משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


ילדים א' - דן: טייבה המשיכה בעליה

קבוצת ילדים א' של צעירי טייבה זכתה בשבת האחרונה בניצחון שביעי העונה - 0:2 במשחק החוץ מול הקבוצה המוכשרת של עליה כפר סבא. עבדל רחמן רביע, מאמן טייבה: "באנו למשחק חוץ מאוד קשה נגד קבוצה עיקשת ולא התרגשנו שיחקנו כדורגל חיובי שלטנו ברוב דקות המשחק ובסוף חזרנו עם הניצחון".
פורסם ב: 26/12/2017 17:32:43

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

שתיים מהקבוצות המובילות והיותר המוכשרות שיש במחוז דן של שנתון ילדים א' נפגשו בשבת האחרונה למשחק ליגה. קבוצת עליה כפר סבא אירחה את צעירי טייבה, כשלעליה מאזן של 5 ניצחונות ו-2 הפסדים, בעוד שלטייבה מאזן של 6 ניצחונות והפסד אחד.

המשחק התחיל בשליטה של טייבה, אך כפר סבא הייתה מסוכנת בהתקפות מתפרצות והמחצית הראשונה הסתיימה בתיקו 0:0.  במחצית השנייה מאמן טייבה עבדל רחמן רביע עשה כמה חילופים, שהניבו פירות.  השחקן המחליף עבדל כרים נציראת כבש צמד שערים בדקות ה-62 וה- 70, בסיומן של שתי התקפות יפהפיות והכריע את המפגש המעניין  בניצחון 0:2 מתוק מאוד לזכות טייבה.

מאמן הקבוצה, עבדל רחמין רביע, שכמעט העלה את קבוצת הבוגרים של צעירי טייבה בעונה שעברה מליגה ב' לליגה א', אמר בסיום המשחק: 'אני שמח מאוד בשביל הילדים, ההורים והעיר טייבה. יש לנו קבוצה מוכשרת וכולם ראו את זה היום. באנו למשחק חוץ מאוד קשה נגד קבוצה עיקשת ולא התרגשנו. שיחקנו כדורגל חיובי, שלטנו ברוב דקות המשחק -  ובסוף חזרנו עם הניצחון'.

במחזור הקרוב שחקני צעירי טייבה יקוו להמשיך במסלול הניצחונות, כשיארחו את שחקני הפועל פרדסיה. שחקני עליה כפר סבא יתארחו באמצע השבוע הבא אצל מכבי עמק חפר. 
עוד בכותרות
תלמידי התיכון וחטיבות הביניים, סיימתם אתמול את שנת הלימודים. איזה כיף לכם. תעשו חיים, אבל תשכחו: תקופה של חופש מהלימודים ומהכדורגל נדרשת להתאווררות ולטעינה מחדש, אך אסור שהיא תפגום לרעה ביכולות הגופניות וההתנהגותיות שלכם.
21/06/2018 11:39:47
אחרי שנים של הצלחות במחלקות נוער מאזור חיפה והקריות עומר לוינזון, שהוביל העונה את קבוצת הנוער של מכבי צור שלום לעונה חלומית - בה הדיחה במשחקי גביע המדינה את הצהובה והאדומה מת"א, מונה המאמן המוערך למאמן קבוצת הבוגרים של המועדון. סיכום עונה ומבט לעתיד של המאמן בכתבה הבאה.
20/06/2018 10:12:51
למרות היותו צעיר בשנה מגיל השנתון, עידו סער השתלב בצורה טובה בעמדת המגן הימני של קבוצת טרום א' של מכבי צור שלום. בעונה הבאה יזכה לשחק בקבוצת טרום א' של מכבי חיפה "קצף". אנו שמחים לארח את עידו סער בפינת "הכר את השחקן". מעוניינים גם אתם להשתתף בפינת השחקנים שלנו? פרטים בכתבה.
20/06/2018 09:44:51
אחד מהטריאתלטים המצליחים בארץ בגילאי נוער חלם להיות כדורגלן - אך לטענת אביו, שיקולים לא מקצועיים מנעו מבנו לעבור מבחני קבלה בקבוצת ילדים במועדון נחשב בכדורגל הישראלי. האכזבה הגדולה הובילה אותו לענף הטריאתלון, שם הצליח להפוך לכח עולה. מצאנו לנכון לפרסם פוסט שפרסם אביו של השחקן, שם יש מסר חשוב לכל הורה ולכל כדורגלן צעיר: יש עוד חיים ועוד תחומים לפרוח בהם מחוץ לכדורגל.
19/06/2018 10:44:12
הימים האלה של המונדיאל, בהן נבחרות בלי מסורת ארוכת שנים של הצלחות מצליחות לתת פייט לנבחרות שנחשבות לכאלה שמייצגות מעצמות כדורגל, שוב מעלות את השאלה בקרב אוהדי הכדורגל בארץ: למה נבחרת ישראל שלנו לא שם? התשובה שלי פשוטה: הסתכלו על התמונה כולה. אם הולנד ואיטליה לא במונדיאל, באיזו זכות אנחנו יכולים בכלל לחשוב על המונדיאל?
19/06/2018 10:11:54
קבוצת נערים ב' של מכבי אחי נצרת עשתה היסטוריה גדולה העונה: לא רק שהיא סיימה במקום השמיני במחוז הצפוני של הליגה הארצית - שזוהי היסטוריה בפני עצמה, הקבוצה של עלא סאיג סללה את דרכה של קבוצת שנתון 2003 להשתלבות בליגת העל של שנתון נערים ב' בעונה הבאה. המאמן המאושר מסכם עונה בסיפוק בכתבה הבאה.
18/06/2018 12:20:10


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל