משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


טרום א' - שרון 2: הפועל הרצליה ממשיכה בשלה

קבוצת טרום א' 1 של הפועל הרצליה שומרת על מאזן מושלם בתום 11 מחזורים, לאחר שניצחה היום 6:9 את הפועל פרדסיה. ניב אוזן, מאמן הפועל הרצליה: "מגיע לשחקנים שלי שאפו ענק על משחק מותח ולא מהטובים שלנו העונה, אבל למרות הכל הם הראו אופי מיוחד. בנוסף, אני חייב לציין את פרדסייה על משחק מצוין שבו הם מתחו אותנו עד לדקות הסיום ונלחמו לאורך כל המשחק".
פורסם ב: 03/02/2018 14:35:35

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

למחלקת הנוער של הפועל הרצליה שתי נציגות בליגת שרון 2 של שנתון טרום א'. הקבוצה שמודרכת ע'י ניב אוזן ותומר סירולניק היא קבוצה עם מרקם חברתי מיוחד, קבוצה שקלטה לחיקה לאחרונה ילדים בעלי צרכים מיוחדים שמגיעים אחת לשבועיים לאימון משותף יחד עימם, קבוצה שהיא היחידה בליגה שלה מאזן מושלם ומספר הספיגות הנמוך ביותר בליגה.

הבוקר התייצבה הפועל הרצליה עם מאזן של 10 ניצחונות ליגה למשחק חוץ מול הפועל פרדסיה, שהתייצבה למשחק עם מאזן של 6 ניצחונות ו-3 הפסדים. הרצליה ניצחה במרבית משחקיה בהפרשים גבוהים את יריבותיה, אך היום היא נתקלה ביריבה מוכשרת ועיקשת, שלא הקלה עליה את החיים. במחצית הראשונה, שהסתיימה בשוויון 2:2 - הרצליה חזרה פעמיים מפיגור של שער אחד. במחצית השניה הרצליה כבשה שלושה שערים, חוללה מהפך ןכבר הייתה ביתרון 2:5, אך הקבוצה המארחת כבשה ארבעה שערים וחוללה מהפך. הרצליה כבשה ארבעה שערים וחוללה מהפך נוסף בדרך לניצחון 6:9. את השערים לזכות הרצליה כבשו עומר אברהם - שלושער, מייק מוגוטנוב, שון פרמינגר, שון נפטוב, עידן טל, טים אוסטרוביץ' ונעם גוט.

ניב אוזן, מאמן הפועל הרצליה, אמר בתום המשחק: ' קודם כל, מגיע לשחקנים שלי שאפו ענק על משחק מותח ולא מהטובים שלנו העונה, אבל למרות הכל הם הראו אופי מיוחד.  בנוסף, אני חייב לציין את פרדסייה על משחק מצוין שבו הם מתחו אותנו עד לדקות הסיום ונלחמו לאורך כל המשחק. חשוב לי לציין שאנחנו בהפועל הרצליה פועלים על מנת לפתח שחקנים צעירים ולהקנות להם את הבסיס הטוב ביותר להמשך הקריירה שלהם, אמנם הניצחונות הם לא המטרה בגיל הזה, אך אני מאמין בכך שהניצחונות מגיעים לקבוצות שעובדות קשה עם תכנית אימונים מסודרת ומותאמת לגיל הזה. תודות רבות לתומר סירולניק עוזר המאמן שלי שעובד איתי בשיתוף פעולה מושלם וחלקו הוא גדול בהצלחת העונה, ובנוסף למנהלי הקבוצה ניר נווה ומיה נפתלי שעושים עבודה מצוינת ומקלים עליי - וכמובן לתמיכה הגדולה של המנהל המקצועי של החטיבה הצעירה, אלדר רחמים.  אני גאה לאמן בשנתי הראשונה כמאמן ראשי קבוצה כ'כ מוכשרת'.
עוד בכותרות
ההתאחדות לכדורגל פרסמה אתמול אחה"צ את לוחות המשחקים בשתי הליגות הארציות של שנתון נערים ב'. בדרום - דרבי באר שבעי כבר במחזור השני. בצפון - דרבי כפר סבאי במחזור השמיני.
15/08/2018 14:28:13
בקרוב
15/08/2018 14:09:11
בעוד שבשנתוני השמיניות, הילדים ונערים ג', קיים דד ליין אחיד לרישום קבוצות - בשנתוני נערים ב', נערים א' והנוער אין אחידות במועדי הרישום בין הליגות השונות, מה שגורם להרבה שחקנים ליפול בין הכסאות בתקופה שבה הם רוצים לעבור לקבוצה אחרת. על ההתאחדות לכדורגל לעשות דד ליין אחיד לרישום קבוצות ולהודיע בשלב מוקדם על שיבוצי הקבוצות, כדי לצמצם מצבים ששחקנים מסורבים לבקשות שחרור ונתקעים בקבוצות שהם לא רוצים להשתייך אליהן. תגובת ההתאחדות בכתבה.
14/08/2018 13:49:10
עונה אחת מצוינת, שהגיעה אחרי שתי עונות פושרות עם מספרים נמוכים, הזניקה את יונס מלדה לקדמת הבמה. הבוקר שחקן ההתקפה המוכשר, שיחגוג יום הולדת 19 בעוד שלושה חודשים, חתם על חוזה לחמש עונות בקבוצת הבוגרים של מכבי נתניה.
14/08/2018 13:27:09
בעקבות פניות רבות למערכת האתר מצד גולשים אשר סקרנים בנוגע למועדי פרסום לוחות המשחקים בליגות השונות, פנינו להתאחדות לכדורגל - שמסרה את מועדי פרסום לוחות המשחקים בליגות הנוער, הליגות הארציות של שנתון נערים א', ליגת העל והליגות הארציות של שנתון נערים ב'.
13/08/2018 12:28:58
ההתאחדות לכדורגל פרסמה את לוח משחקי ליגת העל של שנתון נערים ב'. כבר במחזור הראשון נזכה ל"קלאסיקו מחלקות הנוער", כשמכבי חיפה "קצף" תארח את מכבי ת"א. זרקור על המשחקים המרכזיים בכתבה הבאה.
13/08/2018 12:22:19


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל