משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


נערים ג' - מרכז 2: ערב טוב, אליהו

למרות שהיא מגיעה ממועדון בלי קבוצת בוגרים, קבוצת א.ס רמת אליהו היא אחת מהקבוצות המצליחות במחוז מרכז 2 של שנתון נערים ג' - בו משחקות לא מעט קבוצות שמגיעות ממועדונים שלהם קבוצות נוער בליגה הלאומית וקבוצות בוגרים בליגה הלאומית ובליגה א'. ביום רביעי האחרון ניצחה הקבוצה של אנטלי זלצר 0:2 בביתה את הפועל ירושלים, שהייתה יריבה צמודה שלה בשנתון ילדים ב'.
פורסם ב: 12/01/2018 12:22:59

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

קבוצת נערים ג' של א.ס רמת אליהו, המייצגת שכונה בראשון לציון שקלטה בשני העשורים האחרונים לחיקה רבים מעולי אתיופיה, היא קבוצה מאוד מיוחדת בנוף של שנתון 2003. המדובר בקבוצה עם שלד של שחקנים שרץ יחד משנתוני השמיניות יחד עם המנהל המסור דרור מילר ועם מאמנים שעבדו בקבוצה לאורך שנים, כל זאת למרות העובדה שחלק מהשחקנים יכולים להשתלב בקבוצות מליגת מרכז ולמרות שבסביבה הקרובה יש לא מעט מועדונים עם קבוצות בוגרים - מה שלא קיים במועדון ועם קבוצות נוער בליגות בכירות. האווירה המיוחדת שיש בקבוצה היא זו שסוחפת אותה להצלחות בליגות שאליהן היא השתייכה לאורך השנים.

העונה, תחת הדרכתו של אנטולי זלצר, עושה הקבוצה חיל במחוז מרכז 2, שלדעת רבים נחשב למחוז איכותי יותר ממרבית הליגות המחוזיות בשנתון. בליגה הזו משחקות לא מעט קבוצות שמגיעות ממועדונים עם קבוצות בוגרים בליגה הלאומית ובליגה א' ועם קבוצות נוער בליגה הלאומית, אך רמת אליהו מצליחה לשמור על רמה גבוהה ולהיות קבוצה מובילה במסגרות שאליהן השתייכה והיא משתייכת כעת. ביום רביעי האחרון זכתה הקבוצה בניצחון תשיעי העונה ב-12 משחקי ליגה, הפעם 0:2 ביתי על הפועל ירושלים - קבוצה שלפני שתי עונות סיימה יחד איתה עם המאזן הטוב ביותר במחוז דן 2 של שנתון ילדים ב'. כמו במפגשים מהעבר, גם הפעם המשחק בין הקבוצות היה צמוד, אך ב-20 הדקות האחרונות שחקני רמת אליהו העלו הילוך וזכו בכל הקופה. שערים שכבשו ג'אמבר בקאלו [63] והמחליף ניב פרימו [77] העניקו לה ניצחון 0:2, שמעלה אותה לפחות באופן זמני למקום השני בטבלה, כסגנית של הפועל הרצליה - שכעת מקדימה אותה בשתי נקודות ומשחק חסר.

בשבוע הבא מצפה לא.ס רמת אליהו שבוע גדוש במשחקים. באמצע השבוע תתארח הקבוצה אצל קבוצת מרכז הטבלה של בית'ר ת'א/רמלה, ובסופ'ש היא תתארח אצל מכבי שוהם - אותה היא מקדימה בנקודה אחת ומשחק עודף.  


עוד בכותרות
קבוצת הנוער של מכבי ת"א כבשה 11 שערים וזכתה בשני ניצחונות במשחקים בטורניר הבינלאומי שהיא מארחת - והיא בעמדה מצוינת לזכייה בטורניר מחר. רשמים ממשחקי היום ומבט למשחקי מחר, בכתבה הבאה.
20/01/2018 18:55:32
קבוצות נערים ג' של מכבי צור שלום והפועל מטה אשר כבשו כמות מרשימה של שערים ב-45 הדקות הראשונות למשחק ביניהן, שהסתיים בניצחון 3:4 לזכות צור שלום. מטה אשר סיימה את המשחק בעשרה שחקנים.
20/01/2018 17:51:14
קבוצת נערים ב' של הפועל בית שאן "צו פיוס" זכתה אתמול בניצחון 0:2 ביתי על הפועל חדרה - מוליכת הטלבה בוקר המשחק, שהחליפה מקומות עם בית שאן בסיומו.
20/01/2018 14:22:08
קבוצת ילדים ב' של סקציה נס ציונה זכתה בניצחון שלישי העונה - הפעם 1:3 ביתי על בית"ר ירושלים, שבמחזור הקודם זכתה בניצחון הבכורה שלה העונה.
20/01/2018 13:15:26
יוזמה מבורכת של מועדוני הכדורגל של הפועל הרצליה ומכבי באר שבע העניקה הזדמנות לילדים ובוגרים בעלי צרכים מיוחדים לערוך אימוני כדורגל במסגרת הפעילות של מחלקות הנוער. שאפו ליוזמה, תרשו לעצמכם להעתיק ולעשות טוב לאחרים.
19/01/2018 15:25:18
יוזמה מבורכת של מחלקת הנוער של מכבי ת"א הביאה לאירוח טורניר בינלאומי, בהשתתפותן של 4 קבוצות נוער ישראליות ושתי קבוצות אירופאיות. מיהן הקבוצות המשתתפות? מה התוצאות שהושגו במשחקי היום? מהם המשחקים שייערכו מחר? על זאת ועוד בכתבה הבאה.
19/01/2018 15:12:31


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל