משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


ילדים ג' - מפרץ: טירת הכרמל על הגל הנכון

קבוצת ילדים ג' של הפועל טירת הכרמל, שהפסידה בעונה שעברה בכל המשחקים שקיימה, פתחה את העונה הזו במחוז מפרץ עם ארבעה ניצחונות בארבעה משחקים. המאמן, אבי סימן טוב: "אני לא מודד את השחקנים שלי לפי התוצאות אלא מסתכל רק על לימוד והבנת המשחק של כל מערכי הקבוצה ללא לחץ והכל נעשה מאהבה שלי לילדים".
פורסם ב: 07/12/2017 15:02:22

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

קבוצת ילדים ג' של הפועל טירת הכרמל היא אחד מהסיפורים היפים של פתיחת העונה הזו. קבוצה שבעונה שעברה, בשנתון טרום א', הפסידה בכל משחקי הליגה שקיימה, נהנית העונה ממאזן מושלם בתום ארבעה מחזורים במחוז חוף. בשבת האחרונה זכתה הקבוצה בניצחון מרשים 8:12 על איחוד אעבלין - שכבר הוליכה 0:3, אך טירת הכרמל הצליחה לחולל מהפך ולעלות ליתרון 3:8, בדרך לניצחון 8:12, במשחק שבו הצטיינו אופיר אלבו ואיתמר יונה עם כיבוש חמישה שערים כ'א.

במחלקת הנוער של הפועל טירת הכרמל שבעי רצון מהשיפור הגדול וההתקדמות של הקבוצה. מנהל המחלקה, אסי חיון : 'הקבוצה נכון  להיום ללא הפסד בליגה ומפגינה כדורגל כייפי ומהנה. הקבוצה מורכבת מחומר אנושי מעולה  - ילדים ממושמעים הן במגרש והן מחוצה לו. בקבוצה בסיס שחקנים מאוד יציב אליו התווספו שחקנים חדשים שהשתלבו בצורה נפלאה בפן המקצועי והחברתי. חשוב לציין את ההורים אשר מגיעים לכל מקום אחרי הילדים ומשרים עליהם בטחון. אנו מאמינים בתהליך ובראייה לטווח ארוך, כאשר הדבר הכי חשוב שעומד  לנגד עינינו הוא שהילדים ימשיכו ליהנות, ללמוד ולהשתפר - ושיבינו שעבודה קשה והתמדה מביאה לתוצאות והצלחות'. מאמן הקבוצה אבי סימן טוב: 'יש לנו בסיס של שחקנים שמשחקים ביחד כבר כמה שנים, הצטרפו שחקנים חדשים שמשחקים אחד למען השני - וזה גורם לנו להצלחה עד עכשיו . פתיחת עונה עד עכשו היא מצויינת מבחינת כדורגל ותוצאות. השחקנים אצלנו קודם כל חברים, מכבדים אחד את השני ואוהבים אחד את השני וזה גורם להצלחה'.

מחר תתארח הפועל טירת הכרמל אצל עירוני קרית שמונה, שנהנית גם היא ממאזן מושלם. אבי סימן טוב לקראת המשחק: 'מחכה לנו משחק קשה בקרית שמונה, בזה אני בטוח. חשוב לציין שאני לא מודד את השחקנים שלי לפי התוצאות, אלא מסתכל רק על לימוד והבנת המשחק של כל מערכי הקבוצה. הכל נעשה ללא לחץ מאהבה שלי לילדים'.


עוד בכותרות
שלושה משחקי אימון שעליהם התוודענו נערכו אתמול בין קבוצות נוער שונות - חמש משש מהקבוצות שנטלו חלק במשחקים הן מליגת העל. כל המשחקים הסתיימו בהכרעה והפיקו הרבה שערים.
21/07/2018 14:06:45
בקרוב
21/07/2018 14:02:34
כל כך הרבה מועדונים מפוארים בכדורגל הישראלי הגיעו לשוקת שבורה, כשהם חייבים מיליוני שקלים ועתידם הכלכלי לוט בערפל. בשביל מה קיים הגוף שנקרא בקרה תקציבית, אם הוא לא מצליח למנוע את התופעות הללו? ואם בכל זאת צריך גוף כזה, ברור שהוא צריך להיות הרבה יותר תקיף וגם לתת פתרון להלנות שכר כלפי מאמנים במחלקות הנוער.
20/07/2018 16:27:15
הרבה אנשים בארץ מצביעים על הדרך שעשתה נבחרת הכדורגל הבלגית, כעל מודל שיש לאמצו גם אצלנו. מבלי להיכנס לרזולוציות עמוקות, הדבר הראשון שהכדורגל שלנו צריך לאמץ מהכדורגל הבלגי זו תרבות הספורט של האוהד הפשוט. על כך בטור הבא.
20/07/2018 16:17:22
התקופה הזו של הפגרה מתאפיינת בהרבה ניסיונות של מועדונים ומאמנים לצרף כדורגלנים מקבוצות אחרות - לא אחת בדרכים פסולות של פניה ישירה לכדורגלנים או גורמים מטעמם, בלי לדבר עם המועדון שמחזיק בכרטיס השחקן שלהם. למה לנהוג כך, שאפשר לנסות לייצר שיתופי פעולה שמהם כולם יכולים להרוויח?
19/07/2018 16:24:55
למכבי השרון נתניה אין עתודה שעולה משנתון נערים ב' לשנתון נערים א', אך במועדון מעיר היהלומים החליטו לתרגם את זכייתה של קבוצת נערים א' באליפות השרון להעפלה למחוז הצפוני של הליגה הארצית. המאמן הצעיר, מיכאל אשכנזי-אלהרר, לקח על עצמו את האתגר ובראיון הבא הוא מביע ביטחון ביכולותיו להוביל את הקבוצה להשתלבות מוצלחת בליגה.
19/07/2018 13:57:30


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל