצה 1:3 את מכבי נתניה. שחר פוני, מאמן הקבוצה:"אין ספק שרואים שזאת שנה ראשונה של הילדים בשנתוני ה-11, אבל בטוח אני בטוח שסיבוב שני יחול שיפור בכל הקבוצות".
פורסם ב: 05/11/2017 13:46:01

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

קבוצת שנתון 2005 של מ.כ נווה יוסף חיפה מוכיחה גם בשנתוני ה-11, שהיא בהחלט ראויה לשחק בליגה בכירה. אותה קבוצה שלפני שנתיים כעסה מאוד על אגף הנוער של ההתאחדות לכדורגל, שסירב לבקשתה להשתבץ בליגת השרון, סיימה את העונה שעברה עם אחד המאזנים הטובים בליגת השרון של שנתון ילדים ג', ולפגרת השזרוע של העונה הזו היא יוצאת עם מאזן מושלם בארבעה משחקים בליגת השרון של שנתון ילדים ב'.

אתמול התארחה מ.כ נווה יוסף חיפה אצל מכבי נתניה, קבוצה מוכשרת שבעונה שעברה סיימה גם היא את העונה במחוז השרון של שנתון ילדים ג' עם אחד המאזנים הטובים בליגה. נווה יוסף חזרה לנתניה מספר חודשים אחרי שמשחק הגביע מול מכבי נתניה הוכרע בפנדלים לזכות הקבוצה הביתית, בסיומו של משחק מרתק. הפעם נווה יוסף הייתה עם רגלה על העליונה. בדקה ה-10 מסירה של טל שפירא ליונתן אטיאס הסתיימה בשער יתרון 0:1 לזכות נווה יוסף. חלפו להן מספר דקות, נגיעת יד ברחבה של אחד משחקני ההגנה של מכבי נתניה הובילה לפסיקה לבעיטת פנדל - אותה תרגם רועי זלץ לשער יתרון 0:2. נווה יוסף המשיכה עם המומנטום החיובי, בפתיחת השליש השני פריצה מצוינת של יובל כהן הסתיימה בבעיטה של השחקן, שנהדפה ע'י שוער נתניה לרגליו של יונתן אטיאס - שכבש שער שני במשחק והעלה את נווה יוסף ליתרון 0:3. בשליש האחרון של המשחק מכבי נתניה הצליחה לכבוש שער מצמק לקראת סיום המשחק מרגלו של סאן עטיה - שקבע את תוצאת המשחק, ניצחון 1:3 לזכות נווה יוסף.

שחר פוני, מאמנה של הקבוצה המנצחת, אמר בסיום המשחק: 'היה משחק טוב של שתי הקבוצות. ניצלנו את המצבים שהגענו אליהם בשליש הראשון וזה נתן לנו הרבה ביטחון, בשליש שני כבשנו עוד שער - בעוד שנתניה למזלנו החמיצה. השליש אחרון היה שליטה של נתניה - שהיא קבוצה מאוד מוכשרת, עם מאמן אדיר בדמותו של לידן דלויה, חבר יקר ונכס גדול למכבי נתניה. אין ספק שרואים שזאת עונה ראשונה של הילדים בשנתוני ה-11, אני בטוח שסיבוב שני יהיה שיפור אצל כולנו'.


עוד בכותרות
הכדורגל שלנו רווי בשנאת חינם מיותרת, שמתבטאת באלימות, השמצות, פגיעה בכבוד האדם, מאבקי אגו, בבריונות ואפילו בדברים שגובלים בסחר בבני אדם. הגיע הזמן להפסיק את השנאה העזה שהכדורגל שלנו מייצר. לא בשביל זה נוצר הכדורגל.
22/07/2018 09:28:05
אחרי עונה של פסק זמן מוראד אבו תאיה שב למחלקת הנוער של מכבי אחי נצרת והוא זוכה למינוי יוקרתי - אימון קבוצת הנוער של המועדון, במקומו של נג'ואן גרייב - שהוקפץ לאימון קבוצת הבוגרים וימשיך לשמש כמנהלה המקצועי של המחלקה. אבו תאיה: "מודה להנהלה על האמון. שואף
22/07/2018 09:25:26
שלושה משחקי אימון שעליהם התוודענו נערכו אתמול בין קבוצות נוער שונות - חמש משש מהקבוצות שנטלו חלק במשחקים הן מליגת העל. כל המשחקים הסתיימו בהכרעה והפיקו הרבה שערים.
21/07/2018 14:06:45
הקשר ההתקפי שגדל במכבי חיפה ונמנה על סגל הנבחרות, חתם ביום רביעי האחרון על חוזה לחמש עונות במ.ס אשדוד, באמצעות סוכנו דודו דהאן. השחקן הבקיע שני שערים בעונה שעברה.
21/07/2018 14:02:34
כל כך הרבה מועדונים מפוארים בכדורגל הישראלי הגיעו לשוקת שבורה, כשהם חייבים מיליוני שקלים ועתידם הכלכלי לוט בערפל. בשביל מה קיים הגוף שנקרא בקרה תקציבית, אם הוא לא מצליח למנוע את התופעות הללו? ואם בכל זאת צריך גוף כזה, ברור שהוא צריך להיות הרבה יותר תקיף וגם לתת פתרון להלנות שכר כלפי מאמנים במחלקות הנוער.
20/07/2018 16:27:15
הרבה אנשים בארץ מצביעים על הדרך שעשתה נבחרת הכדורגל הבלגית, כעל מודל שיש לאמצו גם אצלנו. מבלי להיכנס לרזולוציות עמוקות, הדבר הראשון שהכדורגל שלנו צריך לאמץ מהכדורגל הבלגי זו תרבות הספורט של האוהד הפשוט. על כך בטור הבא.
20/07/2018 16:17:22


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל