משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


נוער - מרכז: ירמיהו המלך של הדרבי בחולון

קבוצות הנוער של מ.כ ירמיהו ועוצמה נפגשו אתמול לדרבי חולוני מרתק, בסיומו חגגה ירמיהו, שהוקמה העונה, ניצחון 1:2, שמציב אותה עם מאזן ניצחונות זהה לזה של יריבתה העירונית.
פורסם ב: 07/01/2018 12:07:21

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

שמה של העיר חולון בהקשרים של ספורט קבוצתי תופס כותרות לרוב בעקבות ההצלחות של קבוצת הכדורסל של הפועל, אך גם כדורגל יש בחולון - אמנם לא בדרגים הגבוהים של ליגות הבוגרים ומחלקות הנוער, אך כדורגל בהחלט יש בעיר הזו. אתמול לפני הצוהריים נפגשו למשחק דרבי שתי הקבוצות של העיר, המשחקות במחוז מרכז של שנתון הנוער - עוצמה ומ.כ ירמיהו, שהוקמה העונה. שתי הקבוצות כבר בשלב הזה של העונה רחוקות ממאבקי האליפות, שתיהן מדורגות בחלק התחתון של הטבלה, אך לשתיהן יש מטרה הישגית מכובדת - לסיים את העונה מעל היריבה העירונית.

אחרי  קצת יותר משעה של כדורגל ללא שערים, במגרש שבקרית הספורט, 'נפתחו ארובות השמיים' - שלושה שערים בתוך רבע שעה. בדקה ה-63 שער שכבש יואל לוי העלה את ירמיהו ליתרון 0:1, אך כעבור 4 דקות שער שכבש דוד פנסטר הביא לשוויון 1:1. בדקה ה-77 שער של עידו לוי העניק לירמיהו יתרון 1:2, שעליו היא שמרה עד לסיום המשחק, לאחריו חגגה ניצחון שלישי העונה - כמו יריבתה העירונית, שמקדימה אותה כעת בשתי נקודות.

כדורגלן צעיר, רוצה לקחת את הקריירה שלך קדימה ולהגביר את החשיפה שלך בקרב אנשי מקצוע? הגיע הזמן לעשות צעד ולרכוש מנוי לאתר uscout - האתר היחיד בכדורגל הישראלי, שעוקב אחר שחקנים משנתון ילדים א' ועד הבוגרים, ובו תוכל להציג סרטונים שלך ולשתף במידע אנשי מקצוע. הקלק כאן לפרטים נוספים. 


עוד בכותרות
בעוד שבשנתוני השמיניות, הילדים ונערים ג', קיים דד ליין אחיד לרישום קבוצות - בשנתוני נערים ב', נערים א' והנוער אין אחידות במועדי הרישום בין הליגות השונות, מה שגורם להרבה שחקנים ליפול בין הכסאות בתקופה שבה הם רוצים לעבור לקבוצה אחרת. על ההתאחדות לכדורגל לעשות דד ליין אחיד לרישום קבוצות ולהודיע בשלב מוקדם על שיבוצי הקבוצות, כדי לצמצם מצבים ששחקנים מסורבים לבקשות שחרור ונתקעים בקבוצות שהם לא רוצים להשתייך אליהן.
14/08/2018 13:49:10
עונה אחת מצוינת, שהגיעה אחרי שתי עונות פושרות עם מספרים נמוכים, הזניקה את יונס מלדה לקדמת הבמה. הבוקר שחקן ההתקפה המוכשר, שיחגוג יום הולדת 19 בעוד שלושה חודשים, חתם על חוזה לחמש עונות בקבוצת הבוגרים של מכבי נתניה.
14/08/2018 13:27:09
בעקבות פניות רבות למערכת האתר מצד גולשים אשר סקרנים בנוגע למועדי פרסום לוחות המשחקים בליגות השונות, פנינו להתאחדות לכדורגל - שמסרה את מועדי פרסום לוחות המשחקים בליגות הנוער, הליגות הארציות של שנתון נערים א', ליגת העל והליגות הארציות של שנתון נערים ב'.
13/08/2018 12:28:58
ההתאחדות לכדורגל פרסמה את לוח משחקי ליגת העל של שנתון נערים ב'. כבר במחזור הראשון נזכה ל"קלאסיקו מחלקות הנוער", כשמכבי חיפה "קצף" תארח את מכבי ת"א. זרקור על המשחקים המרכזיים בכתבה הבאה.
13/08/2018 12:22:19
רוסלן ברסקי, שנחשב להבטחה גדולה במחלקת הנוער של מכבי ת"א, עבר מסע נדודים מורכב ומטלטל בליגה א' ובליגה הלאומית. ברסקי המשיך לעבוד קשה ולהאמין ובגיל 26 הוא חזר לקבוצת הבוגרים מהדלת הקדמית.
12/08/2018 17:25:33
מזג האוויר החמים קרוב לוודאי ילווה אותנו גם בחודשי ספטמבר ואוקטובר. מאחר ושעון הקיץ יגיע לסיומו ב-28 לאוקטובר ההתאחדות לכדורגל מוכרחה לחייב את הקבוצות להימנע מאירוח משחקים בשעות שבהן עומס החום כבד.
12/08/2018 17:04:52


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל