משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


בוטלו מרבית משחקי השבת

מזג האוויר החורפי השורר ברחבי המדינה הביא לביטול של מרבית משחקי הליגות הצעירות. ובכל זאת, יש שנתון אחד שבו מרבית הליגות יושבתו מלבד שתיים - שבהן כנראה שהשחקנים עשוים מפלדה או שנולדו עם חסינות למזג האוויר.
פורסם ב: 05/01/2018 12:43:54

מאת: מערכת האתר

ההתאחדות לכדורגל פרסמה לפני זמן קצר הודעה בנוגע למשחקי השבת. בהודעה נכתב: 'בעקבות מזג האוויר הסוער ולאחר שהתקיימה הערכת מצב, הוחלט לבטל את כל משחקי ליגות נערים ג ומטה, בנוסף מבוטלים גם משחקי ליגות נערים ב' מחוזית.
במידה ותהיה החמרה במזג האוויר תתקיים הערכת מצב נוספת ובמידת הצורך יבוטלו משחקים נקודתית'.

לעת עתה, לא ברור מתי ייערכו משחקי ההשלמה בליגות הנערים שבהן בוטלו המשחקים. מה שעוד יותר לא ברור, מדוע בשתי הליגות הארציות בשנתון נערים ב' ישחקו כרגיל ובליגות המחוזיות ישבתו מפעילות. האם שחקני ומאמני הקבוצות בליגות הארציות בעלי חסינות מיוחדת למזג האוויר, שאינה קיימת בשחקני ומאמני קבוצות הליגות המחוזיות? מבולבלים? גם אנחנו.

צוות אתר 'וולה' ממשיך לעקוב אחר העניינים ויעדכן במידת הצורך.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים.     


עוד בכותרות
קבוצת הנוער של הפועל פ"ת כבר חוללה מהפך במשחק העונה הביתי שלה מול הפועל ראשון לציון, אך שער דרמטי עמוק בתוך תוספת הזמן של דניאל אגמי קבע שוויון 2:2, שמשמעותו הכפולה היא: הפועל פ"ת ירדה לליגה הלאומית, הפועל ראשל"צ תמשיך לצמד משחקי מבחן ככל הנראה מול הפועל חדרה.
22/05/2018 19:16:09
הקבוצה של יוסי בילו זכתה בגביע מדינה שלישי ברציפות, לאחר שניצחה 0:1 את מ.ס אשדוד - במשחק שהתנהל במזג אוויר שרבי באווירה טובה באצטדיון "המושבה" בפ"ת.
22/05/2018 19:10:44
במחלקות הנוער של הפועל רמת השרון ועירוני קרית שמונה מעולם לא חגגו זכייה בגביע המדינה של קבוצת הנוער, הערב קבוצות הנוער של שני המועדונים ייפגשו למשחק גמר גביע המדינה - בתקווה לנצח ולעשות היסטוריה.
22/05/2018 11:29:04
האצטדיון המכובד והחדיש בפ"ת יארח אחה"צ ולפנות ערב את משחקי גמר גביע המדינה לשנתוני נערים א' והנוער. בכתבה זו נתמקד במשחק הגמר של שנתון נערים א', בין הפועל ת"א - שרוצה גביע שלישי ברציפות, למ.ס אשדוד - שאחרי שתי עצירות בשלב חצי הגמר רוצה לזכות בגביע היסטורי מבחינתה.
22/05/2018 09:27:56
מגרש סירקין בפ"ת יארח היום את משחק העונה של תחתית ליגת העל, הפועל פ"ת - שמדורגת מתחת לקו האדום, מוכרחה לנצח את הפועל ראשון לציון - כדי להגיע למקום שמוביל למשחקי המבחן על ההישארות בליגה. הקבוצה שתגיע למשחק המבחן תפגוש לצמד משחקים ככל הנראה מול הפועל חדרה - סגנית אלופת לאומית צפון, שתגיע היום עם מקדמה גדולה למשחק הגומלין מול הפועל קטמון - סגנית אלופת לאומית דרום.
22/05/2018 09:08:44
הקבוצה של חנן דוד זכתה באליפות מחוז המרכז והעפילה לליגה הארצית, בסיומה של עונה שבה היא הדיחה במשחקי גביע קבוצות מליגות בכירות יותר. האתגר הגדול: להשתלב בעונה הבאה בצורה טובה בליגה הארצית. המאמן מסכם עונה בסיפוק וכך גם הקפטן ומלך השערים, שחק בן שבת.
21/05/2018 17:53:28


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל