משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


ילדים א' - חוף: נווה יוסף עברה בירוק

קבוצת ילדים א' של מ.כ נווה יוסף חיפה זכתה בניצחון שישי העונה - 3:4 ביתי במשחק דרמטי במיוחד מול מכבי חיפה/נהלל. משה שושן, המאמן המנצח, שאימן כשני עשורים במחלקת הנוער של מכבי חיפה: "כל ניצחון של קבוצה ממחלקת הנוער שלנו על קבוצה ממחלקת הנוער המפוארת של מכבי חיפה מהווה הישג מכובד".
פורסם ב: 16/01/2018 10:28:52


מאת: אורי שמיר - עורך האתר


אחד מהמשחקים הפיקנטים והמרתקים ביותר שהיו בשבת האחרונה בכל ליגות מחלקות הנוער נערך בשבת האחרונה במגרש אתו'ס בחיפה,  שם אירחה קבוצת ילדים א' של מ.כ נווה יוסף את מכבי חיפה/נהלל למשחק ליגה בין שתי קבוצות מוכשרות, שקצת מתקשות לייצר יציבות כדי ליהנות מהמאזנים הטובים ביותר בליגה.   

המשחק נפתח במגמה התקפית ברורה משני הצדדים. כבר בדקה ה-2 שער שכבש סהר שטו העלה את נהלל ליתרון 0:1, אך שערים שכבשו ג'ורג' עיסא [7] ובר פבזנר [12] המארחים חוללו מהפך והעניקו לנווה יוסף יתרון 1:2. ממש בסמוך לסיום המחצית הראשונה שער עצמי שכבשה נווה יוסף קבע את תוצאת המחצית הראשונה - שוויון 2:2.

גם המחצית השניה החלה במגמה התקפית, ושוב היא החלה עם שער שכבשה נהלל - הפעם מרגלו של חמזה שיבלי - שבדקה ה-41 חולל מהפך והעניק לנהלל יתרון 2:3. שלוש דקות חלפו מאז שער היתרון של נהלל, עד שנפסקה בעיטת פנדל לזכות נווה יוסף - אותה תרגם ליעד אזרד לשער שוויון 3:3. עם האוכל בא התיאבון, כעשר דקות לאחר כיבוש שער השוויון שער שני במשחק שכבש בר פבזנר העניק לנווה יוסף יתרון 3:4, שעליו היא שמרה עד לסיום המשחק ולאחריו חגגה ניצחון מרשים.

משה שושן, מאמן נווה יוסף, שאימן עד לקיץ האחרון משך שני עשורים בשלוחת 'קצף' של מכבי חיפה, אמר בתום המשחק: 'אני גאה בילדים על הנחישות וההשקעה. זה היה משחק מאוד קצבי ומעניין ואני שמח שניצחנו בו. השמחה שלי היא בעיקר בשביל הילדים ובשביל המועדון שלנו, שעושה התקדמות אדירה בזכות האנשים הנפלאים שיש בו בעמדות הניהול והאימון. כל ניצחון של קבוצה ממחלקת הנוער שלנו על קבוצה ממחלקת הנוער המפוארת של מכבי חיפה מהווה הישג מכובד'.

בסופ'ש הקרוב, אם למזג האוויר לא יהיו תכניות משלו, מכבי חיפה/נהלל תחזור לביתה ותארח את הפועל עפולה, בעוד שנווה יוסף תתארח אצל הפועל מעגן מיכאל.


עוד בכותרות
בעוד שבשנתוני השמיניות, הילדים ונערים ג', קיים דד ליין אחיד לרישום קבוצות - בשנתוני נערים ב', נערים א' והנוער אין אחידות במועדי הרישום בין הליגות השונות, מה שגורם להרבה שחקנים ליפול בין הכסאות בתקופה שבה הם רוצים לעבור לקבוצה אחרת. על ההתאחדות לכדורגל לעשות דד ליין אחיד לרישום קבוצות ולהודיע בשלב מוקדם על שיבוצי הקבוצות, כדי לצמצם מצבים ששחקנים מסורבים לבקשות שחרור ונתקעים בקבוצות שהם לא רוצים להשתייך אליהן.
14/08/2018 13:49:10
עונה אחת מצוינת, שהגיעה אחרי שתי עונות פושרות עם מספרים נמוכים, הזניקה את יונס מלדה לקדמת הבמה. הבוקר שחקן ההתקפה המוכשר, שיחגוג יום הולדת 19 בעוד שלושה חודשים, חתם על חוזה לחמש עונות בקבוצת הבוגרים של מכבי נתניה.
14/08/2018 13:27:09
בעקבות פניות רבות למערכת האתר מצד גולשים אשר סקרנים בנוגע למועדי פרסום לוחות המשחקים בליגות השונות, פנינו להתאחדות לכדורגל - שמסרה את מועדי פרסום לוחות המשחקים בליגות הנוער, הליגות הארציות של שנתון נערים א', ליגת העל והליגות הארציות של שנתון נערים ב'.
13/08/2018 12:28:58
ההתאחדות לכדורגל פרסמה את לוח משחקי ליגת העל של שנתון נערים ב'. כבר במחזור הראשון נזכה ל"קלאסיקו מחלקות הנוער", כשמכבי חיפה "קצף" תארח את מכבי ת"א. זרקור על המשחקים המרכזיים בכתבה הבאה.
13/08/2018 12:22:19
רוסלן ברסקי, שנחשב להבטחה גדולה במחלקת הנוער של מכבי ת"א, עבר מסע נדודים מורכב ומטלטל בליגה א' ובליגה הלאומית. ברסקי המשיך לעבוד קשה ולהאמין ובגיל 26 הוא חזר לקבוצת הבוגרים מהדלת הקדמית.
12/08/2018 17:25:33
מזג האוויר החמים קרוב לוודאי ילווה אותנו גם בחודשי ספטמבר ואוקטובר. מאחר ושעון הקיץ יגיע לסיומו ב-28 לאוקטובר ההתאחדות לכדורגל מוכרחה לחייב את הקבוצות להימנע מאירוח משחקים בשעות שבהן עומס החום כבד.
12/08/2018 17:04:52


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל