משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


ילדים ב' - מרכז: 1,2 קרית גת

קבוצת ילדים ב' של עירוני קרית גת, המודרכת ע"י דוד שלמה, זכתה בניצחון ליגה שני ברציפות, שוב 1:2, הפעם על הפועל ראשון לציון. זאת לאחר שטרם פגרת השזרוע ניצחה באותה תוצאה את בית"ר ירושלים.
פורסם ב: 04/12/2017 12:28:15

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: ולדי מויסייב

למחלקת הנוער הצנועה והמתפתחת של עירוני קרית גת יש העונה שתי קבוצות ילדים ב' - האחת במחוז שפלה והיא זוכה לחסות מארגון 'צו פיוס' לקרוב לבבות בחברה הישראלית, בעוד שהקבוצה השניה משחקת בליגת המרכז - והיא הקבוצה שעומדת במרכז הכתבה הזו. הקבוצה של דוד שלמה פתחה את העונה הזו עם תבוסה לא נעימה במשחק מול מכבי פ'ת, לאחר מכן ספגה הפסד 2:1 מהפועל באר שבע.  אלא שבשלושת המחזורים האחרונים הקבוצה נטשה את הצד המפסיד.

בשבת האחרונה עירוני קרית גת זכתה בניצחון שני ברציפות - שוב בתוצאה 1:2 הפעם במשחק החוץ מול הפועל ראשון לציון - שעד כה מאזנה עומד על תוצאת תיקו אחת וארבעה הפסדים. שחקני קרית גת, שטרם פגרת השזרוע ניצחו 1:2 את בית'ר ירושלים [עידו גואטה ויורי חיים], זכו בניצחון בתוצאה זהה - הפעם משערים שהבקיעו יובל יוסיפיאן בשליש הראשון והראל בן עזרא בשליש השני, בעוד שהקבוצה המארחת כבשה שער מצמק מרגלו של הראל לוי.

במחזור הבא עירוני קרית גת תארח את בני יהודה ת'א - שמאזנה עומד על שלושה ניצחונות ושני הפסדים. ראשון לציון תתארח אצל בית'ר ירושלים - שגם היא טרם ניצחה העונה.
עוד בכותרות
כל כך הרבה מועדונים מפוארים בכדורגל הישראלי הגיעו לשוקת שבורה, כשהם חייבים מיליוני שקלים ועתידם הכלכלי לוט בערפל. בשביל מה קיים הגוף שנקרא בקרה תקציבית, אם הוא לא מצליח למנוע את התופעות הללו? ואם בכל זאת צריך גוף כזה, ברור שהוא צריך להיות הרבה יותר תקיף וגם לתת פתרון להלנות שכר כלפי מאמנים במחלקות הנוער.
20/07/2018 16:27:15
הרבה אנשים בארץ מצביעים על הדרך שעשתה נבחרת הכדורגל הבלגית, כעל מודל שיש לאמצו גם אצלנו. מבלי להיכנס לרזולוציות עמוקות, הדבר הראשון שהכדורגל שלנו צריך לאמץ מהכדורגל הבלגי זו תרבות הספורט של האוהד הפשוט. על כך בטור הבא.
20/07/2018 16:17:22
התקופה הזו של הפגרה מתאפיינת בהרבה ניסיונות של מועדונים ומאמנים לצרף כדורגלנים מקבוצות אחרות - לא אחת בדרכים פסולות של פניה ישירה לכדורגלנים או גורמים מטעמם, בלי לדבר עם המועדון שמחזיק בכרטיס השחקן שלהם. למה לנהוג כך, שאפשר לנסות לייצר שיתופי פעולה שמהם כולם יכולים להרוויח?
19/07/2018 16:24:55
למכבי השרון נתניה אין עתודה שעולה משנתון נערים ב' לשנתון נערים א', אך במועדון מעיר היהלומים החליטו לתרגם את זכייתה של קבוצת נערים א' באליפות השרון להעפלה למחוז הצפוני של הליגה הארצית. המאמן הצעיר, מיכאל אשכנזי-אלהרר, לקח על עצמו את האתגר ובראיון הבא הוא מביע ביטחון ביכולותיו להוביל את הקבוצה להשתלבות מוצלחת בליגה.
19/07/2018 13:57:30
מועדוני הכדורגל של בית"ר ירושלים ובית"ר נורדיה הודיעו על שיתוף פעולה מקצועי. כזכור, נורדיה הוקמה לפני 4 שנים במחאה על התנהלות בית"ר ירושלים. מה יכלול שיתוף הפעולה הזה? על כך בכתבה הבאה.
18/07/2018 18:03:37
קבוצת ילדים ב' של עירוני בית דגן "צו פיוס" סיימה את העונה האחרונה עם המאזן השלישי בטיבו במחוז דן. המאמן נסים עמיאל מסכם עונה בסיפוק בכתבה הבאה.
18/07/2018 17:37:15


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל