משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


נוער - גביע: הסינדרלה גרה בגליל המערבי

הפועל מטה אשר - מוליכת טבלת צפון 1, הדהימה בשבת האחרונה את מכבי קרית אתא - שמדורגת מתחת לקו האדום של הליגה הלאומית, עם ניצחון 1:2 לאחר הארכה. שמוליק עמירה, מנהלה המקצועי של מטה אשר: "זהו הישג אדיר למועדון והוכחה כי נעשית עבודה מצוינת המועדון לאורך שנים. שאפו לשחקנים ולמאמן ג'קי שריקי. קבוצת הנוער ונערים א מוליכים את הטבלאות בו הם נמצאים והמטרה העיקרית שלהם היא עליית ליגה".
פורסם ב: 29/01/2018 12:13:56


מאת: אורי שמיר - עורך האתר


בכתבת פרומו לקראת משחקי גביע המדינה, שפרסמנו ביום שישי, סימנו סינדרלות פוטנציאליות בכל אחד מהשנתונים שנטלו חלק במשחקים. את קבוצת הנוער של הפועל מטה אשר לא סימנו, והיא הוכיחה בשבת האחרונה שטעינו בגדול. הקבוצה של ג'קי שריקי - שמוליכה את טבלת צפון 1, אירחה את מכבי קרית אתא - העולה החדשה לליגה הלאומית, שם היא מוצאת את עצמה מתחת לקו האדום. מטה אשר לא הגיעה נחותה, עבדה קשה והאמינה - ובאה על שכרה בסיום.

אחרי מחצית ראשונה מאופסת שער שכבש חמאד מחמוד העניק למטה אשר יתרון 0:1 בדקה ה-51. בדקה ה-75 קרית אתא הצליחה לכבוש שער שוויון מרגלו של אושרי דדון, אך דקה מאוחר יותר הורחק בכרטיס אדום ישיר שחקנה אביב רדליך - שנכנס כמחליף ארבע דקות קודם, וזאת בשל התנהגות לא הולמת לטענת השופט. מטה אשר לא הצליחה לנצל את הנחיתות המספרית של יריבתה, כדי לסגור עניין בתום זמן המשחק החוקי. המשחק נכנס להארכה ובה זרח כוכבו של זהאי אחמד - שכחצי שעה אחרי כניסתו לשדה המשחק, כבש שער בדקה ה-104 והעניק למטה אשר ניצחון 1:2, שהופך אותה לסינדרלה הגדולה של השבת ומעניק לה כרטיס לשלב שמינית גמר גביע המדינה.

שמוליק עמירה, מנהלה המקצועי של מטה אשר, אמר לאחר המשחק:  'זהו הישג אדיר למועדון והוכחה כי נעשית עבודה מצוינת המועדון לאורך שנים. שאפו לשחקנים ולמאמן ג'קי שריקי. קבוצת הנוער ונערים א מוליכים את הטבלאות בו הם נמצאים והמטרה העיקרית שלהם היא עליית ליגה'. 


עוד בכותרות
ההתאחדות לכדורגל פרסמה אמש את לוחות משחקי הליגות הלאומיות והארציות לנוער. קישורים ללוחות הסיבוב הראשון בכתבה הבאה.
20/08/2018 08:41:53
אחרי שהוביל את הנבחרות הצעירות לשמונה העפלות לאליפות אירופה, גידל דורות של שחקנים מוכשרים וטיפח מאמנים רבים, אברהם בכר - מנהלה המקצועי של מחלקת הנוער של הפועל הרצליה, בטוח ביכולותיו לעזור לקדם את המחלקה לעתיד טוב יותר: "כשהגעתי לרמת השרון היא הייתה במצב דומה לזה של הרצליה - ובעבודה מאומצת היא הפכה למחלקה מצליחה. אין סיבה שזה לא יקרה בהרצליה". (תוכן ממומן)
19/08/2018 01:41:19
במשחק הסיום של טורניר הידידות באוקראינה הצליחה נבחרת נערים א' לזכות בניצחון 0:2 על ליטא, שמקנה לה את המקום השביעי בטורניר.
19/08/2018 01:31:01
אחרי עיכובים רבים נשלחו לפני זמן קצר לוחות המשחקים למנהלי מחלקות נוער. הלוחות טרם פורסמו באתר ההתאחדות לכדורגל, אך אנו כמובן על המשמר ובכתבה זו תוכלו לקבל קישורים ללוחות של הסיבוב הראשון בשני המחוזות. הפועל מטה אשר, לה לא הייתה קבוצה בשנתון נערים ב' בעונה שעברה, תשחק במחוז הצפוני לאחר שזכתה בהגרלה על תפיסת מקומה של הפועל יקנעם.
19/08/2018 01:30:21
נבחרת נערים א' של ישראל סיימה את השלב המוקדם של טורניר הידידות באוקראינה עם הפסד 1:0 למקבילה של לטביה. מחר היא תשחק במשחק האחרון של הטורניר, משחק דירוג מול ליטא.
18/08/2018 20:51:30
בעונה שעברה וגם בעונות קודמות היה מצב לא ספורטיבי, שבו באותו דרג של ליגות מחוזיות בשנתוני נערים ונוער לא הייתה כמות אחידה של קבוצות בליגות המחוזיות - כך נוצר מצב לא שוויוני של קבוצות שהתחרו על אותן מטרות. העונה הזו באגף הנוער צריכים לעשות את השיבוצים בצורה הרבה יותר שווויונית.
18/08/2018 17:45:53


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל