משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


טרום א' - שרון: מכבי הרצליה מצאה את העמק השוה

קבוצת טרום א' של מכבי הרצליה זכתה אתמול בניצחון 5:7 במשחק החוץ מול מכבי עמק חפר "גבעת חיים", והיא נהנית מהמאזן השלישי בטיבו בליגת השרון. המאמנת עדי שטיין: "מקדישים את הניצחון וההצלחה של הקבוצה לבעלים של המועדון, אריאל שיימן היקר, שמגלה המון התעניינות ואכפתיות מהנעשה בקבוצה".
פורסם ב: 31/12/2017 14:57:26

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

שתי קבוצות מייצגות את מכבי הרצליה בשנתון טרום א'. הקבוצה המשחקת במחוז שרון נהנית מהמאזן השלישי בטיבו בליגה, שעומד על 7 ניצחונות והפסד אחד בלבד. אתמול התארחה הקבוצה של עדי שטיין אצל קבוצת שלוחת גבעת חיים של מכבי עמק חפר, שהתייצבה למשחק עם מאזן נאה שעמד על ארבעה ניצחונות ושני הפסדים. כמו במשחק מול הקבוצה משלוחת בת חפר, גם הפעם למכבי הרצליה לא היה קל מול הקבוצה המוכשרת של עמק חפר.

אחרי מחצית ראשונה שהסתיימה בתוצאה שוויון 2:2, במחצית השניה כל אחד מחצאי המגרשים היה בדומיננטיות של קבוצה אחרת. בחצי המגרש שבו עמק חפר הייתה דומיננטית היא שמרה על רשת נקיה וכבשה שני שערים, אך בחצי המגרש בו הרצליה הייתה דומיננטית הבקיעה הקבוצה האורחת מהרצליה חמישה שערים וספגה שער אחד בלבד. בסיום, ניצחון 5:7 לזכות מכבי הרצליה, בשורותיה הצטיינו השוערים איתן ויהלי. את השערים כבשו איתי זפרני ויהונתן ימיני - צמד כ'א, רוי, יובל נעמד ושני יהונתן.

עדי שטיין, מאמנת מכבי הרצליה, אמרה בסיום המשחק: 'שיחקנו מול קבוצה איכותית, בתנאי מגרש לא אידיאלים. אני שמחה שהילדים התעלו וזכו בניצחון. שמחה מאוד שפתחנו את העונה בצורה טובה ויש פירות לעבודה הקשה שאנחנו משקיעים יחד שנה שניה ברציפות. מגיע קרדיט גדול למנהלים המסורים של הקבוצה, להורים הנהדרים והילדים שעובדים קשה. את הניצחון אנחנו מקדישים לבעלים של המועדון, מר אריאל שיימן היקר, שמגלה המון התעניינות ואכפתיות מהנעשה בקבוצה - הן בהגעה לאימונים והן בהגעה למשחקים. אנחנו מודים לו מאוד ומוקירים את תמיכתו בנו'.

במחזור הבא לשתי הקבוצות מצפים משחקים מאתגרים. מכבי הרצליה תארח לדרבי אזורי את השכנה מרמת השרון, מכבי עמק חפר תתארח אצל הפועל הוד השרון.


עוד בכותרות
כל כך הרבה מועדונים מפוארים בכדורגל הישראלי הגיעו לשוקת שבורה, כשהם חייבים מיליוני שקלים ועתידם הכלכלי לוט בערפל. בשביל מה קיים הגוף שנקרא בקרה תקציבית, אם הוא לא מצליח למנוע את התופעות הללו? ואם בכל זאת צריך גוף כזה, ברור שהוא צריך להיות הרבה יותר תקיף וגם לתת פתרון להלנות שכר כלפי מאמנים במחלקות הנוער.
20/07/2018 16:27:15
הרבה אנשים בארץ מצביעים על הדרך שעשתה נבחרת הכדורגל הבלגית, כעל מודל שיש לאמצו גם אצלנו. מבלי להיכנס לרזולוציות עמוקות, הדבר הראשון שהכדורגל שלנו צריך לאמץ מהכדורגל הבלגי זו תרבות הספורט של האוהד הפשוט. על כך בטור הבא.
20/07/2018 16:17:22
התקופה הזו של הפגרה מתאפיינת בהרבה ניסיונות של מועדונים ומאמנים לצרף כדורגלנים מקבוצות אחרות - לא אחת בדרכים פסולות של פניה ישירה לכדורגלנים או גורמים מטעמם, בלי לדבר עם המועדון שמחזיק בכרטיס השחקן שלהם. למה לנהוג כך, שאפשר לנסות לייצר שיתופי פעולה שמהם כולם יכולים להרוויח?
19/07/2018 16:24:55
למכבי השרון נתניה אין עתודה שעולה משנתון נערים ב' לשנתון נערים א', אך במועדון מעיר היהלומים החליטו לתרגם את זכייתה של קבוצת נערים א' באליפות השרון להעפלה למחוז הצפוני של הליגה הארצית. המאמן הצעיר, מיכאל אשכנזי-אלהרר, לקח על עצמו את האתגר ובראיון הבא הוא מביע ביטחון ביכולותיו להוביל את הקבוצה להשתלבות מוצלחת בליגה.
19/07/2018 13:57:30
מועדוני הכדורגל של בית"ר ירושלים ובית"ר נורדיה הודיעו על שיתוף פעולה מקצועי. כזכור, נורדיה הוקמה לפני 4 שנים במחאה על התנהלות בית"ר ירושלים. מה יכלול שיתוף הפעולה הזה? על כך בכתבה הבאה.
18/07/2018 18:03:37
קבוצת ילדים ב' של עירוני בית דגן "צו פיוס" סיימה את העונה האחרונה עם המאזן השלישי בטיבו במחוז דן. המאמן נסים עמיאל מסכם עונה בסיפוק בכתבה הבאה.
18/07/2018 17:37:15


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל