משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


גביע המדינה: הסינדרלות כבר בהיכון

חוזרים לשיגרת כדורגל חלקית עם משחקי גביע המדינה בשנתוני מחלקות הנוער. בכתבה זו סימנו את הקבוצות משנתון ילדים א' ועד הנוער, שעשויות להתחפש לסינדרלה במחזור הגביע הנוכחי.
פורסם ב: 24/11/2017 13:08:16

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

איזה כיף לחזור לשיגרת כדורגל. אמנם יש לא מעט קבוצות שיצטרכו להמתין לשבוע הבא, כדי לחזור למעגל המשחקים, אך יש עשרות קבוצות בכל שנתון שיחזרו לפעילות מבצעית בסופ'ש הקרוב - בו ייערכו משחקי גביע המדינה. כהרגלנו בקודש, לפני כל מחזור גביע בשלבים המוקדמים, אנו מפנים זרקור לעבר הקבוצות שעשויות להיות בתום מחזור משחקי הגביע על תקן ה'סינדרלה' של אותו שנתון. בכתבה זו התמקדנו בקבוצות החל משנתון ילדים א' ועד הנוער.

נוער: הארציות מהדרום בהיכון

שתי קבוצות מהמחוז הדרומי של הליגה הארצית מסומנות כקבוצות בעלות פוטנציאל להפתיע. שתי הקבוצות הללו ישחקו מול קבוצות מהמחוז הדרומי של הליגה הלאומית. בשעה 10:40 א.ס רמת אליהו - השלישית בטבלת הארצית, תארח את סקציה נס ציונה - ממרכז טבלת הליגה הלאומית. בשעה 11:00 בני לוד - ממרכז טבלת הלאומית, תארח את השכנה הגאוגרפית מכבי שוהם - מוליכת טבלת הליגה הארצית. 

נערים א': סינדרלה תגיע מהדרבי התל אביבי?

גם בשנתון נערים א' אנו צופים פוטנציאל סינדרלה לקבוצה מהמחוז הדרומי של הליגה הארצית: בשעה 08:30 תארח למשחק דרבי תל אביבי בני יהודה - שמדורגת במקום ה-11 בטבלת ליגת העל, את גדנ'ע - שמרוחקת 4 נקודות מפסגת טבלת הליגה הארצית.

נערים ב': הצהובה מאשדוד תישאר מושלמת?

קבוצת נערים ב' של מכבי עירוני אשדוד פתחה את העונה בצורה מרשימה במחוז דן 1, עם מאזן מושלם בתום שישה מחזורים. אחרי שעברה בשלב הקודם את סקציה נס ציונה, מחר תתארח הקבוצה בשעה 11:00 אצל הפועל אשקלון - שמדורגת במקום ה-12 בטבלת המחוז הדרומי של הליגה הארצית. בעבר, משחקים בין קבוצות של המועדונים הללו תמיד סיפקו עניין והיו מעין דרבי לכל דבר. בטוח שיהיה מעניין גם מחר.

נערים ג': הסינדרלה תגיע מהכנרת?

מאחר והקבוצות מליגות השרון והמרכז ייפגשו יריבות שנראה שהפערים ביניהן גדולים -למרות ש'לגביע חוקים משלו', בחרנו במשחק בין שתי קבוצות צפוניות: עירוני טבריה, שמדורגת במקום ה-3 במחוז יזרעאל, תתארח מחר בשעה 11:00 אצל מכבי אחי נצרת - שמדורגת במקום 3 במחוז חוף, שנחשב למחוז השלישי ברמתו בשנתון.

ילדים א': מדן ועד... ?

שתי קבוצות שנהנות מהמאזנים הטובים ביותר בליגות דן, נראות כקבוצות בעלות סיכויים לנצח קבוצות מליגות המרכז, שמאזנן בליגה עומד על ניצחון אחד, שני הפסדים ותוצאות תיקו אחת. מ.ס חבל מודיעין [דן 2]  תארח בשעה 10:00. האורתודוכסים בני יפו [דן 1] יארחו בשעה 10:15 את סקציה נס ציונה.   

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים. 


עוד בכותרות
כל כך הרבה מועדונים מפוארים בכדורגל הישראלי הגיעו לשוקת שבורה, כשהם חייבים מיליוני שקלים ועתידם הכלכלי לוט בערפל. בשביל מה קיים הגוף שנקרא בקרה תקציבית, אם הוא לא מצליח למנוע את התופעות הללו? ואם בכל זאת צריך גוף כזה, ברור שהוא צריך להיות הרבה יותר תקיף וגם לתת פתרון להלנות שכר כלפי מאמנים במחלקות הנוער.
20/07/2018 16:27:15
הרבה אנשים בארץ מצביעים על הדרך שעשתה נבחרת הכדורגל הבלגית, כעל מודל שיש לאמצו גם אצלנו. מבלי להיכנס לרזולוציות עמוקות, הדבר הראשון שהכדורגל שלנו צריך לאמץ מהכדורגל הבלגי זו תרבות הספורט של האוהד הפשוט. על כך בטור הבא.
20/07/2018 16:17:22
התקופה הזו של הפגרה מתאפיינת בהרבה ניסיונות של מועדונים ומאמנים לצרף כדורגלנים מקבוצות אחרות - לא אחת בדרכים פסולות של פניה ישירה לכדורגלנים או גורמים מטעמם, בלי לדבר עם המועדון שמחזיק בכרטיס השחקן שלהם. למה לנהוג כך, שאפשר לנסות לייצר שיתופי פעולה שמהם כולם יכולים להרוויח?
19/07/2018 16:24:55
למכבי השרון נתניה אין עתודה שעולה משנתון נערים ב' לשנתון נערים א', אך במועדון מעיר היהלומים החליטו לתרגם את זכייתה של קבוצת נערים א' באליפות השרון להעפלה למחוז הצפוני של הליגה הארצית. המאמן הצעיר, מיכאל אשכנזי-אלהרר, לקח על עצמו את האתגר ובראיון הבא הוא מביע ביטחון ביכולותיו להוביל את הקבוצה להשתלבות מוצלחת בליגה.
19/07/2018 13:57:30
מועדוני הכדורגל של בית"ר ירושלים ובית"ר נורדיה הודיעו על שיתוף פעולה מקצועי. כזכור, נורדיה הוקמה לפני 4 שנים במחאה על התנהלות בית"ר ירושלים. מה יכלול שיתוף הפעולה הזה? על כך בכתבה הבאה.
18/07/2018 18:03:37
קבוצת ילדים ב' של עירוני בית דגן "צו פיוס" סיימה את העונה האחרונה עם המאזן השלישי בטיבו במחוז דן. המאמן נסים עמיאל מסכם עונה בסיפוק בכתבה הבאה.
18/07/2018 17:37:15


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל