משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


ילדים ב' - גביע: קטמון ניצחה בדרבי ועלתה לשלב הבא

קבוצת ילדים ב' של הפועל קטמון עלתה לשלב הבא של משחקי גביע המדינה, לאחר שניצחה 1:2 במשחק הדרבי את בית"ר ירושלים. השופט הוותיק והמנוסה שוקי קודיש ניהל את המשחק ביד רמה.
פורסם ב: 25/11/2017 12:52:49

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

מועדון הכדורגל של הפועל קטמון חגג זה מכבר עשור להיווסדו. במשך העשור הזה הרבה תהליכים והרבה עליות וירידות רשם המועדון מהבירה, הרבה נקודות היסטוריות - כשהיום אחת מהנכבדות שבהן. לראשונה מאז הוקם המועדון קיימה קבוצה משורותיו משחק רשמי מול בית'ר ירושלים, כמה כיף לאדומים מהבירה שהמשחק הזה הסתיים בתוצאה שמשמחת אותם.

קבוצת ילדים ב', המודרכת ע'י כפיר בן יעקב, שנהנית מהמאזן הטוב ביותר בליגת דן 1, התארחה הבוקר אצל המקבילה של בית'ר ירושלים - שצברה נקודת ליגה אחת בארבעה משחקים בליגת מרכז. אחרי שליש ראשון ללא שערים, הצליחה קטמון לכבוש שני שערים בתוך 10 דקות מרגליהם של עמית שי ויואב לביא. דקה אחת לפני סיום השליש השני שער שכבש עדן דניאלי, צימק את התוצאה ל-2:1. הבית'רים הפעילו לחץ כדי לכבוש שער שוויון, אך קטמון הצליחה לעמוד באתגר וחגגה בסיום ניצחון גדול והעפלה לשלב הבא של גביע המדינה, במשחק שבו צפו שחקני קבוצת הבוגרים של בית'ר ירושלים והצוות המקצועי של הקבוצה. את המשחק ניהל ביד רמה השופט הוותיק והמנוסה, שוקי קודיש.

גדי כרמלי, מנהלה המקצועי של החטיבה הצעירה של הפועל קטמון, אמר בסיום המשחק: 'אני בן 61, עברתי המון בכדורגל - לפני 4 שנים ניהלתי משחק כמאמן מכבי ת'א בליגה האירופאית [משחק שבו מוטי איווניר היה מורחק], והיום הגיע הרגע הכי מאושר שלי בכדורגל. זכינו בניצחון מוצדק, במשחק שבו שיחקנו בצורה נפלאה, הנענו כדור ושיחקנו בצורה חכמה - לעומת קבוצה שהתבססה על כדורים ארוכים ועל פרמטרים פיזיים, הגענו ליותר מצבים והיינו טובים יותר ברוב דקות המשחק. הגעתי למועדון לפני שנה, זו קבוצה שרק התחילה את דרכה ואני שמח שהיא מתקדמת בצורה מרשימה. כיף לראות מה שקורה במועדון שלנו, בתוך עונה אחת קבוצות הנוער ונערים א' שלנו קפצו מהליגה השלישית לצמרת של  ליגת המשנה, קבוצות אחרות שלנו עם מאזנים טובים בליגות שהן משחקות. נמשיך לעבוד קשה, כדי להמשיך בדרך הזו'.  
עוד בכותרות
כל כך הרבה מועדונים מפוארים בכדורגל הישראלי הגיעו לשוקת שבורה, כשהם חייבים מיליוני שקלים ועתידם הכלכלי לוט בערפל. בשביל מה קיים הגוף שנקרא בקרה תקציבית, אם הוא לא מצליח למנוע את התופעות הללו? ואם בכל זאת צריך גוף כזה, ברור שהוא צריך להיות הרבה יותר תקיף וגם לתת פתרון להלנות שכר כלפי מאמנים במחלקות הנוער.
20/07/2018 16:27:15
הרבה אנשים בארץ מצביעים על הדרך שעשתה נבחרת הכדורגל הבלגית, כעל מודל שיש לאמצו גם אצלנו. מבלי להיכנס לרזולוציות עמוקות, הדבר הראשון שהכדורגל שלנו צריך לאמץ מהכדורגל הבלגי זו תרבות הספורט של האוהד הפשוט. על כך בטור הבא.
20/07/2018 16:17:22
התקופה הזו של הפגרה מתאפיינת בהרבה ניסיונות של מועדונים ומאמנים לצרף כדורגלנים מקבוצות אחרות - לא אחת בדרכים פסולות של פניה ישירה לכדורגלנים או גורמים מטעמם, בלי לדבר עם המועדון שמחזיק בכרטיס השחקן שלהם. למה לנהוג כך, שאפשר לנסות לייצר שיתופי פעולה שמהם כולם יכולים להרוויח?
19/07/2018 16:24:55
למכבי השרון נתניה אין עתודה שעולה משנתון נערים ב' לשנתון נערים א', אך במועדון מעיר היהלומים החליטו לתרגם את זכייתה של קבוצת נערים א' באליפות השרון להעפלה למחוז הצפוני של הליגה הארצית. המאמן הצעיר, מיכאל אשכנזי-אלהרר, לקח על עצמו את האתגר ובראיון הבא הוא מביע ביטחון ביכולותיו להוביל את הקבוצה להשתלבות מוצלחת בליגה.
19/07/2018 13:57:30
מועדוני הכדורגל של בית"ר ירושלים ובית"ר נורדיה הודיעו על שיתוף פעולה מקצועי. כזכור, נורדיה הוקמה לפני 4 שנים במחאה על התנהלות בית"ר ירושלים. מה יכלול שיתוף הפעולה הזה? על כך בכתבה הבאה.
18/07/2018 18:03:37
קבוצת ילדים ב' של עירוני בית דגן "צו פיוס" סיימה את העונה האחרונה עם המאזן השלישי בטיבו במחוז דן. המאמן נסים עמיאל מסכם עונה בסיפוק בכתבה הבאה.
18/07/2018 17:37:15


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל