משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


נוער: הנבחרת סיימה בתיקו ללא שערים מול גרמניה

נבחרת גרמניה זכתה בטורניר החורף המסורתי, אחרי שמשחקה מול נבחרת ישראל הסתיים בתוצאת תיקו 0:0. לגרמנים יחס שערים עדיף על ישראל, בזכות ניצחון גבוה יותר על סרביה. שחקני הנבחרת והצוות חגגו לאחר המשחק יום הולדת 90 לכדורגלן העבר האגדי, שייע גלזר.
פורסם ב: 14/12/2017 17:38:58

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: באדיבות אתר ההתאחדות לכדורגל

נבחרת הנוער של ישראל סיימה בצורה מכובדת את פועלה בטורניר החורף המסורתי. במשחק שהסתיים לפני זמן קצר באצטדיון ר'ג, סיימו השחקנים של אלון חזן ואליקו סודאי בתוצאת תיקו 0:0 את המשחק מול המקבילה של גרמניה - שזכתה במקום הראשון בטורניר. שתי הנבחרות התייצבו למשחק לאחר שניצחו את סרביה - הנבחרת הישראלית בתוצאה 0:1, הנבחרת הגרמנית בתוצאה 0:5. המשחק הועבר בשידור ישיר בעמוד הפייסבוק של ההתאחדות לכדורגל, ובעניין הזה מגיעה מילה טובה לאגף הדוברות והמדיה של ההתאחדות.

הנבחרת הישראלית ידעה שרק ניצחון יעניק לה את הזכייה בטורניר, ובמחצית הראשונה גילתה יוזמה התקפית במטרה לכבוש שערים. במחצית השניה הנבחרת הגרמנית הייתה עדיפה יותר, אך גם היא לא הצליחה לכבוש שערים. המשחק הסתיים בתוצאת תיקו ללא ששערים, שמעניקה לגרמניה את הזכייה בטורניר.

הרכב נבחרת ישראל:

שוער: דניאל פרץ [מכבי ת'א]

הגנה: תומר מכלוף [מכבי ת'א], אלון שטרוזברג [מכבי ת'א], אור בלוריאן [מכבי פ'ת], אסף סלע [מכבי חיפה]

קישור: עדן קארצב [מכבי ת'א], גיל כהן [מ.ס אשדוד], מוחמד כנעאן [מכבי חיפה]

התקפה: איליי חן [מכבי פ'ת], תומר בנבנישתי [מכבי פ'ת],  יוני סיסאיי [מ.ס אשדוד].

מחליפים: שאדי מסרוואה [מכבי חיפה] - נכנס בדקה ה-79 במקום אסף סלע, גיא דהן [מכבי חיפה] - נכנס בדקה ה-67 במקום עדן קראצב, רועי הרמן [הפועל רעננה] - נכנס בדקה ה-79 במקום גיל כהן, תמיר גלזר [מכבי ת'א] - נכנס בדקה ה-67 במקום אילי חן, מופלח שלעאטה [מכבי ת'א] - נכנס בדקה ה-45 במקום תומר בנבנישתי.

לאחר המשחק חגגו שחקני הנבחרת, הצוות המקצועי והניהולי ועובדי ההתאחדות לכדורגל, יום הולדת 90 לכדורגלן העבר האגדי, שייע גלזר, שהגיע יחד עם בני ובנות משפחתו. בהחלט יוזמה מבורכת של הההתאחדות לכדורגל. צוות האתר מאחל למר שייע גלזר המון מזל טוב, הרבה בריאות ואריכות ימים.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.  
עוד בכותרות
שלושה משחקי אימון שעליהם התוודענו נערכו אתמול בין קבוצות נוער שונות - חמש משש מהקבוצות שנטלו חלק במשחקים הן מליגת העל. כל המשחקים הסתיימו בהכרעה והפיקו הרבה שערים.
21/07/2018 14:06:45
בקרוב
21/07/2018 14:02:34
כל כך הרבה מועדונים מפוארים בכדורגל הישראלי הגיעו לשוקת שבורה, כשהם חייבים מיליוני שקלים ועתידם הכלכלי לוט בערפל. בשביל מה קיים הגוף שנקרא בקרה תקציבית, אם הוא לא מצליח למנוע את התופעות הללו? ואם בכל זאת צריך גוף כזה, ברור שהוא צריך להיות הרבה יותר תקיף וגם לתת פתרון להלנות שכר כלפי מאמנים במחלקות הנוער.
20/07/2018 16:27:15
הרבה אנשים בארץ מצביעים על הדרך שעשתה נבחרת הכדורגל הבלגית, כעל מודל שיש לאמצו גם אצלנו. מבלי להיכנס לרזולוציות עמוקות, הדבר הראשון שהכדורגל שלנו צריך לאמץ מהכדורגל הבלגי זו תרבות הספורט של האוהד הפשוט. על כך בטור הבא.
20/07/2018 16:17:22
התקופה הזו של הפגרה מתאפיינת בהרבה ניסיונות של מועדונים ומאמנים לצרף כדורגלנים מקבוצות אחרות - לא אחת בדרכים פסולות של פניה ישירה לכדורגלנים או גורמים מטעמם, בלי לדבר עם המועדון שמחזיק בכרטיס השחקן שלהם. למה לנהוג כך, שאפשר לנסות לייצר שיתופי פעולה שמהם כולם יכולים להרוויח?
19/07/2018 16:24:55
למכבי השרון נתניה אין עתודה שעולה משנתון נערים ב' לשנתון נערים א', אך במועדון מעיר היהלומים החליטו לתרגם את זכייתה של קבוצת נערים א' באליפות השרון להעפלה למחוז הצפוני של הליגה הארצית. המאמן הצעיר, מיכאל אשכנזי-אלהרר, לקח על עצמו את האתגר ובראיון הבא הוא מביע ביטחון ביכולותיו להוביל את הקבוצה להשתלבות מוצלחת בליגה.
19/07/2018 13:57:30


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל