משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


ילדים ג' - שפלה: גדרה שבה למסלול הניצחונות

אחרי שלושה הפסדים רצופים קבוצת ילדים ג' של הפועל גדרה "צו פיוס" זכתה ביום שישי האחרון בניצחון 1:3 על מכבי יבנה "צו פיוס", אותה היא ניצחה גם בסיבוב הראשון.
פורסם ב: 11/02/2018 14:34:01

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

שתי קבוצות שעושות עונה די מוצלחת ומתקדמות בהדרגה במחוז שפלה של שנתון ילדים ג', נפגשו ביום שישי האחרון למשחק ליגה. מצד אחד המארחת - קבוצת 'צו פיוס' של הפועל גדרה ומצד שני קבוצת 'צו פיוס' של מכבי יבנה. הקבוצה המארחת קיוותה לקטוע רצף של שלושה הפסדים, בעוד שהקבוצה האורחת קיוותה לחזור למסלול הניצחונות - אחרי שבשבוע שעבר הפסד שנחלה במשחק מול הפועל באר שבע, קטע רצף של שלושה ניצחונות.

המחצית ראשונה נפתחה בצורה שקולה עם יתרון קל לגדרה. בדקה ה-24 עלתה מכבי יבנה ליתרון 0:1, בהזדמנות הראשונה שאליה הגיעה במשחק, וזאת לאחר טעות בהגנת גדרה. הקבוצה המארחת   לא נשברה ולאחר הספיגה התחילה לשלוט בשחק. אחרי שינוי מערך בדקה ה29 ליאן הללי בנגיעה הראשונה בכדור השווה ל-1:1 מבעיטה מרחוק.  כעבור שתי דקות גדרה השלימה מהפך\ משערו של חלוצה המוכשר אמיר אברהם. במחצית השניה גדרה הייתה עדיפה בכל פרמטר במשחק ובדקה ה-41 אמיר אברהם השלים צמד גדול כשהצליח להגיע לכדור ארוך עם נחישות רבה. עד הסיום גדרה שלטה במשחק והגיעה למספר מצבים, בעוד שיבנה הגיעה לשני מצבים מצוינים של אחד על אחד, אבל נתקלה ביום מצוין של שוערי גדרה.

אלעזר צוקרן, מאמן גדרה סיכם את המשחק: 'היה משחק מצוין. מכבי יבנה יריבה חזקה וידענו שיהיה קשה וצמוד. תודה רבה לילדים המדהימים שלי, שהראו המון אופי ונחישות, שיחקו כדורגל מרגל לרגל והיו ממושמעים מאוד על המגרש. בכלל לאורך כל השנה הילדים מתקדמים יוצא מן הכלל גם מקצועית וגם אישית. אני אעשה הכל עד סוף השנה בכדי לשמור על זה. פנינו למשחק הבא מול גן יבנה'.








עוד בכותרות
ההתאחדות לכדורגל פרסמה אמש את לוחות משחקי הליגות הלאומיות והארציות לנוער. קישורים ללוחות הסיבוב הראשון בכתבה הבאה.
20/08/2018 08:41:53
אחרי שהוביל את הנבחרות הצעירות לשמונה העפלות לאליפות אירופה, גידל דורות של שחקנים מוכשרים וטיפח מאמנים רבים, אברהם בכר - מנהלה המקצועי של מחלקת הנוער של הפועל הרצליה, בטוח ביכולותיו לעזור לקדם את המחלקה לעתיד טוב יותר: "כשהגעתי לרמת השרון היא הייתה במצב דומה לזה של הרצליה - ובעבודה מאומצת היא הפכה למחלקה מצליחה. אין סיבה שזה לא יקרה בהרצליה". (תוכן ממומן)
19/08/2018 01:41:19
במשחק הסיום של טורניר הידידות באוקראינה הצליחה נבחרת נערים א' לזכות בניצחון 0:2 על ליטא, שמקנה לה את המקום השביעי בטורניר.
19/08/2018 01:31:01
אחרי עיכובים רבים נשלחו לפני זמן קצר לוחות המשחקים למנהלי מחלקות נוער. הלוחות טרם פורסמו באתר ההתאחדות לכדורגל, אך אנו כמובן על המשמר ובכתבה זו תוכלו לקבל קישורים ללוחות של הסיבוב הראשון בשני המחוזות. הפועל מטה אשר, לה לא הייתה קבוצה בשנתון נערים ב' בעונה שעברה, תשחק במחוז הצפוני לאחר שזכתה בהגרלה על תפיסת מקומה של הפועל יקנעם.
19/08/2018 01:30:21
נבחרת נערים א' של ישראל סיימה את השלב המוקדם של טורניר הידידות באוקראינה עם הפסד 1:0 למקבילה של לטביה. מחר היא תשחק במשחק האחרון של הטורניר, משחק דירוג מול ליטא.
18/08/2018 20:51:30
בעונה שעברה וגם בעונות קודמות היה מצב לא ספורטיבי, שבו באותו דרג של ליגות מחוזיות בשנתוני נערים ונוער לא הייתה כמות אחידה של קבוצות בליגות המחוזיות - כך נוצר מצב לא שוויוני של קבוצות שהתחרו על אותן מטרות. העונה הזו באגף הנוער צריכים לעשות את השיבוצים בצורה הרבה יותר שווויונית.
18/08/2018 17:45:53


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל