משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


ילדים ג' - צפון: כפר כמא בהילוך שני

קבוצת ילדים ג' של מ.ס כפר כמא זכתה בניצחון שני העונה - 4:6 במשחק ביתי מול מ.כ עמק יזרעאל. טל קמחי, מאמן הקבוצה: "התוצאות הטובות בדרך הן רק בונוס ותמורה לעבודה הקשה שהילדים הנהדרים האלה עושים".
פורסם ב: 07/11/2017 16:55:49

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

פתיחת עונה מוצלחת לקבוצת ילדים ג' של מ.ס כפר כמא, המודרכת ע'י טל קמחי. ביום שישי האחרון זכתה הקבוצה בניצחון שני העונה - 4:6 על מ.כ עמק יזרעאל, במשחק צמוד שתוצאת המחצית בו הייתה שוויון 2:2. את השערים לזכות כפר כמא כבשו ניתאי אביטן - שלושער, רותם סלע - צמד וגולן עוז. את השערים לזכות עמק יזרעאל כבשו: עידן ספקטור - צמד, אריאל נתיב ודין תורג'מן.

טל קמחי, מאמן הקבוצה המנצחת, אמר בסיום המשחק: 'התוצאה פחות חשובה כרגע. יותר חשוב שהשחקנים לומדים ומשתפרים משבוע לשבוע ועונים להוראות הטקטיות'. בנוגע להמשך העונה משתף קמחי במטרות של הקבוצה: 'מדובר בקבוצה חדשה לגמרי, השחקנים עדיין בשלבי חיבור והיכרות אחד עם השני. גם אני לומד אותם תוך כדי תנועה, כל אחד מה היתרונות והחסרונות שלו כדי ליצור בסופו של תהליך קבוצה מגובשת ומאוחדת ושמשחקת כדורגל טוב. התוצאות הטובות בדרך הן רק בונוס ותמורה לעבודה הקשה שהילדים הנהדרים האלה עושים.  בסופו של דבר כמו שאני תמיד אומר לשחקנים - הדרך היא המטרה והציפייה שהם יהיו על דרך המלך'. לסיום, שם קמחי דגש על הצד החינוכי והחברתי: 'פרט לנושא המקצועי, חשוב מאוד שהילדים יקנו חינוך וערכים ולקבל את האחר. יש בקבוצה שחקנים ממגזרים שונים: יהודים, צ'רקסים ומוסלמים. האחווה, הכבוד והשיתוף פעולה אחד עם השני, זאת פשוט גאווה גדולה'.


עוד בכותרות
אחד מהטריאתלטים המצליחים בארץ בגילאי נוער חלם להיות כדורגלן - אך לטענת אביו, שיקולים לא מקצועיים מנעו מבנו לעבור מבחני קבלה בקבוצת ילדים במועדון נחשב בכדורגל הישראלי. האכזבה הגדולה הובילה אותו לענף הטריאתלון, שם הצליח להפוך לכח עולה. מצאנו לנכון לפרסם פוסט שפרסם אביו של השחקן, שם יש מסר חשוב לכל הורה ולכל כדורגלן צעיר: יש עוד חיים ועוד תחומים לפרוח בהם מחוץ לכדורגל.
19/06/2018 10:44:12
הימים האלה של המונדיאל, בהן נבחרות בלי מסורת ארוכת שנים של הצלחות מצליחות לתת פייט לנבחרות שנחשבות לכאלה שמייצגות מעצמות כדורגל, שוב מעלות את השאלה בקרב אוהדי הכדורגל בארץ: למה נבחרת ישראל שלנו לא שם? התשובה שלי פשוטה: הסתכלו על התמונה כולה. אם הולנד ואיטליה לא במונדיאל, באיזו זכות אנחנו יכולים בכלל לחשוב על המונדיאל?
19/06/2018 10:11:54
קבוצת נערים ב' של מכבי אחי נצרת עשתה היסטוריה גדולה העונה: לא רק שהיא סיימה במקום השמיני במחוז הצפוני של הליגה הארצית - שזוהי היסטוריה בפני עצמה, הקבוצה של עלא סאיג סללה את דרכה של קבוצת שנתון 2003 להשתלבות בליגת העל של שנתון נערים ב' בעונה הבאה. המאמן המאושר מסכם עונה בסיפוק בכתבה הבאה.
18/06/2018 12:20:10
פינה חדשה באתר "וולה" - זרקור לקבוצות מצליחות בשנתוני השמיניות והילדים. הקבוצה שעימה אנו מתכבדים לפתוח היא קבוצת טרום א' של בית"ר מעלה אדומים סיימה את העונה האחרונה עם המאזן הטוב ביותר בליגת דן 1.
18/06/2018 12:01:42
הרבה כדורגלנים צעירים, שגדלו במחלקות נוער מובילות, נרתעים מלהתחיל את קריירת המשחק שלהם בליגה א'. יש את אלה שמגיעים לשם עם תחושה של אילוץ ויש כאלה שמגיעים לשם אחרי שהפסידו זמן משחק יקר, כתוצאה מהשתייכות לסגל של קבוצה בליגה בכירה יותר. שני המחוזות של ליגה א' קידמו לא מעט שחקנים בעונות האחרונות לליגות הבוגרים, כך שאין שום סיבה לפסול אוטומטית התחלת קריירת משחק במחוזות ליגה א'.
17/06/2018 08:32:03
הרצון המטורף של הרבה מועדונים ומאמנים להישגיות גורם לתופעות פסולות ומכוערות של פיתוי כדורגלנים צעירים והוריהם לעבור בין מועדונים. למי ששכח, הייעוד של מחלקות נוער ושל מאמני כדורגל הם לטפח שחקנים - לא להתעסק בצורה אובססיבית בציד.
17/06/2018 08:17:15


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל