משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


נוער: מכבי תל אביב זכתה בטורניר הבינלאומי שאירחה

קבוצת הנוער של מכבי ת"א זכתה במקום הראשון בטורניר שאירחה, אחרי שזכתה בניצחון 1:3 על מכבי חיפה וסיימה בתוצאת תיקו 1:1 את משחקה מול באיירן לברקוזן הגרמנית. רשמים ממשחקי יום הנעילה של הטורניר בכתבה זו.
פורסם ב: 21/01/2018 17:19:36

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
סיוע להכנת הכתבה: עמית פרייהייטר - באדיבות האתר הרשמי מכבי ת'א

תם ונשלם. הטורניר הידידותי הבינלאומי שאירחה מכבי ת'א מיום שישי האחרון נחתם לפני כשעתיים בטקס סיום מכובד, שבו הוכתרה קבוצת הנוער של מכבי ת'א לזוכה במקום הראשון בטורניר.

כמו בשני ימי המשחקים הראשונים, גם היום מכבי ת'א לא נחלה הפסדים במשחקיה. את היום הזה פתחה מכבי ת'א עם תוצאת תיקו 1:1 במשחק מול היריבה העיקרית שלה על הזכייה בטורניר, באיירן לברקוזן - אותה היא הקדימה בשתי נקודות בתום שלושה משחקים. אילון אלמוג כבש שער מרהיב בבעיטה לחיבורים במהלך המחצית הראשונה, בעוד שהקבוצה הגרמנית כבשה שער שוויון במחצית השניה. במשחק שלאחר מכן, הצליחה מכבי ת'א לנצח 1:3 את מכבי חיפה, בזכות שערים שכבשו אילון אלמוג ואייל חן במחצית הראשונה, ושער נוסף של וויליאם אגדה במחצית השניה.

באיירן לברקוזן נאלצה להסתפק במקום השני ואותו היא חולקת עם הפועל ראשון לציון, אחרי שהביסה 0:4 את האחרונה בטבלת הבית, הכוכב האדום פריז. הפועל ראשון לציון זכתה בשני ניצחונות - 0:1 על הכוכב האדום פריז [עמית מור] ו-1:2 על בית'ר ירושלים - שסיימה במקום החמישי, לאחר שסיימה בתוצאת תיקו 1:1 את משחקה מול מכבי חיפה - שסיימה את הטורניר במקום הרביעי [כבש לבית'ר ירושלים: רועי פדידה, כבש למכבי חיפה: מאור לוי].


עוד בכותרות
נבחרת נערים א' של ישראל פתחה עם תוצאת תיקו 2:2 את טורניר הידידות בו היא משתתפת באוקראינה. נציגות נכבדת למכבי חיפה בסגל הנבחרת.
15/08/2018 22:28:10
ההתאחדות לכדורגל פרסמה אתמול אחה"צ את לוחות המשחקים בשתי הליגות הארציות של שנתון נערים ב'. בדרום - דרבי באר שבעי כבר במחזור השני. בצפון - דרבי כפר סבאי במחזור השמיני.
15/08/2018 14:28:13
שש קבוצות מליגת העל לנוער ייטלו מחר חלק בטורניר, שייערך במגרשים המטופחים ע"ש קראפט בשכונת עמק הארזים בירושלים. הטורניר נערך ביוזמה משותפת של עיריית ירושלים, איגוד השופטים ואגף הנוער של ההתאחדות לכדורגל. הכניסה חופשית.
15/08/2018 14:09:11
בעוד שבשנתוני השמיניות, הילדים ונערים ג', קיים דד ליין אחיד לרישום קבוצות - בשנתוני נערים ב', נערים א' והנוער אין אחידות במועדי הרישום בין הליגות השונות, מה שגורם להרבה שחקנים ליפול בין הכסאות בתקופה שבה הם רוצים לעבור לקבוצה אחרת. על ההתאחדות לכדורגל לעשות דד ליין אחיד לרישום קבוצות ולהודיע בשלב מוקדם על שיבוצי הקבוצות, כדי לצמצם מצבים ששחקנים מסורבים לבקשות שחרור ונתקעים בקבוצות שהם לא רוצים להשתייך אליהן. תגובת ההתאחדות בכתבה.
14/08/2018 13:49:10
עונה אחת מצוינת, שהגיעה אחרי שתי עונות פושרות עם מספרים נמוכים, הזניקה את יונס מלדה לקדמת הבמה. הבוקר שחקן ההתקפה המוכשר, שיחגוג יום הולדת 19 בעוד שלושה חודשים, חתם על חוזה לחמש עונות בקבוצת הבוגרים של מכבי נתניה.
14/08/2018 13:27:09
בעקבות פניות רבות למערכת האתר מצד גולשים אשר סקרנים בנוגע למועדי פרסום לוחות המשחקים בליגות השונות, פנינו להתאחדות לכדורגל - שמסרה את מועדי פרסום לוחות המשחקים בליגות הנוער, הליגות הארציות של שנתון נערים א', ליגת העל והליגות הארציות של שנתון נערים ב'.
13/08/2018 12:28:58


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל