משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


ילדים ב': המאזן המושלם של מכבי פ"ת 2 נקטע ביפו

קבוצת ילדים ב' של האורתודוכסים בני יפו, לה המאזן השני בטיבו במחוז מרכז 2, היא הראשונה שהצליחה להנחיל הפסד למכבי פ"ת 2. תצוגת תכלית של שחקני יפו סללה את דרכם לניצחון 0:3. פאיז אבו לאשין, מאמן הקבוצה המנצחת: "הילדים מראים הרבה רצון והקרבה והמסר שלי אליהם - עבודה קשה זו הדרך להצלחה בכל תחום".
פורסם ב: 06/02/2018 17:20:31

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

מגרש צעירי יפו אירח בשבת האחרונה משחק מסקרן במסגרת המחזור ה-12 של מחוז מרכז 2 בשנתון ילדים ב', בין שתי הקבוצות עם המאזן הטוב ביותר בליגה: מכבי פ'ת 2 - שהתייצבה למשחק עם מאזן מושלם והאורתודוכסים בני יפו - שהתייצבה למשחק עם מאזן של 9 ניצחונות ו-2 הפסדים. המשחק התנהל באווירה טובה וספורטיבית.

שחקני יפו עלו נחושים לשפר את מאזנם וגם להיות הראשונים שנמנעים מהפסד למכבי פ'ת. כבר בדקה ה-5 בני יפו מימשה את הנחישות שלה לשער יתרון מרגלו של נאזי נחלאוי - בסיומה של התקפה מתפרצת מושלמת. בדקה ה-12 יפו הכפילה את יתרונה, הגבהה של הבלם מוחמד סקחפי הסתיימה בנגיחה של דיוויד מנסור לרשתה של פ'ת ואנחנו ב-0:2 לזכות יפו. בדקה ה-45 היה זה תורו של סקחפי לכבוש, בבעיטה חופשית מרשימה, שקבעה את תוצאת הסיום של המשחק - ניצחון 0:3 לזכות יפו.

פאיז אבו לשין, מאמן הקבוצה המנצחת, אמר בסיום המשחק: 'כמאמן אני קודם מסתכל על הדרך ופחות על התוצאה, אבל אני גאה בשחקנים שלי על משחק לחימה יוצא מן הכלל. הקבוצה הראתה אופי של קבוצה ממשומעת טקטית. הילדים מראים הרבה רצון והקרבה והמסר שלי אליהם - עבודה קשה זו הדרך להצלחה בכל תחום. תודות למאמן שעובד איתי וואסים שמשום, למנהל הקבוצה שלי רמי זתוניה ולמאמן המנטלי זיו. וכמבון תודה להנהלה המסורה שלנו ותודה להרים היקרים של שחקני הקבוצה, שהם חלק בלתי נפרד מהקבוצה והם הכח שלנו'.

בשבת הקרובה יתארחו שתי הקבוצות אצל קבוצות שלהן מאזנים נאים בליגה. מכבי פ'ת תתארח אצל הכח עמידר, בעוד שבני יפו תתארח אצל הפועל קרית אונו.


עוד בכותרות
בעוד שבשנתוני השמיניות, הילדים ונערים ג', קיים דד ליין אחיד לרישום קבוצות - בשנתוני נערים ב', נערים א' והנוער אין אחידות במועדי הרישום בין הליגות השונות, מה שגורם להרבה שחקנים ליפול בין הכסאות בתקופה שבה הם רוצים לעבור לקבוצה אחרת. על ההתאחדות לכדורגל לעשות דד ליין אחיד לרישום קבוצות ולהודיע בשלב מוקדם על שיבוצי הקבוצות, כדי לצמצם מצבים ששחקנים מסורבים לבקשות שחרור ונתקעים בקבוצות שהם לא רוצים להשתייך אליהן.
14/08/2018 13:49:10
עונה אחת מצוינת, שהגיעה אחרי שתי עונות פושרות עם מספרים נמוכים, הזניקה את יונס מלדה לקדמת הבמה. הבוקר שחקן ההתקפה המוכשר, שיחגוג יום הולדת 19 בעוד שלושה חודשים, חתם על חוזה לחמש עונות בקבוצת הבוגרים של מכבי נתניה.
14/08/2018 13:27:09
בעקבות פניות רבות למערכת האתר מצד גולשים אשר סקרנים בנוגע למועדי פרסום לוחות המשחקים בליגות השונות, פנינו להתאחדות לכדורגל - שמסרה את מועדי פרסום לוחות המשחקים בליגות הנוער, הליגות הארציות של שנתון נערים א', ליגת העל והליגות הארציות של שנתון נערים ב'.
13/08/2018 12:28:58
ההתאחדות לכדורגל פרסמה את לוח משחקי ליגת העל של שנתון נערים ב'. כבר במחזור הראשון נזכה ל"קלאסיקו מחלקות הנוער", כשמכבי חיפה "קצף" תארח את מכבי ת"א. זרקור על המשחקים המרכזיים בכתבה הבאה.
13/08/2018 12:22:19
רוסלן ברסקי, שנחשב להבטחה גדולה במחלקת הנוער של מכבי ת"א, עבר מסע נדודים מורכב ומטלטל בליגה א' ובליגה הלאומית. ברסקי המשיך לעבוד קשה ולהאמין ובגיל 26 הוא חזר לקבוצת הבוגרים מהדלת הקדמית.
12/08/2018 17:25:33
מזג האוויר החמים קרוב לוודאי ילווה אותנו גם בחודשי ספטמבר ואוקטובר. מאחר ושעון הקיץ יגיע לסיומו ב-28 לאוקטובר ההתאחדות לכדורגל מוכרחה לחייב את הקבוצות להימנע מאירוח משחקים בשעות שבהן עומס החום כבד.
12/08/2018 17:04:52


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל