משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


גביע המדינה: נקבע מועד להשלמת חלק מהמשחקים

ההתאחדות לכדורגל מייעדת את סופ"ש הקרוב למועד קיום משחקי הגביע שנדחו בשנתוני השמיניות, הילדים ונערים ג'. בנוגע למשחקים ביתר השנתונים שנדחו, טרם ניתנה הנחייה - ונראה כי הם יייערכו בתאריכים המוסכמים על הקבוצות או ע"י החלטת ההתאחדות.
פורסם ב: 28/01/2018 13:52:58

מאת: מערכת האתר

מזג האוויר החורפי, ששרר ברחבי המדינה במהלך סופ'ש החולף, גרם לשיבוש ההתנהלות התקינה של מחזור משחקי גביע המדינה. כבר ביום שישי הודיעה ההתאחדות לכדורגל על דחיית מחזור הגביע בשנתוני השמיניות והילדים, אך גם בשנתוני הנערים והנוער לא מעט משחק לא קוימו בגלל מצב המגרשים.  

לפני זמן קצר הודיעה ההתאחדות לכדורגל, שהיא מייעדת את סופ'ש הקרוב לקיום משחקי השלמה בשנתוני נערים ג', הילדים והשמיניות. בהודעה נכתב: 'קבוצות נערים ג', ילדים א', ילדים ב', ילדים ג' וטרום א, אשר משתתפות בגביע ומשחקן בוטל בשישי- שבת האחרונים עקב מזג האוויר, יקיימו את משחקי הגביע בשבת הקרובה במקום מחזור הליגה, ואת מחזורי הליגה יקיימו באמצע שבוע או בשבת חופשית קרובה במידה ויש כזאת, וזאת עקב מרחק גיאוגרפי רב שקיים בגביע ולא בליגה'. בנוגע למשחקים בשנתוני הנערים והנוער שבוטלו נראה שהם ייערכו בתאריכים המוסכמים על הקבוצות או ע'י החלטת ההתאחדות.


עוד בכותרות
קבוצת נערים ב' של הפועל רמת השרון זכתה אתמול בניצחון שני ברציפות בשיעור 0:1 על הפועל חיפה, והיא העולה ה-16 לליגת העל החדשה של השנתון. הפועל חיפה ירדה לליגת המשנה - ותחזיק אצבעות לקבוצת נערים א', שתיאבק על ההישארות בליגת העל בצמד משחקים מול הפועל חדרה מהלאומית.
27/05/2018 09:47:39
קבוצת הנוער של הפועל חדרה זכתה בניצחון חוץ מרשים 1:2 על הפועל ראשון לציון, במשחק הראשון מבין צמד משחקים בשיטת בית-חוץ. המנצחת בסיכום שני המשחקים תשחק בעונה הבאה בליגת העל, המפסידה תרד לליגה הלאומית.
27/05/2018 08:50:47
קבוצת נערים א' של בית"ר טוברוק סיימה את העונה עם חמישה ניצחונות בששת המשחקים האחרונים. בסופ"ש האחרון זכתה הקבוצה בשני ניצחונות על קבוצות שסיימו מעליה בטבלת ליגת העל. גולת הכותרת: ניצחון 1:2 במשחק הדרבי מול מכבי נתניה.
27/05/2018 08:31:40
מעוניין להגיע לעונה הבאה ברמת מוכנות גבוהה ביותר? רשת מכוני קינטיקס בראשון לציון ונשר, המתמחה באימון ספורטאים ובשיקום פציעות ספורט, בניהולם של מאמן הכדורגל ברוך סער והפיזיולוג ד"ר ירון ברק (בוקי), מציעה לך את המעטפת המקצועית ביותר – כדי לחזור לעונה הבאה במיטבך (תוכן פרסומי).
26/05/2018 13:15:01
הפועל הוד השרון והפועל הרצליה הן הקבוצות שהעפילו לליגה הלאומית. בעוד שהוד השרון ובית"ר כפר סבא ניצחו את משחקיהן בהפרשים גבוהים, הפועל קרית אונו התישה את הפועל הרצליה - שניצחה 0:1 וחוגגת העפלה מהמקום השני.
26/05/2018 13:01:00
המחזור השני של משחקי "אלוף האלופים" בשנתון נערים ב' התאפיינו בסימן חמישיות. שתי קבוצות זכו בניצחונות גדולים וכבשו חמישיות לרשתן של היריבות, משחק אחד שמר על סולידיות והסתיים בתוצאת תיקו ללא שערים. תוצאות מהמשחקים והמיקום של הקבוצות בכתבה הבאה.
26/05/2018 13:00:45


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל