משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


נערים א' - על: הפועל חיפה שברה בצורת

קבוצת נערים א' של הפועל חיפה קטעה רצף של שישה משחקים ללא ניצחון, כשהצליחה בתצוגת תכלית לזכות בניצחון 0:3 על קבוצת מרכז הטבלה בני יהודה ת"א. הניצחון מרחיק את הפועל חיפה 5 נקודות מהקו האדום.
פורסם ב: 22/01/2018 10:28:39


מאת: אורי שמיר - עורך האתר

קבוצת נערים א' של הפועל חיפה היא הקבוצה שעברה הכי הרבה טלטלות בשנתון ועוברת עליה עונה מאוד מורכבת. הקבוצה נבנתה ע'י אלעד בראון, שאחרי מספר מחזורים הוקפץ לאימון קבוצת הנוער במקומו של נמרוד אסולין - שמונה למאמן קבוצת נערים א'. לאחר מספר מחזורים אסולין עזב את תפקידו לטובת אימון קבוצת הבוגרים של מכבי דלית אל כרמל מליגה א'. מי שנטל את שרביט האימון הוא לידן דלויה - שהחל את העונה בקבוצת ילדים ב' של מכבי נתניה. תחילת הדרך לא הייתה סוגה בשושנים ואף כללה תבוסה קשה בשיעור 14:0 למכבי ת'א. בשבת האחרונה הצליחה הקבוצה מקרית חיים לקטוע רצף של שישה משחקים ללא ניצחון, בהם השיגה שלוש נקודות בלבד. זה קרה במשחק ביתי מול קבוצת מרכז הטבלה של בני יהודה ת'א.

בניגוד לשלושה משחקים בתחילת העונה, בהם צעדה הפועל חיפה ביתרון 0:2 בתום המחצית הראשונה וסיימה את המשחק בתוצאת שוויון 2:2 [משחקים מול הפועל כפר סבא, עירוני קרית שמונה והפועל באר שבע], הפעם הפועל חיפה הייתה חדה ומפוקסת באופן מקסימלי. שערים שכבשו מור קקון [10], אורי סבן [15] ופאדי ארמלי [37] סללו את דרכה ליתרון 0:3 בתום המחצית הראשונה, אלא שהפעם החיפאים השכילו להימנע מספיגות ושמרו על התוצאה בעינה עד לסיומו של המשחק, לאחריו חגגו ניצחון שמציב אותם בפער של 5 נקודות מהקו האדום עם סיומו של הסיבוב הראשון.

בסופ'ש הקרוב, אם מזג האוויר לא יהווה מכשול, הפועל חיפה תקווה לטפס לשלב הבא של רבע גמר גביע המדינה - כשתתארח אצל עירוני נשר, סגנית מוליכת ארצית צפון.


עוד בכותרות
בעוד שבשנתוני השמיניות, הילדים ונערים ג', קיים דד ליין אחיד לרישום קבוצות - בשנתוני נערים ב', נערים א' והנוער אין אחידות במועדי הרישום בין הליגות השונות, מה שגורם להרבה שחקנים ליפול בין הכסאות בתקופה שבה הם רוצים לעבור לקבוצה אחרת. על ההתאחדות לכדורגל לעשות דד ליין אחיד לרישום קבוצות ולהודיע בשלב מוקדם על שיבוצי הקבוצות, כדי לצמצם מצבים ששחקנים מסורבים לבקשות שחרור ונתקעים בקבוצות שהם לא רוצים להשתייך אליהן.
14/08/2018 13:49:10
עונה אחת מצוינת, שהגיעה אחרי שתי עונות פושרות עם מספרים נמוכים, הזניקה את יונס מלדה לקדמת הבמה. הבוקר שחקן ההתקפה המוכשר, שיחגוג יום הולדת 19 בעוד שלושה חודשים, חתם על חוזה לחמש עונות בקבוצת הבוגרים של מכבי נתניה.
14/08/2018 13:27:09
בעקבות פניות רבות למערכת האתר מצד גולשים אשר סקרנים בנוגע למועדי פרסום לוחות המשחקים בליגות השונות, פנינו להתאחדות לכדורגל - שמסרה את מועדי פרסום לוחות המשחקים בליגות הנוער, הליגות הארציות של שנתון נערים א', ליגת העל והליגות הארציות של שנתון נערים ב'.
13/08/2018 12:28:58
ההתאחדות לכדורגל פרסמה את לוח משחקי ליגת העל של שנתון נערים ב'. כבר במחזור הראשון נזכה ל"קלאסיקו מחלקות הנוער", כשמכבי חיפה "קצף" תארח את מכבי ת"א. זרקור על המשחקים המרכזיים בכתבה הבאה.
13/08/2018 12:22:19
רוסלן ברסקי, שנחשב להבטחה גדולה במחלקת הנוער של מכבי ת"א, עבר מסע נדודים מורכב ומטלטל בליגה א' ובליגה הלאומית. ברסקי המשיך לעבוד קשה ולהאמין ובגיל 26 הוא חזר לקבוצת הבוגרים מהדלת הקדמית.
12/08/2018 17:25:33
מזג האוויר החמים קרוב לוודאי ילווה אותנו גם בחודשי ספטמבר ואוקטובר. מאחר ושעון הקיץ יגיע לסיומו ב-28 לאוקטובר ההתאחדות לכדורגל מוכרחה לחייב את הקבוצות להימנע מאירוח משחקים בשעות שבהן עומס החום כבד.
12/08/2018 17:04:52


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל