משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


נערים א' - גביע: רמת השרון הסתדרה בשלישיות

שלושה שבועות אחרי שניצחה 1:3 את הפועל פ"ת במשחק ליגה, זכתה הפועל רמת השרון בניצחון 0:3 במשחק שמינית גמר הגביע מול אותה קבוצה - שמדורגת במקום השני בטבלת ארצית דרום. קישור לתקציר וידאו, בכתבה זו. בשבת הקרובה משחק עונה לרמת השרון מול המוליכה הפועל ראשון לציון.
פורסם ב: 30/01/2018 17:51:56

מאת: אורי שמיר - עורך האתר
צילום: דודי אסייג

קבוצת נערים א' של הפועל פ'ת שואפת לזכות באליפות ארצית דרום והיא מנהלת מאבק צמוד על ראשות הטבלה מול הפועל ראשון לציון - שמקדימה אותה בנקודה אחת ומשחק חסר. אם הפועל פ'ת תגיע לשלבי הסיום של העונה, כשהיא בתמונת המאבק על האליפות - היא תצטרך לתת אקסטרה של תשומת לב ומאמץ במשחק מול הפועל רמת השרון - שכבר ניצחה אותה פעמיים העונה.

שלושה שבועות אחרי שרמת השרון זכתה בניצחון ליגה ביתי 1:3 על הפועל פ'ת, זכתה בשבת הקרובה הקבוצה של יוגב צמח בניצחון 0:3 במשחק הגביע הביתי מול אותה הפועל פ'ת - בזכות שערים שכבשו גיא בן אדן [18], גיא לרר [54] ואיתי יצחק [79], בסיומו של משחק ספורטיבי שבו נשלף כרטיס צהוב אחד בלבד לחובת כל אחת מהקבוצות. לתקציר וידאו מהמשחק, הקליקו כאן.

בשבת הקרובה הפועל רמת השרון תתייצב למשחק העונה שלה, משחק ביתי מול המוליכה מראשון לציון - שמקדימה אותה בתשע נקודות. אם רמת השרון רוצה לחזור לתמונת המאבק על האליפות היא מוכרחה לזכות בניצחון במשחק הזה. קודם לכן, מצפה לרמת השרון מבחן אופי לא פחות גדול מזה שהיה בשבת האחרונה ומזה שיהיה לה בשבת הקרובה - משחק חוץ מחר בשעה 15:00 מול הפועל קרית אונו - שמקדימה בחמש נקודות את הקו האדום. הפועל פ'ת תנסה לאסוף את השברים ולחזור למסלול הניצחונות, כשתארח בשבת הקרובה את השכנה הגאוגרפית מקרית אונו.
עוד בכותרות
ההתאחדות לכדורגל פרסמה אתמול אחה"צ את לוחות המשחקים בשתי הליגות הארציות של שנתון נערים ב'. בדרום - דרבי באר שבעי כבר במחזור השני. בצפון - דרבי כפר סבאי במחזור השמיני.
15/08/2018 14:28:13
בקרוב
15/08/2018 14:09:11
בעוד שבשנתוני השמיניות, הילדים ונערים ג', קיים דד ליין אחיד לרישום קבוצות - בשנתוני נערים ב', נערים א' והנוער אין אחידות במועדי הרישום בין הליגות השונות, מה שגורם להרבה שחקנים ליפול בין הכסאות בתקופה שבה הם רוצים לעבור לקבוצה אחרת. על ההתאחדות לכדורגל לעשות דד ליין אחיד לרישום קבוצות ולהודיע בשלב מוקדם על שיבוצי הקבוצות, כדי לצמצם מצבים ששחקנים מסורבים לבקשות שחרור ונתקעים בקבוצות שהם לא רוצים להשתייך אליהן. תגובת ההתאחדות בכתבה.
14/08/2018 13:49:10
עונה אחת מצוינת, שהגיעה אחרי שתי עונות פושרות עם מספרים נמוכים, הזניקה את יונס מלדה לקדמת הבמה. הבוקר שחקן ההתקפה המוכשר, שיחגוג יום הולדת 19 בעוד שלושה חודשים, חתם על חוזה לחמש עונות בקבוצת הבוגרים של מכבי נתניה.
14/08/2018 13:27:09
בעקבות פניות רבות למערכת האתר מצד גולשים אשר סקרנים בנוגע למועדי פרסום לוחות המשחקים בליגות השונות, פנינו להתאחדות לכדורגל - שמסרה את מועדי פרסום לוחות המשחקים בליגות הנוער, הליגות הארציות של שנתון נערים א', ליגת העל והליגות הארציות של שנתון נערים ב'.
13/08/2018 12:28:58
ההתאחדות לכדורגל פרסמה את לוח משחקי ליגת העל של שנתון נערים ב'. כבר במחזור הראשון נזכה ל"קלאסיקו מחלקות הנוער", כשמכבי חיפה "קצף" תארח את מכבי ת"א. זרקור על המשחקים המרכזיים בכתבה הבאה.
13/08/2018 12:22:19


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל