משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


ילדים ג' - גביע: משגב בשמינית הגמר

קבוצת ילדים ג' של הפועל משגב העפילה לשמינית גמר גביע המדינה, בזכות ניצחון ביתי דרמטי 5:6 על מכבי צור שלום. המאמן עידן קפלן: "שמחים על המשחק ועל האופי שהראו השחקנים, הכח של המועדון שלנו הוא בצוות המקצועי והמגובש שמגיע לכל משחק של המועדון בית וחוץ".
פורסם ב: 22/12/2017 00:32:03

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: אתר א-להגוש

המשחק הדרמטי ביותר שסיפק לנו מחזור הגביע בשנתון ילדים ג' נערך במשגב, שם הפועל המקומית מליגת המפרץ אירחה את מכבי צור שלום מליגת חוף. משחק מרתק שהסב הרבה הנאה לצופים והכי חשוב - התנהל בצורה ספורטיבית ומופתית.

המחצית הראשונה האירה פנים לאורחים מקרית ביאליק. השער ראשון של צור שלום נכבש בבעיטת פנדל, אחרי נגיעת יד ברחבה. לא מכן, צור שלום עלתה ליתרון 0:2. עד סיום המחצית משגב הצליחה לכבוש שער מצמק  בסמוך להפסקת המחצית הראשונה, שהסתיימה ביתרון 1:2 לזכות צור שלום. 

המחצית השניה נפתחה באופן דומה לראשונה, צור שלום כבשה שער ועלתה ליתרון 1:3.  משגב הצליחה לכבוש שני שערים ולהשוות את התוצאה ל-3:3. כשכבר נראה היה שהמשחק הולך לכיוון משגב, דווקא צור שלום עלתה ל- 3:4, לאחריה נפסקה בעיטת פנדל לזכות משגב, בגין נגיעת יד ברחבה. משגב השוותה את התוצאה בשנית, לפני שפנדל נוסף לצור שלום החזיר לה את היתרון. 5 דקות לסיום המשחק, בעוד שצור שלום הייתה ביתרון 4:5,  משגב השוותה בפעם השלישית - הפעם ל- 5:5. דקה לסיום המשחק כבשו ילדי משגב שער עם העקב, שחולל מהפך והעניק להם ניצחון 5:6. בסיום חגגו הילדים את העלייה לשלב הבא בזכות עבודה קבוצתית מרשימה והרבה אמונה בעצמם.

עידן קפלן, מאמן משגב, אמר בתום המשחק: 'שמחים על המשחק ועל האופי שהראו השחקנים, הכח של המועדון שלנו הוא בצוות המקצועי והמגובש שמגיע לכל משחק של המועדון בית וחוץ'.
תגובת צוות האימון של משגב: שמחים על המשחק ועל האופי שהראו השחקנים, הכח של המועדון שלנו הוא בצוות המקצועי והמגובש שמגיע לכל משחק של המועדון בית וחוץ.
עוד בכותרות
כל כך הרבה מועדונים מפוארים בכדורגל הישראלי הגיעו לשוקת שבורה, כשהם חייבים מיליוני שקלים ועתידם הכלכלי לוט בערפל. בשביל מה קיים הגוף שנקרא בקרה תקציבית, אם הוא לא מצליח למנוע את התופעות הללו? ואם בכל זאת צריך גוף כזה, ברור שהוא צריך להיות הרבה יותר תקיף וגם לתת פתרון להלנות שכר כלפי מאמנים במחלקות הנוער.
20/07/2018 16:27:15
הרבה אנשים בארץ מצביעים על הדרך שעשתה נבחרת הכדורגל הבלגית, כעל מודל שיש לאמצו גם אצלנו. מבלי להיכנס לרזולוציות עמוקות, הדבר הראשון שהכדורגל שלנו צריך לאמץ מהכדורגל הבלגי זו תרבות הספורט של האוהד הפשוט. על כך בטור הבא.
20/07/2018 16:17:22
התקופה הזו של הפגרה מתאפיינת בהרבה ניסיונות של מועדונים ומאמנים לצרף כדורגלנים מקבוצות אחרות - לא אחת בדרכים פסולות של פניה ישירה לכדורגלנים או גורמים מטעמם, בלי לדבר עם המועדון שמחזיק בכרטיס השחקן שלהם. למה לנהוג כך, שאפשר לנסות לייצר שיתופי פעולה שמהם כולם יכולים להרוויח?
19/07/2018 16:24:55
למכבי השרון נתניה אין עתודה שעולה משנתון נערים ב' לשנתון נערים א', אך במועדון מעיר היהלומים החליטו לתרגם את זכייתה של קבוצת נערים א' באליפות השרון להעפלה למחוז הצפוני של הליגה הארצית. המאמן הצעיר, מיכאל אשכנזי-אלהרר, לקח על עצמו את האתגר ובראיון הבא הוא מביע ביטחון ביכולותיו להוביל את הקבוצה להשתלבות מוצלחת בליגה.
19/07/2018 13:57:30
מועדוני הכדורגל של בית"ר ירושלים ובית"ר נורדיה הודיעו על שיתוף פעולה מקצועי. כזכור, נורדיה הוקמה לפני 4 שנים במחאה על התנהלות בית"ר ירושלים. מה יכלול שיתוף הפעולה הזה? על כך בכתבה הבאה.
18/07/2018 18:03:37
קבוצת ילדים ב' של עירוני בית דגן "צו פיוס" סיימה את העונה האחרונה עם המאזן השלישי בטיבו במחוז דן. המאמן נסים עמיאל מסכם עונה בסיפוק בכתבה הבאה.
18/07/2018 17:37:15


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל