משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


נוער: הנבחרת פתחה ברגל ימין את טורניר החורף

נבחרת הנוער של ישראל זכתה בניצחון 0:1, במשחק הפתיחה של טורניר החורף המסורתי. יכולת מצוינת של השוער דניאל פרץ הותירה את הרשת הישראלית נקיה. המשחק נערך במגרש בית הנבחרות, בקיבוץ שפיים שבשרון.
פורסם ב: 11/12/2017 16:35:04

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
סיוע להכנת הכתבה: אתר ההתאחדות לכדורגל

טורניר החורף המסורתי יצא לדרך. זהו העשור השלישי שמדינת ישראל מארחת את הטורניר הידידותי, שהפעם נוטלות בו חלק נבחרות שנתון 2000 של ישראל וסרביה - שנפגשו הבוקר במגרש 'בית הנבחרות' בקיבוץ שפיים, ונבחרת גרמניה שתפגוש מחר את סרביה - בשעה 18:30 באותו מגרש.

הנבחרת הישראלית, שמודרכת ע'י אלון חזן ואליקו סודאי, פתחה ברגל ימין את דרכה בטורניר הידידותי - עם ניצחון 0:1. בדקה ה-22 טעות קשה של השוער הסרבי, שלא השתלט על כדור פשוט שהוחזר לעברו, נחטף ע'י יוני סיסאי שכבש מקרב. במשחק הציג יכולת מצוינת השוער דניאל פרץ - שנעל את שערו מהבקעות.

הרכב הנבחרת הישראלית במשחק: דניאל פרץ [מכבי ת'א], אור בלוריאן [מכבי פ'ת], תומר מכלוף [מכבי פ'ת], אסף סלע [מכבי חיפה], אלון שטרוזנברג [מכבי ת'א], עדן קארצב [מכבי ת'א], יוני סיסאי [מ.ס אשדוד], מוחמד כנען [מכבי חיפה], מופלח שלעאטה [מכבי ת'א], איליי חן [מכבי ת'א], שאדי מסרוואה [מכבי חיפה]. עלו מהספסל:  תמיר גלזר [מכבי ת'א], זיו מורגן [מכבי חיפה], אורי ארצי [מכבי פ'ת], רועי הרמן [הפועל רעננה], גיל כהן [הפועל באר שבע], עמית גלזר [מכבי ת'א], גיא דהן [מכבי חיפה], רועי לוי [הפועל רעננה].


עוד בכותרות
כל כך הרבה מועדונים מפוארים בכדורגל הישראלי הגיעו לשוקת שבורה, כשהם חייבים מיליוני שקלים ועתידם הכלכלי לוט בערפל. בשביל מה קיים הגוף שנקרא בקרה תקציבית, אם הוא לא מצליח למנוע את התופעות הללו? ואם בכל זאת צריך גוף כזה, ברור שהוא צריך להיות הרבה יותר תקיף וגם לתת פתרון להלנות שכר כלפי מאמנים במחלקות הנוער.
20/07/2018 16:27:15
הרבה אנשים בארץ מצביעים על הדרך שעשתה נבחרת הכדורגל הבלגית, כעל מודל שיש לאמצו גם אצלנו. מבלי להיכנס לרזולוציות עמוקות, הדבר הראשון שהכדורגל שלנו צריך לאמץ מהכדורגל הבלגי זו תרבות הספורט של האוהד הפשוט. על כך בטור הבא.
20/07/2018 16:17:22
התקופה הזו של הפגרה מתאפיינת בהרבה ניסיונות של מועדונים ומאמנים לצרף כדורגלנים מקבוצות אחרות - לא אחת בדרכים פסולות של פניה ישירה לכדורגלנים או גורמים מטעמם, בלי לדבר עם המועדון שמחזיק בכרטיס השחקן שלהם. למה לנהוג כך, שאפשר לנסות לייצר שיתופי פעולה שמהם כולם יכולים להרוויח?
19/07/2018 16:24:55
למכבי השרון נתניה אין עתודה שעולה משנתון נערים ב' לשנתון נערים א', אך במועדון מעיר היהלומים החליטו לתרגם את זכייתה של קבוצת נערים א' באליפות השרון להעפלה למחוז הצפוני של הליגה הארצית. המאמן הצעיר, מיכאל אשכנזי-אלהרר, לקח על עצמו את האתגר ובראיון הבא הוא מביע ביטחון ביכולותיו להוביל את הקבוצה להשתלבות מוצלחת בליגה.
19/07/2018 13:57:30
מועדוני הכדורגל של בית"ר ירושלים ובית"ר נורדיה הודיעו על שיתוף פעולה מקצועי. כזכור, נורדיה הוקמה לפני 4 שנים במחאה על התנהלות בית"ר ירושלים. מה יכלול שיתוף הפעולה הזה? על כך בכתבה הבאה.
18/07/2018 18:03:37
קבוצת ילדים ב' של עירוני בית דגן "צו פיוס" סיימה את העונה האחרונה עם המאזן השלישי בטיבו במחוז דן. המאמן נסים עמיאל מסכם עונה בסיפוק בכתבה הבאה.
18/07/2018 17:37:15


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל