משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


ילדים ג' - גביע: משגב בשמינית הגמר

קבוצת ילדים ג' של הפועל משגב העפילה לשמינית גמר גביע המדינה, בזכות ניצחון ביתי דרמטי 5:6 על מכבי צור שלום. המאמן עידן קפלן: "שמחים על המשחק ועל האופי שהראו השחקנים, הכח של המועדון שלנו הוא בצוות המקצועי והמגובש שמגיע לכל משחק של המועדון בית וחוץ".
פורסם ב: 22/12/2017 00:32:03

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: אתר א-להגוש

המשחק הדרמטי ביותר שסיפק לנו מחזור הגביע בשנתון ילדים ג' נערך במשגב, שם הפועל המקומית מליגת המפרץ אירחה את מכבי צור שלום מליגת חוף. משחק מרתק שהסב הרבה הנאה לצופים והכי חשוב - התנהל בצורה ספורטיבית ומופתית.

המחצית הראשונה האירה פנים לאורחים מקרית ביאליק. השער ראשון של צור שלום נכבש בבעיטת פנדל, אחרי נגיעת יד ברחבה. לא מכן, צור שלום עלתה ליתרון 0:2. עד סיום המחצית משגב הצליחה לכבוש שער מצמק  בסמוך להפסקת המחצית הראשונה, שהסתיימה ביתרון 1:2 לזכות צור שלום. 

המחצית השניה נפתחה באופן דומה לראשונה, צור שלום כבשה שער ועלתה ליתרון 1:3.  משגב הצליחה לכבוש שני שערים ולהשוות את התוצאה ל-3:3. כשכבר נראה היה שהמשחק הולך לכיוון משגב, דווקא צור שלום עלתה ל- 3:4, לאחריה נפסקה בעיטת פנדל לזכות משגב, בגין נגיעת יד ברחבה. משגב השוותה את התוצאה בשנית, לפני שפנדל נוסף לצור שלום החזיר לה את היתרון. 5 דקות לסיום המשחק, בעוד שצור שלום הייתה ביתרון 4:5,  משגב השוותה בפעם השלישית - הפעם ל- 5:5. דקה לסיום המשחק כבשו ילדי משגב שער עם העקב, שחולל מהפך והעניק להם ניצחון 5:6. בסיום חגגו הילדים את העלייה לשלב הבא בזכות עבודה קבוצתית מרשימה והרבה אמונה בעצמם.

עידן קפלן, מאמן משגב, אמר בתום המשחק: 'שמחים על המשחק ועל האופי שהראו השחקנים, הכח של המועדון שלנו הוא בצוות המקצועי והמגובש שמגיע לכל משחק של המועדון בית וחוץ'.
תגובת צוות האימון של משגב: שמחים על המשחק ועל האופי שהראו השחקנים, הכח של המועדון שלנו הוא בצוות המקצועי והמגובש שמגיע לכל משחק של המועדון בית וחוץ.
עוד בכותרות
ארבעה מחזורים לתום העונה קבוצת נערים ג' של מכבי חיפה/נהלל הבטיחה את הזכייה באליפות מחוז חוף. אריק מלכה, מאמן הקבוצה - שהוביל בעונה שעברה את קבוצת נערים א' לזכייה באליפות ארצית צפון: "סוד ההצלחה מתחיל בשקט התעשייתי שיש לנו במחלקה, ובפרט בשלוחת נהלל בראשות אורי גרופר".
20/04/2018 17:39:16
קבוצת הנוער של בני אלסלאם רהט, שעדיין מתמודדת על הטרגדיה הקשה של מותו בתחילת העונה בתאונת דרכים של שחקנה רמזי אלקרנוואי (מספר 7 בתמונה) - על שמו היא קרויה, זכתה בצורה מרשימה באליפות מחוז שפלה והיא מקדישה את הזכייה באליפות לזכרו של שחקן ההתקפה המצטיין.
20/04/2018 09:52:27
ארבעה מחזורים לתום העונה קבוצת נערים ג' של מכבי שוהם זכתה בצורה מרשימה באליפות מרכז 2, עם סיבוב שני מדהים שהותיר הרחק מאחור את הפועל הרצליה - שהוליכה את הטבלה ברוב מחזורי הסיבוב הראשון. בעונה הבאה הקבוצה עשויה לשחק בליגה הארצית של שנתון נערים ב'.
20/04/2018 09:33:55
קבוצת נערים ב' של הפועל גבעת אולגה - שהוקמה רק העונה ולמעשה משמשת כמעין קבוצת בת של הפועל חדרה, זכתה בשבת האחרונה בניצחון 2:4 על הפועל הרצליה - שהיה ניצחונה התשיעי ברציפות. הקבוצה מרוחקת 7 נקודות מהמקום השני, שמוביל להעפלה לליגה הארצית החדשה של השנתון.
19/04/2018 09:53:00
קבוצת נערים ג' של בית"ר חיפה הצליחה בשבת האחרונה לחולל את ההפתעה של המחזור, כשהצליחה לנצח בביתה 1:2 את סגנית המוליכה, בני סכנין. אחרי פתיחת עונה עגומה בבית"ר חיפה סוף סוף יש סיבות לחייך תחת הדרכתו של המאמן אריק קורן - שמסביר את התהליכים שעוברת הקבוצה.
19/04/2018 09:39:50
יממה עם מחוות מאוד מרגשות מצידם של אוהדי מ.ס רובי שפירא חיפה וקבוצת ילדים ג' של עירוני נשר לזכרו של טוראי סער שטיין ז"ל - בעבר כדורגלן בקבוצות מחלקות הנוער של מכבי והפועל חיפה, שנהרג לפני שש שנים בתאונת דרכים.
18/04/2018 19:25:49


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל