משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


ילדים א' - מפרץ: המהפכנים של קרית אתא

קבוצת ילדים א' של מכבי קרית אתא הצליחה להפוך פיגור 1:0 לניצחון ביתי 1:3 על בני אעבלין, מאזנה בתום שלושה מחזורים מושלם. עמית חיימוביץ', מאמן הקבוצה: "המטרות להמשך הן לבסס קבוצה שתשחק בליגה יותר בכירה בשנים הבאות ותצליח גם שם".
פורסם ב: 12/11/2017 15:19:37

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

פתיחת עונה שמחה ומוצלחת לקבוצת ילדים א' של מכבי קרית אתא. אתמול קיימה הקבוצה משחק ליגה שלישי העונה במחוז המפרץ, אחרי שבשני המשחקים הראשונים זכתה בניצחונות גדולים, כבשה 14 שערים וספגה שער אחד. הקבוצה מהקריות אירחה אתמול את בני אעבלין, שפתחה עונה עם ניצחון אחד והפסד אחד. אעבלין הצליחה לכבוש שער במחצית הראשונה, אך במחצית השניה צמד שערים שכבשו עידו אטיאס ושער נוסף של וויאם עבוד הפכו את הקערה על פיה וסללו את דרכה של קרית אתא לניצחון 1:3.

את מכבי קרית אתא מוביל עונה שניה ברציפות המאמן עמית חיימוביץ', שמשתף אותנו בדרך העבודה שלה קבוצתו: 'העונה התחלנו את האימונים מוקדם יותר מרוב הקבוצות בליגה. עד כה, השחקנים עומדים יפה על המגרש ונלחמים אחד בשביל השני. הדבר שמייחד אותנו במיוחד העונה, זה שיתוף הפעולה וההבנה העיוורת ביני לבין השחקנים ובין השחקנים עצמם.. התוצאות אומנם חשובות ונותנות ביטחון להמשך,  אך מי שנוכח במשחקים שלנו נהנה קודם כל מהמשחק הקבוצתי שלנו'. בנוגע לעתידה של הקבוצה חיימוביץ' מציב רף גבוה: 'המטרות להמשך הן לבסס קבוצה שתשחק בליגה יותר בכירה בשנים הבאות ותצליח גם שם. אני צופה לקבוצה ולמועדון עתיד טוב'.
עוד בכותרות
הכדורגל שלנו רווי בשנאת חינם מיותרת, שמתבטאת באלימות, השמצות, פגיעה בכבוד האדם, מאבקי אגו, בבריונות ואפילו בדברים שגובלים בסחר בבני אדם. הגיע הזמן להפסיק את השנאה העזה שהכדורגל שלנו מייצר. לא בשביל זה נוצר הכדורגל.
22/07/2018 09:28:05
אחרי עונה של פסק זמן מוראד אבו תאיה שב למחלקת הנוער של מכבי אחי נצרת והוא זוכה למינוי יוקרתי - אימון קבוצת הנוער של המועדון, במקומו של נג'ואן גרייב - שהוקפץ לאימון קבוצת הבוגרים וימשיך לשמש כמנהלה המקצועי של המחלקה. אבו תאיה: "מודה להנהלה על האמון. שואף
22/07/2018 09:25:26
שלושה משחקי אימון שעליהם התוודענו נערכו אתמול בין קבוצות נוער שונות - חמש משש מהקבוצות שנטלו חלק במשחקים הן מליגת העל. כל המשחקים הסתיימו בהכרעה והפיקו הרבה שערים.
21/07/2018 14:06:45
הקשר ההתקפי שגדל במכבי חיפה ונמנה על סגל הנבחרות, חתם ביום רביעי האחרון על חוזה לחמש עונות במ.ס אשדוד, באמצעות סוכנו דודו דהאן. השחקן הבקיע שני שערים בעונה שעברה.
21/07/2018 14:02:34
כל כך הרבה מועדונים מפוארים בכדורגל הישראלי הגיעו לשוקת שבורה, כשהם חייבים מיליוני שקלים ועתידם הכלכלי לוט בערפל. בשביל מה קיים הגוף שנקרא בקרה תקציבית, אם הוא לא מצליח למנוע את התופעות הללו? ואם בכל זאת צריך גוף כזה, ברור שהוא צריך להיות הרבה יותר תקיף וגם לתת פתרון להלנות שכר כלפי מאמנים במחלקות הנוער.
20/07/2018 16:27:15
הרבה אנשים בארץ מצביעים על הדרך שעשתה נבחרת הכדורגל הבלגית, כעל מודל שיש לאמצו גם אצלנו. מבלי להיכנס לרזולוציות עמוקות, הדבר הראשון שהכדורגל שלנו צריך לאמץ מהכדורגל הבלגי זו תרבות הספורט של האוהד הפשוט. על כך בטור הבא.
20/07/2018 16:17:22


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל