משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


בני יהודה: אייל לחמן ישמש כמנהל המקצועי בעונה הבאה

במועדון הכדורגל הדרום תל אביבי כבר מתכננים את העונה הבאה. אמש הודיעה הנהלת המועדון על מינויו של אייל לחמן לתפקיד המנהל המקצועי של מחלקת הנוער החל מהעונה הבאה. הבעלים, ברק אברמוב: "אייל הוא איש מקצוע בכיר בכדורגל הישראלי ואני יותר משמח שאדם בדמותו ידריך, יכוון ויתווה דרך לשחקני הדור הבא של המועדון"
פורסם ב: 18/01/2018 12:15:54

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: אתר דאבל פס

עונת הכדורגל הגיעה לקו האמצע שלה, אך במחלקת הנוער של בני יהודה ת'א כבר מביטים קדימה. אמש הודיעה הנהלת המועדון על מינוי של אייל לחמן לתפקיד המנהל המקצועי של מחלקת הנוער, החל מהעונה הבאה. הבעלים, ברק אברמוב: 'אייל הוא איש מקצוע בכיר בכדורגל הישראלי ואני יותר משמח שאדם בדמותו ידריך, יכוון ויתווה דרך לשחקני הדור הבא של המועדון' 

אייל לחמן בן ה-53 החל את העונה כמאמנה של קבוצת הבוגרים של מכבי הרצליה מהלאומית - ממנה פוטר לאחר מספר מחזורים, החל את קריירת האימון שלו במחלקות הנוער של בני יהודה ת'א הפועל פ'ת ומשם עבר לאמן קבוצות בוגרים רבות בליגות הבכירות - אך הצלחות ידע בעיקר בתחילת הדרך בקבוצת הבוגרים של עירוני ראשון לציון בליגת העל ובני סכנין - אותה הוביל בשנת 2004 לזכייה בגביע מדינה היסטורי, בעונת הבכורה שלה בליגת העל. בשנים האחרונות לחמן מצא קשר למחלקות נוער, הן במסגרת תפקידו כמרצה בקורסי המאמנים של ההתאחדות לכדורגל והן בחיבורים למחלקות נוער שונות דוגמות מ.ס קדימה/צורן, מ.ס דרום השרון ומ.ס ג'וליס. לחמן משמש כפרשן בפאנלים שונים בערוץ הספורט וניכר עליו שמדובר באינצקלופדיית כדורגל ייחודית בנוף.
עוד בכותרות
בעוד שבשנתוני השמיניות, הילדים ונערים ג', קיים דד ליין אחיד לרישום קבוצות - בשנתוני נערים ב', נערים א' והנוער אין אחידות במועדי הרישום בין הליגות השונות, מה שגורם להרבה שחקנים ליפול בין הכסאות בתקופה שבה הם רוצים לעבור לקבוצה אחרת. על ההתאחדות לכדורגל לעשות דד ליין אחיד לרישום קבוצות ולהודיע בשלב מוקדם על שיבוצי הקבוצות, כדי לצמצם מצבים ששחקנים מסורבים לבקשות שחרור ונתקעים בקבוצות שהם לא רוצים להשתייך אליהן.
14/08/2018 13:49:10
עונה אחת מצוינת, שהגיעה אחרי שתי עונות פושרות עם מספרים נמוכים, הזניקה את יונס מלדה לקדמת הבמה. הבוקר שחקן ההתקפה המוכשר, שיחגוג יום הולדת 19 בעוד שלושה חודשים, חתם על חוזה לחמש עונות בקבוצת הבוגרים של מכבי נתניה.
14/08/2018 13:27:09
בעקבות פניות רבות למערכת האתר מצד גולשים אשר סקרנים בנוגע למועדי פרסום לוחות המשחקים בליגות השונות, פנינו להתאחדות לכדורגל - שמסרה את מועדי פרסום לוחות המשחקים בליגות הנוער, הליגות הארציות של שנתון נערים א', ליגת העל והליגות הארציות של שנתון נערים ב'.
13/08/2018 12:28:58
ההתאחדות לכדורגל פרסמה את לוח משחקי ליגת העל של שנתון נערים ב'. כבר במחזור הראשון נזכה ל"קלאסיקו מחלקות הנוער", כשמכבי חיפה "קצף" תארח את מכבי ת"א. זרקור על המשחקים המרכזיים בכתבה הבאה.
13/08/2018 12:22:19
רוסלן ברסקי, שנחשב להבטחה גדולה במחלקת הנוער של מכבי ת"א, עבר מסע נדודים מורכב ומטלטל בליגה א' ובליגה הלאומית. ברסקי המשיך לעבוד קשה ולהאמין ובגיל 26 הוא חזר לקבוצת הבוגרים מהדלת הקדמית.
12/08/2018 17:25:33
מזג האוויר החמים קרוב לוודאי ילווה אותנו גם בחודשי ספטמבר ואוקטובר. מאחר ושעון הקיץ יגיע לסיומו ב-28 לאוקטובר ההתאחדות לכדורגל מוכרחה לחייב את הקבוצות להימנע מאירוח משחקים בשעות שבהן עומס החום כבד.
12/08/2018 17:04:52


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל