משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


ילדים ג' - מפרץ: טירת הכרמל על הגל הנכון

קבוצת ילדים ג' של הפועל טירת הכרמל, שהפסידה בעונה שעברה בכל המשחקים שקיימה, פתחה את העונה הזו במחוז מפרץ עם ארבעה ניצחונות בארבעה משחקים. המאמן, אבי סימן טוב: "אני לא מודד את השחקנים שלי לפי התוצאות אלא מסתכל רק על לימוד והבנת המשחק של כל מערכי הקבוצה ללא לחץ והכל נעשה מאהבה שלי לילדים".
פורסם ב: 07/12/2017 15:02:22

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

קבוצת ילדים ג' של הפועל טירת הכרמל היא אחד מהסיפורים היפים של פתיחת העונה הזו. קבוצה שבעונה שעברה, בשנתון טרום א', הפסידה בכל משחקי הליגה שקיימה, נהנית העונה ממאזן מושלם בתום ארבעה מחזורים במחוז חוף. בשבת האחרונה זכתה הקבוצה בניצחון מרשים 8:12 על איחוד אעבלין - שכבר הוליכה 0:3, אך טירת הכרמל הצליחה לחולל מהפך ולעלות ליתרון 3:8, בדרך לניצחון 8:12, במשחק שבו הצטיינו אופיר אלבו ואיתמר יונה עם כיבוש חמישה שערים כ'א.

במחלקת הנוער של הפועל טירת הכרמל שבעי רצון מהשיפור הגדול וההתקדמות של הקבוצה. מנהל המחלקה, אסי חיון : 'הקבוצה נכון  להיום ללא הפסד בליגה ומפגינה כדורגל כייפי ומהנה. הקבוצה מורכבת מחומר אנושי מעולה  - ילדים ממושמעים הן במגרש והן מחוצה לו. בקבוצה בסיס שחקנים מאוד יציב אליו התווספו שחקנים חדשים שהשתלבו בצורה נפלאה בפן המקצועי והחברתי. חשוב לציין את ההורים אשר מגיעים לכל מקום אחרי הילדים ומשרים עליהם בטחון. אנו מאמינים בתהליך ובראייה לטווח ארוך, כאשר הדבר הכי חשוב שעומד  לנגד עינינו הוא שהילדים ימשיכו ליהנות, ללמוד ולהשתפר - ושיבינו שעבודה קשה והתמדה מביאה לתוצאות והצלחות'. מאמן הקבוצה אבי סימן טוב: 'יש לנו בסיס של שחקנים שמשחקים ביחד כבר כמה שנים, הצטרפו שחקנים חדשים שמשחקים אחד למען השני - וזה גורם לנו להצלחה עד עכשיו . פתיחת עונה עד עכשו היא מצויינת מבחינת כדורגל ותוצאות. השחקנים אצלנו קודם כל חברים, מכבדים אחד את השני ואוהבים אחד את השני וזה גורם להצלחה'.

מחר תתארח הפועל טירת הכרמל אצל עירוני קרית שמונה, שנהנית גם היא ממאזן מושלם. אבי סימן טוב לקראת המשחק: 'מחכה לנו משחק קשה בקרית שמונה, בזה אני בטוח. חשוב לציין שאני לא מודד את השחקנים שלי לפי התוצאות, אלא מסתכל רק על לימוד והבנת המשחק של כל מערכי הקבוצה. הכל נעשה ללא לחץ מאהבה שלי לילדים'.


עוד בכותרות
פתיחה מצוינת לנבחרת נערים א' בטורניר ידידות בבלארוס. השחקנים של גדי ברומר זכו בניצחון 0:2 על רוסיה. הנבחרת מתבססת על שחקנים מארבע קבוצות: מכבי ת"א, מכבי חיפה, הפועל ת"א ומכבי פ"ת.
21/01/2018 17:36:53
קבוצת הנוער של מכבי ת"א זכתה במקום הראשון בטורניר שאירחה, אחרי שזכתה בניצחון 1:3 על מכבי חיפה וסיימה בתוצאת תיקו 1:1 את משחקה מול באיירן לברקוזן הגרמנית. רשמים ממשחקי יום הנעילה של הטורניר בכתבה זו.
21/01/2018 17:19:36
קבוצת נערים ב' של מכבי פ"ת זכתה בניצחון 1:2 במשחק הדרבי מול הפועל, ובעקבות הפסדה של המוליכה בוקר המחזור - היא מרוחקת כעת 2 נקודות בלבד מפסגת הטבלה.
21/01/2018 17:19:20
קבוצת הנוער של מכבי ת"א כבשה 11 שערים וזכתה בשני ניצחונות במשחקים בטורניר הבינלאומי שהיא מארחת - והיא בעמדה מצוינת לזכייה בטורניר מחר. רשמים ממשחקי היום ומבט למשחקי מחר, בכתבה הבאה.
20/01/2018 18:55:32
קבוצות נערים ג' של מכבי צור שלום והפועל מטה אשר כבשו כמות מרשימה של שערים ב-45 הדקות הראשונות למשחק ביניהן, שהסתיים בניצחון 3:4 לזכות צור שלום. מטה אשר סיימה את המשחק בעשרה שחקנים.
20/01/2018 17:51:14
קבוצת נערים ב' של הפועל בית שאן "צו פיוס" זכתה אתמול בניצחון 0:2 ביתי על הפועל חדרה - מוליכת הטלבה בוקר המשחק, שהחליפה מקומות עם בית שאן בסיומו.
20/01/2018 14:22:08


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל