משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


ילדים ב' - דן: שבת שמחה לקהילתי חולון

קבוצת ילדים ב' של א.ס קהילתי חולון זכתה בשבת האחרונה בניצחון 0:2 במשחק הדרבי מול צפרירים, וכעת היא הקבוצה שנהנית מהמאזן הטוב ביותר מבין שלוש החולוניות בליגה.
פורסם ב: 12/02/2018 10:23:57

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

ארבע קבוצות בשנתון ילדים ב' מייצגות את העיר חולון, שלוש מהן שובצו למחוז דן. הקבוצות אינן נהנות מהמאזן הטוב ביותר בליגה, אך תחרות גלויה בנוגע לקבוצה עם המאזן הטוב מבין השלוש בהחלט קיימת.

בשבת האחרונה נערך במגרש בקרית הספורט בחולון משחק ליגה, בו אירחה א.ס קהילתי חולון את צפרירים. הקבוצה המארחת, שסיימה בתחילת העונה משחק דרבי עם עוצמה בשוויון 3:3, ידעה שניצחון ישמור על מאזנה כטוב ביותר מבין שלוש החולוניות בליגה. שער שכבש ירין עטר בסמוך לסיום השליש הראשון ושער שכבש בבעיטה לחיבורים במהלך השליש השני לירן רפאלי סללו את דרכה של הקבוצה המארחת לניצחון 0:2.

מני כהן, מנהלה המקצועי של א.ס קהילתי חולון, אמר בסיום המשחק: 'יש לנו שתי קבוצות בשנתון ילדים ב'. הקבוצה הזו הוקמה העונה, לאחר שהגיעו מספר רב של שחקנים מוכשרים שרצו להצטרף אלינו, והיה חבל לנו לשחרר שחקנים אחרים שביקשו להיות באגודה. אנחנו כמובן יותר משמחנו והקמנו את הקבוצה הזו בציפייה שסיבוב ראשון יהיו בעיקר עם אכזבות, מאחר ולוקח זמן לבנות קבוצה מהיסוד. להפתעתי הרבה, הקבוצה התחברה מהר מהצפוי, נהנית ממאזן מכובד וטוב יותר משתי החולוניות האחרות. הניצחון היום היה מתוק במיוחד עבור הילדים שלנו, מאחר והם לומדים ביחד עם השחקנים של בצפרירים. אני גאה במאמן ניב דהן ובילדים המקסימים'.

במחזור הקרוב שחקני צפרירים חולון יתארחו אצל מ.כ אור יהודה - שנחשבת לקבוצה עם המאזן הטוב בליגה. שחקני קהילתי חולון יארח את הכח עמידר.


עוד בכותרות
בעוד שבשנתוני השמיניות, הילדים ונערים ג', קיים דד ליין אחיד לרישום קבוצות - בשנתוני נערים ב', נערים א' והנוער אין אחידות במועדי הרישום בין הליגות השונות, מה שגורם להרבה שחקנים ליפול בין הכסאות בתקופה שבה הם רוצים לעבור לקבוצה אחרת. על ההתאחדות לכדורגל לעשות דד ליין אחיד לרישום קבוצות ולהודיע בשלב מוקדם על שיבוצי הקבוצות, כדי לצמצם מצבים ששחקנים מסורבים לבקשות שחרור ונתקעים בקבוצות שהם לא רוצים להשתייך אליהן.
14/08/2018 13:49:10
עונה אחת מצוינת, שהגיעה אחרי שתי עונות פושרות עם מספרים נמוכים, הזניקה את יונס מלדה לקדמת הבמה. הבוקר שחקן ההתקפה המוכשר, שיחגוג יום הולדת 19 בעוד שלושה חודשים, חתם על חוזה לחמש עונות בקבוצת הבוגרים של מכבי נתניה.
14/08/2018 13:27:09
בעקבות פניות רבות למערכת האתר מצד גולשים אשר סקרנים בנוגע למועדי פרסום לוחות המשחקים בליגות השונות, פנינו להתאחדות לכדורגל - שמסרה את מועדי פרסום לוחות המשחקים בליגות הנוער, הליגות הארציות של שנתון נערים א', ליגת העל והליגות הארציות של שנתון נערים ב'.
13/08/2018 12:28:58
ההתאחדות לכדורגל פרסמה את לוח משחקי ליגת העל של שנתון נערים ב'. כבר במחזור הראשון נזכה ל"קלאסיקו מחלקות הנוער", כשמכבי חיפה "קצף" תארח את מכבי ת"א. זרקור על המשחקים המרכזיים בכתבה הבאה.
13/08/2018 12:22:19
רוסלן ברסקי, שנחשב להבטחה גדולה במחלקת הנוער של מכבי ת"א, עבר מסע נדודים מורכב ומטלטל בליגה א' ובליגה הלאומית. ברסקי המשיך לעבוד קשה ולהאמין ובגיל 26 הוא חזר לקבוצת הבוגרים מהדלת הקדמית.
12/08/2018 17:25:33
מזג האוויר החמים קרוב לוודאי ילווה אותנו גם בחודשי ספטמבר ואוקטובר. מאחר ושעון הקיץ יגיע לסיומו ב-28 לאוקטובר ההתאחדות לכדורגל מוכרחה לחייב את הקבוצות להימנע מאירוח משחקים בשעות שבהן עומס החום כבד.
12/08/2018 17:04:52


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל