משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


נערים ג' - מרכז 2: ערב טוב, אליהו

למרות שהיא מגיעה ממועדון בלי קבוצת בוגרים, קבוצת א.ס רמת אליהו היא אחת מהקבוצות המצליחות במחוז מרכז 2 של שנתון נערים ג' - בו משחקות לא מעט קבוצות שמגיעות ממועדונים שלהם קבוצות נוער בליגה הלאומית וקבוצות בוגרים בליגה הלאומית ובליגה א'. ביום רביעי האחרון ניצחה הקבוצה של אנטלי זלצר 0:2 בביתה את הפועל ירושלים, שהייתה יריבה צמודה שלה בשנתון ילדים ב'.
פורסם ב: 12/01/2018 12:22:59

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

קבוצת נערים ג' של א.ס רמת אליהו, המייצגת שכונה בראשון לציון שקלטה בשני העשורים האחרונים לחיקה רבים מעולי אתיופיה, היא קבוצה מאוד מיוחדת בנוף של שנתון 2003. המדובר בקבוצה עם שלד של שחקנים שרץ יחד משנתוני השמיניות יחד עם המנהל המסור דרור מילר ועם מאמנים שעבדו בקבוצה לאורך שנים, כל זאת למרות העובדה שחלק מהשחקנים יכולים להשתלב בקבוצות מליגת מרכז ולמרות שבסביבה הקרובה יש לא מעט מועדונים עם קבוצות בוגרים - מה שלא קיים במועדון ועם קבוצות נוער בליגות בכירות. האווירה המיוחדת שיש בקבוצה היא זו שסוחפת אותה להצלחות בליגות שאליהן היא השתייכה לאורך השנים.

העונה, תחת הדרכתו של אנטולי זלצר, עושה הקבוצה חיל במחוז מרכז 2, שלדעת רבים נחשב למחוז איכותי יותר ממרבית הליגות המחוזיות בשנתון. בליגה הזו משחקות לא מעט קבוצות שמגיעות ממועדונים עם קבוצות בוגרים בליגה הלאומית ובליגה א' ועם קבוצות נוער בליגה הלאומית, אך רמת אליהו מצליחה לשמור על רמה גבוהה ולהיות קבוצה מובילה במסגרות שאליהן השתייכה והיא משתייכת כעת. ביום רביעי האחרון זכתה הקבוצה בניצחון תשיעי העונה ב-12 משחקי ליגה, הפעם 0:2 ביתי על הפועל ירושלים - קבוצה שלפני שתי עונות סיימה יחד איתה עם המאזן הטוב ביותר במחוז דן 2 של שנתון ילדים ב'. כמו במפגשים מהעבר, גם הפעם המשחק בין הקבוצות היה צמוד, אך ב-20 הדקות האחרונות שחקני רמת אליהו העלו הילוך וזכו בכל הקופה. שערים שכבשו ג'אמבר בקאלו [63] והמחליף ניב פרימו [77] העניקו לה ניצחון 0:2, שמעלה אותה לפחות באופן זמני למקום השני בטבלה, כסגנית של הפועל הרצליה - שכעת מקדימה אותה בשתי נקודות ומשחק חסר.

בשבוע הבא מצפה לא.ס רמת אליהו שבוע גדוש במשחקים. באמצע השבוע תתארח הקבוצה אצל קבוצת מרכז הטבלה של בית'ר ת'א/רמלה, ובסופ'ש היא תתארח אצל מכבי שוהם - אותה היא מקדימה בנקודה אחת ומשחק עודף.  


עוד בכותרות
שלושה משחקי אימון שעליהם התוודענו נערכו אתמול בין קבוצות נוער שונות - חמש משש מהקבוצות שנטלו חלק במשחקים הן מליגת העל. כל המשחקים הסתיימו בהכרעה והפיקו הרבה שערים.
21/07/2018 14:06:45
בקרוב
21/07/2018 14:02:34
כל כך הרבה מועדונים מפוארים בכדורגל הישראלי הגיעו לשוקת שבורה, כשהם חייבים מיליוני שקלים ועתידם הכלכלי לוט בערפל. בשביל מה קיים הגוף שנקרא בקרה תקציבית, אם הוא לא מצליח למנוע את התופעות הללו? ואם בכל זאת צריך גוף כזה, ברור שהוא צריך להיות הרבה יותר תקיף וגם לתת פתרון להלנות שכר כלפי מאמנים במחלקות הנוער.
20/07/2018 16:27:15
הרבה אנשים בארץ מצביעים על הדרך שעשתה נבחרת הכדורגל הבלגית, כעל מודל שיש לאמצו גם אצלנו. מבלי להיכנס לרזולוציות עמוקות, הדבר הראשון שהכדורגל שלנו צריך לאמץ מהכדורגל הבלגי זו תרבות הספורט של האוהד הפשוט. על כך בטור הבא.
20/07/2018 16:17:22
התקופה הזו של הפגרה מתאפיינת בהרבה ניסיונות של מועדונים ומאמנים לצרף כדורגלנים מקבוצות אחרות - לא אחת בדרכים פסולות של פניה ישירה לכדורגלנים או גורמים מטעמם, בלי לדבר עם המועדון שמחזיק בכרטיס השחקן שלהם. למה לנהוג כך, שאפשר לנסות לייצר שיתופי פעולה שמהם כולם יכולים להרוויח?
19/07/2018 16:24:55
למכבי השרון נתניה אין עתודה שעולה משנתון נערים ב' לשנתון נערים א', אך במועדון מעיר היהלומים החליטו לתרגם את זכייתה של קבוצת נערים א' באליפות השרון להעפלה למחוז הצפוני של הליגה הארצית. המאמן הצעיר, מיכאל אשכנזי-אלהרר, לקח על עצמו את האתגר ובראיון הבא הוא מביע ביטחון ביכולותיו להוביל את הקבוצה להשתלבות מוצלחת בליגה.
19/07/2018 13:57:30


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל