משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


ילדי מ.ס אשדוד בהצדעה לאלופי אירופה בכדורגל אולמות

קבוצת "דולפיני אשדוד", שזכתה במוצאי השבת באליפות אירופה בכדורגל אולמות לכבדי שמיעה, הופתעה ביום שלישי האחרון עם חזרתה ארצה מקבלת פנים מרגשת לה זכתה מאת כדורגלנים, אנשי צוות ומלווים של קבוצות ילדים א' וילדים ג' של מ.ס אשדוד. מאמן נבחרת הנוער, אלון חזן, הגיע מיד לאחר צפיה במשחק כדורגל בקרית ביאליק לקבלת הפנים המרגשת. תגובות הנוגעים בדבר בכתבה זו.
פורסם ב: 09/02/2018 10:00:11


מאת: אורי שמיר - עורך האתר


סולדיריות בין ספורטאים, שבאה ממקום טהור ואמיתי, היא אחד מהדברים הכי יפים שהספורט יכול לייצר. קבוצת 'דולפיני אשדוד' - אלופת המדינה בכדורגל אולמות לכבדי שמיעה, עשתה במוצאי השבת הישג מדהים - כשזכתה באליפות אירופה, אחרי שהפכה פיגור 3:1 לניצחון 3:4 על הואלבה הספרדית - שזכתה מספר פעמים בגביע הנכסף, וזאת אחרי שניצחה בחצי הגמר את טורינו האיטלקית - שגם לה רזומה מרשים של זכיות. כששחקני הדולפינים והמאמנים יאיר אלמקייס ושי זלבוצקי וחברי ההנהלה של המועדון שבו ארצה, הם זכו לקבלת פנים מדהימה מצד בני משפחה וחברים, וגם מצידם של כדורגלני קבוצות ילדים ג' וילדים א' של מ.ס אשדוד - שהגיעו עם מאמני ומנהלי הקבוצות והורים מלווים לנתב'ג, יחד עם ראשי המחלקה ובכירי רשות הספורט בעיריית אשדוד ובהם אלון חזן, מאמן נבחרת הנוער והממונה על מצינות ברשות הספורט של העיר אשדוד - שהגיע לנתב'ג היישר מקרית ביאליק, שם צפה במשחק הגביע בו ניצחה מכבי צור שלום את מכבי ת'א. חזן, מבכירי הכדורגלנים שידע הכדורגל הישראלי, אמר בקבלת הפנים: 'כשאשדודי וכאיש ספורט גאה אני מאוד שמח בזכייה הזו ושמח בזכייה של כל ספורטאי, שמביא כבוד לעיר ולמדינה - ולכן היה חשוב לי להגיע גם לשדה'.

שחקני ואנשי קבוצת הדולפינים היו המומים ומופתעים מקבלת הפנים, כפי שמתאר המאמן יאיר אלמקייס: 'תיארנו לעצמנו שנזכה לקבלת פנים חמה מצד משפחה וחברים, אבל לראות כל כך הרבה כדורגלנים צעירים מגיעים עם שלטים ומריעים לנו - זה היה מרגש בעוצמות מדהימות. עשינו הישג מדהים וזה כיף לראות שיש בו הכרה וכיף לראות את הסולידריות מצד הכדורגלנים הצעירים. תודה גדולה מגיעה למארגנים ולאלה שהגיעו לתמוך ולהריע. תודה לעיריית אשדוד שעזרה לנו לצאת פעם שלישית ברציפות לאליפות אירופה'.

יורם אסרף, מנהל רשות הספורט בעיריית אשדוד, משתף אותנו בחיבור בין הגורמים שהביא להצלחה: 'אנחנו שמחים מאוד על ההישג הגדול. דולפיני אשדוד הביאו הרבה כבוד לעיר ולמדינה. מבחינתנו זה היה טבעי שנעשה כל שביכולתנו, כדי שהם יזכו לקבלת פנים חמה ושמחה - שהם ראויים לה. מילה טובה מגיעה להנהלת מחלקת הנוער של מ.ס אשדוד על ההירתמות וגם למשרד התרבות והספורט - על העזרה לקבוצה'.

חיים בנישו, מנהל מחלקת הנוער של מ.ס אשדוד: 'ברגע שהתבשרנו על הזכייה ידענו שאנחנו רוצים להריע ולהצדיע לשחקנים. כשעודכנו על מועד החזרה של הדולפינים ארצה, מיד פניתי למאמנים והחלטנו לבטל את האימונים שיועדו לקבוצות, ארגנו הסעות ויצאנו לנתב'ג לשמוח ולשמח. זה היופי שבספורט, כיף לראות שכל כך הרבה גורמים התחברו יחד למען מטרה נעלה. מחלקת הנוער שלנו ייצרה ומייצרת הרבה כישרונות, אבל ברור לנו שלא כולם יעשו קריירה של שחקנים בוגרים - וחשוב לנו לתת להם ערכים וכלים טובים להמשך חייהם, בכל אשר יעשו. המועדון שלנו דוגל בחיבור לקהילה, אנחנו עושים המון פרויקטים - ובראשם קבוצה לבעלי צרכים מיוחדים'.

צוות אתר 'וולה' מברך את קבוצת דולפיני אשדוד על הזכייה המדהימה. אנו מצדיעים לכל הגורמים שחברו להם, כדי לעזור לקבוצה לקיים פעילות ולייצג את המדינה בכבוד, וכמובן מצדיעים לכל אלה שהגיעו לעשות שמח בנתב'ג - ונתנו מודל מצוין להשראה לסולדיריות בין ספורטאים.


עוד בכותרות
בעוד שבשנתוני השמיניות, הילדים ונערים ג', קיים דד ליין אחיד לרישום קבוצות - בשנתוני נערים ב', נערים א' והנוער אין אחידות במועדי הרישום בין הליגות השונות, מה שגורם להרבה שחקנים ליפול בין הכסאות בתקופה שבה הם רוצים לעבור לקבוצה אחרת. על ההתאחדות לכדורגל לעשות דד ליין אחיד לרישום קבוצות ולהודיע בשלב מוקדם על שיבוצי הקבוצות, כדי לצמצם מצבים ששחקנים מסורבים לבקשות שחרור ונתקעים בקבוצות שהם לא רוצים להשתייך אליהן.
14/08/2018 13:49:10
עונה אחת מצוינת, שהגיעה אחרי שתי עונות פושרות עם מספרים נמוכים, הזניקה את יונס מלדה לקדמת הבמה. הבוקר שחקן ההתקפה המוכשר, שיחגוג יום הולדת 19 בעוד שלושה חודשים, חתם על חוזה לחמש עונות בקבוצת הבוגרים של מכבי נתניה.
14/08/2018 13:27:09
בעקבות פניות רבות למערכת האתר מצד גולשים אשר סקרנים בנוגע למועדי פרסום לוחות המשחקים בליגות השונות, פנינו להתאחדות לכדורגל - שמסרה את מועדי פרסום לוחות המשחקים בליגות הנוער, הליגות הארציות של שנתון נערים א', ליגת העל והליגות הארציות של שנתון נערים ב'.
13/08/2018 12:28:58
ההתאחדות לכדורגל פרסמה את לוח משחקי ליגת העל של שנתון נערים ב'. כבר במחזור הראשון נזכה ל"קלאסיקו מחלקות הנוער", כשמכבי חיפה "קצף" תארח את מכבי ת"א. זרקור על המשחקים המרכזיים בכתבה הבאה.
13/08/2018 12:22:19
רוסלן ברסקי, שנחשב להבטחה גדולה במחלקת הנוער של מכבי ת"א, עבר מסע נדודים מורכב ומטלטל בליגה א' ובליגה הלאומית. ברסקי המשיך לעבוד קשה ולהאמין ובגיל 26 הוא חזר לקבוצת הבוגרים מהדלת הקדמית.
12/08/2018 17:25:33
מזג האוויר החמים קרוב לוודאי ילווה אותנו גם בחודשי ספטמבר ואוקטובר. מאחר ושעון הקיץ יגיע לסיומו ב-28 לאוקטובר ההתאחדות לכדורגל מוכרחה לחייב את הקבוצות להימנע מאירוח משחקים בשעות שבהן עומס החום כבד.
12/08/2018 17:04:52


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל