משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


גביע המדינה: נקבע מועד להשלמת חלק מהמשחקים

ההתאחדות לכדורגל מייעדת את סופ"ש הקרוב למועד קיום משחקי הגביע שנדחו בשנתוני השמיניות, הילדים ונערים ג'. בנוגע למשחקים ביתר השנתונים שנדחו, טרם ניתנה הנחייה - ונראה כי הם יייערכו בתאריכים המוסכמים על הקבוצות או ע"י החלטת ההתאחדות.
פורסם ב: 28/01/2018 13:52:58

מאת: מערכת האתר

מזג האוויר החורפי, ששרר ברחבי המדינה במהלך סופ'ש החולף, גרם לשיבוש ההתנהלות התקינה של מחזור משחקי גביע המדינה. כבר ביום שישי הודיעה ההתאחדות לכדורגל על דחיית מחזור הגביע בשנתוני השמיניות והילדים, אך גם בשנתוני הנערים והנוער לא מעט משחק לא קוימו בגלל מצב המגרשים.  

לפני זמן קצר הודיעה ההתאחדות לכדורגל, שהיא מייעדת את סופ'ש הקרוב לקיום משחקי השלמה בשנתוני נערים ג', הילדים והשמיניות. בהודעה נכתב: 'קבוצות נערים ג', ילדים א', ילדים ב', ילדים ג' וטרום א, אשר משתתפות בגביע ומשחקן בוטל בשישי- שבת האחרונים עקב מזג האוויר, יקיימו את משחקי הגביע בשבת הקרובה במקום מחזור הליגה, ואת מחזורי הליגה יקיימו באמצע שבוע או בשבת חופשית קרובה במידה ויש כזאת, וזאת עקב מרחק גיאוגרפי רב שקיים בגביע ולא בליגה'. בנוגע למשחקים בשנתוני הנערים והנוער שבוטלו נראה שהם ייערכו בתאריכים המוסכמים על הקבוצות או ע'י החלטת ההתאחדות.


עוד בכותרות
ההתאחדות לכדורגל פרסמה אתמול אחה"צ את לוחות המשחקים בשתי הליגות הארציות של שנתון נערים ב'. בדרום - דרבי באר שבעי כבר במחזור השני. בצפון - דרבי כפר סבאי במחזור השמיני.
15/08/2018 14:28:13
בקרוב
15/08/2018 14:09:11
בעוד שבשנתוני השמיניות, הילדים ונערים ג', קיים דד ליין אחיד לרישום קבוצות - בשנתוני נערים ב', נערים א' והנוער אין אחידות במועדי הרישום בין הליגות השונות, מה שגורם להרבה שחקנים ליפול בין הכסאות בתקופה שבה הם רוצים לעבור לקבוצה אחרת. על ההתאחדות לכדורגל לעשות דד ליין אחיד לרישום קבוצות ולהודיע בשלב מוקדם על שיבוצי הקבוצות, כדי לצמצם מצבים ששחקנים מסורבים לבקשות שחרור ונתקעים בקבוצות שהם לא רוצים להשתייך אליהן. תגובת ההתאחדות בכתבה.
14/08/2018 13:49:10
עונה אחת מצוינת, שהגיעה אחרי שתי עונות פושרות עם מספרים נמוכים, הזניקה את יונס מלדה לקדמת הבמה. הבוקר שחקן ההתקפה המוכשר, שיחגוג יום הולדת 19 בעוד שלושה חודשים, חתם על חוזה לחמש עונות בקבוצת הבוגרים של מכבי נתניה.
14/08/2018 13:27:09
בעקבות פניות רבות למערכת האתר מצד גולשים אשר סקרנים בנוגע למועדי פרסום לוחות המשחקים בליגות השונות, פנינו להתאחדות לכדורגל - שמסרה את מועדי פרסום לוחות המשחקים בליגות הנוער, הליגות הארציות של שנתון נערים א', ליגת העל והליגות הארציות של שנתון נערים ב'.
13/08/2018 12:28:58
ההתאחדות לכדורגל פרסמה את לוח משחקי ליגת העל של שנתון נערים ב'. כבר במחזור הראשון נזכה ל"קלאסיקו מחלקות הנוער", כשמכבי חיפה "קצף" תארח את מכבי ת"א. זרקור על המשחקים המרכזיים בכתבה הבאה.
13/08/2018 12:22:19


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל