משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


ילדים א': הצפון והדרום בסינרגיה במכבי פ"ת

קבוצות ילדים א' של מכבי פ"ת, המשחקות בשני המחוזות הבכירים של השנתון, זכו בניצחונות מכובדים על יריבות שהגיעו למשחקים עם מאזן טוב משלהן. קבוצת הדרום מליגת המרכז תנסה לשמור על גביע המדינה עונה נוספת, כשתתייצב בשבת למשחק גביע מול מכבי נתניה.
פורסם ב: 05/03/2018 17:56:37

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

שבת שמחה בחטיבה הצעירה של מכבי פ'ת, המנוהלת בצד המקצועי ע'י יונתן שמל. מרבית קבוצות החטיבה זכו בניצחונות, כשהבולטות ביותר הן קבוצות ילדים א' - שמשחקות בליגות הבכירות של השנתון.

קבוצת הדרום, שזכתה בעונה שעברה בגביע המדינה של שנתון ילדים ב', ניצחה בביתה 0:2 את בית'ר ירושלים - משערים שכבשו עיסא נאסר ועידו שוורץ. למכבי פ'ת כעת המאזן הטוב בליגה יחד עם בני יהודה ת'א ועם בית'ר ירושלים - ששיחקה משחק אחד פחות מהשתיים. בשבת הקרובה הקבוצה תתארח אצל מכבי נתניה מליגת השרון למשחק בשלב רבע גמר גביע המדינה.

קבוצת הצפון, לה זו עונה ראשונה בליגת שרון, עונה שבה היא נחשבת לקבוצה מכובדת בליגה - אם כי לא מובילה כמו קבוצת הדרום, זכתה בניצחון 1:3 על הפועל רעננה - לה מאזן טוב יותר במידה לא מבוטלת. שערים שכבשו עידו הרשקוביץ, יונתן בוגנים ומקסים סורוב, סללו את דרכה לניצחון על הקבוצה מהשרון - שבשבת הקרובה תארח את עירוני קרית שמונה מליגת חוף למשחק בשלב רבע גמר גביע המדינה.
עוד בכותרות
כמו בכל פעם שבו יש טורניר כדורגל בינלאומי, גם הפעם אנחנו שומעים הרבה פרשנים והוגי דעות - שמציעים להעתיק מודלים מסוימים לכדורגל שלנו. עם כל הכבוד למודלים מצליחים מרחבי העולם, לא כל מה שמתאים למקום מסוים מתאים לכאן. לכן, בואו נפסיק לזרוק סיסמאות ונחשוב איך אנחנו עושים התאמות של מודלים מצליחים למציאות שאנחנו מכירים - לטוב ולרע.
23/06/2018 14:23:59
הקבוצה של אלי אישה זכתה העונה בניצחונות בכל משחקי הליגה שקיימה - במקביל להצלחה גדולה בגביע המדינה, כל זאת לצעד דגש מאוד גדול על פעילויות למען הקהילה. בעונה הבאה לאגף הנוער של ההתאחדות לכדורגל יהיו את כל הסיבות להעביר את הקבוצה למחוז מרכז.
23/06/2018 14:02:43
עונת הכדורגל האחרונה הייתה בסימן השלמת המהפך בצד האדום של הכדורגל בבירת ישראל. אחרי ירידות הליגה של קבוצות הדגל של מחלקת הנוער של הפועל ירושלים נוצרה סיטואציה שבעונה הבאה החל משנתון נערים ב' ועד הבוגרים הקבוצות של הפועל קטמון ישחקו בליגות גבוהות יותר מאשר הפועל ירושלים - המועדון שממנו נולדה הפועל קטמון.
22/06/2018 14:53:54
לראות במונדיאל מפגני אחווה בין אוהדי כדורגל מרחבי העולם - ובפרט בין אוהדי כדורגל ישראלים לאוהדים ממדינות עוינות ומדינות שבהן הישראלים לא אהובים על רוב האוכלוסיה, מוכיחה עד כמה הכדורגל הוא האמצעי הטוב ביותר לגשר בין אוכלוסיות.
22/06/2018 10:15:31
למרות שהיא הגיעה לעונה הזו בעמדת נחיתות, קבוצת נערים א' של מ.ס כרמיאל הצליחה להבטיח הישארות במחוז הצפוני של הליגה הארצית - כשהיא מקדימה קבוצות ממועדונים גדולים יותר. שמחים לפרגן לקבוצה ביום ההולדת של המאמן, לירון יגר, לו אנו מאחלים המון מזל טוב.
21/06/2018 12:00:12
תלמידי התיכון וחטיבות הביניים, סיימתם אתמול את שנת הלימודים. איזה כיף לכם. תעשו חיים, אבל תשכחו: תקופה של חופש מהלימודים ומהכדורגל נדרשת להתאווררות ולטעינה מחדש, אך אסור שהיא תפגום לרעה ביכולות הגופניות וההתנהגותיות שלכם.
21/06/2018 11:39:47


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל