משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


ילדים א' - גביע: סינדרלה גרה בחולון

קבוצת ילדים א' של צפרירים חולון מליגת מרכז 2 זכתה בניצחון 0:1 במשחק החוץ מול מכבי פ"ת צפון מליגת השרון, בעקבותיו העפילה לשלב שמינית הגמר של משחקי גביע המדינה. אשר קורקוס, מאמן חולון: "ההגנה שלנו הייתה נקודת החוזק במשחק. אני רוצה להודות לכל שחקניי ולמנהל הקבוצה שלי על תמיכה מלאה לאורך כך הדרך"
פורסם ב: 22/12/2017 00:49:18

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

קבוצת ילדים א' של צפרירים חולון זכתה ביום רביעי האחרון בכרטיס לשלב הבא של גביע המדינה, ולמעשה היא הקבוצה היחידה שאינה ממחוזות שרון, מרכז וחוף - שנחשבות לליגות הבכירות, שהצליחה להדיח קבוצה מאחת מהליגות הללו.

ביום רביעי האחרון התארחה צפרירים חולון מליגת מרכז 2 אצל מכבי פ'ת צפון מליגת שרון. החולונים הטיבו לשחק ובדקה ה-45 נכבש לזכותם שער עצמי, לאחר חטיפת כדור של שחקן חולון, אוראל סולימנוב, שמסר את הכדור לאליהו איוונוב, שפרץ לכיון הרחבה והוציא כדור רוחב לאליהו איילי שניסה לבעוט את הכדור, אך בלם של מכבי פ'ת שגה בניסיון הרחקת הכדור ודחק את הכדור לשערה של קבוצתו. השער העלה את חלון ליתרון 0:1, שעליו היא הצליחה לשמור עד לסיום המשחק, לאחריו חגגה זכייה בניצחון והעפלה לשלב שמינית גמר גביע המדינה.

אשר קורקוס, מאמן צפרירים חולון, אמר בסיום המשחק: 'פתיחת המשחק שלנו הייתה התקפית. פתחתי את המשחק במערך של 4-4-2, במטרה ללחוץ על היריב - למרות שזה משחק חוץ קשה. לא נבהלנו מהם ומחצית הראשונה ניסו להניע כדור ולהפתיע אותם כבר בפתיחה, לכן הכנסתי כבר בדקה ה-20 עוד חלוץ - כדי לנסות להפתיע אותם והמחצית הראשונה נגמרה 0-0, כאשר שחקני ההגנה הקריבו והפגינו רוח לחימה.  לא נתנו להם להגיע למצבי הבקעה. במחצית השנייה החבר'ה קצת התעייפו ופ'ת התחילו ללחוץ עלינו במרכז המגרש, ולכן ביצעתי מספר חילופים כדי לסגור את מרכז המגרש. כתוצאה מכך נכבש השער היחיד במשחק דרך מרכז המגרש . אוסיף ואומר שההגנה שלנו הייתה נקודת החוזק במשחק. אני רוצה להודות לכל שחקניי ולמנהל הקבוצה שלי על תמיכה מלאה לאורך כך הדרך' 
עוד בכותרות
שלושה משחקי אימון שעליהם התוודענו נערכו אתמול בין קבוצות נוער שונות - חמש משש מהקבוצות שנטלו חלק במשחקים הן מליגת העל. כל המשחקים הסתיימו בהכרעה והפיקו הרבה שערים.
21/07/2018 14:06:45
בקרוב
21/07/2018 14:02:34
כל כך הרבה מועדונים מפוארים בכדורגל הישראלי הגיעו לשוקת שבורה, כשהם חייבים מיליוני שקלים ועתידם הכלכלי לוט בערפל. בשביל מה קיים הגוף שנקרא בקרה תקציבית, אם הוא לא מצליח למנוע את התופעות הללו? ואם בכל זאת צריך גוף כזה, ברור שהוא צריך להיות הרבה יותר תקיף וגם לתת פתרון להלנות שכר כלפי מאמנים במחלקות הנוער.
20/07/2018 16:27:15
הרבה אנשים בארץ מצביעים על הדרך שעשתה נבחרת הכדורגל הבלגית, כעל מודל שיש לאמצו גם אצלנו. מבלי להיכנס לרזולוציות עמוקות, הדבר הראשון שהכדורגל שלנו צריך לאמץ מהכדורגל הבלגי זו תרבות הספורט של האוהד הפשוט. על כך בטור הבא.
20/07/2018 16:17:22
התקופה הזו של הפגרה מתאפיינת בהרבה ניסיונות של מועדונים ומאמנים לצרף כדורגלנים מקבוצות אחרות - לא אחת בדרכים פסולות של פניה ישירה לכדורגלנים או גורמים מטעמם, בלי לדבר עם המועדון שמחזיק בכרטיס השחקן שלהם. למה לנהוג כך, שאפשר לנסות לייצר שיתופי פעולה שמהם כולם יכולים להרוויח?
19/07/2018 16:24:55
למכבי השרון נתניה אין עתודה שעולה משנתון נערים ב' לשנתון נערים א', אך במועדון מעיר היהלומים החליטו לתרגם את זכייתה של קבוצת נערים א' באליפות השרון להעפלה למחוז הצפוני של הליגה הארצית. המאמן הצעיר, מיכאל אשכנזי-אלהרר, לקח על עצמו את האתגר ובראיון הבא הוא מביע ביטחון ביכולותיו להוביל את הקבוצה להשתלבות מוצלחת בליגה.
19/07/2018 13:57:30


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל