משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


נערים ג' - מרכז: כאן הדרבי התל אביבי אדום

קבוצת נערים ג' של הפועל ת"א דרום חוללה מהפך מדהים במשחק הדרבי מול הצהובים של מכבי, שנותרו בפסגת הטבלה. עם שני שערים ב-20 הדקות האחרונות הצליחה הקבוצה של קובי ברו לזכות בניצחון 1:2.
פורסם ב: 06/03/2018 18:05:08


מאת: אורי שמיר - עורך האתר

במוקד משחקי השבת במחלקות הנוער עמד משחק דרבי הנוער התל אביבי, שבו אירחה הפועל את מכבי - שהחל קצת אחרי שהסתיים לו קילומטר וחצי ממתחם חודורוב המשחק המרכזי של שנתון נערים ג' - בו אירחה מכבי את הפועל. הצהובים התייצבו למשחק כשהם מוליכים את טבלת המרכז ביתרון של 5 נקודות על פני הפועל ראשל'צ, בעוד שהאדומים התייצבו למשחק כשהם איפשהו בחלק העליון של מרכז הטבלה.

כשאומרים ש'לדרבי חוקים משלו' מתכוונים לסוג המשחקים הללו. מכבי התייצבה למשחק בעמדה טובה הרבה יותר, פתחה את המשחק ביתרון משער מהיר שכבש בדקה ה-6 אוסקר בלוך והמשיכה ליזום מהלכים להבקעת שערים, אך האדומים הצליחו לחולל מהפך מדהים משערים שכבשו איתי בן קימון בדקה ה-60 ואופק סימקין - בסמוך לסיום המשחק. בסיום, ניצחון 1:2 לזכות הפועל.

שחקני מכבי ת'א, שיתרונם בפסגת הטבלה על פני הדולקות אחריה הצטצמצם משמעותית, יצטרכו להתעשת במהרה. כבר בשבת הקרובה תארח הקבוצה למשחק רבע גמר גביע המדינה את מוליכת טבלת השרון, מכבי חיפה 'קצף', והיא תצטרך להיות במיטבה כדי לטפס לשלב חצי הגמר.

  


עוד בכותרות
כמו בכל פעם שבו יש טורניר כדורגל בינלאומי, גם הפעם אנחנו שומעים הרבה פרשנים והוגי דעות - שמציעים להעתיק מודלים מסוימים לכדורגל שלנו. עם כל הכבוד למודלים מצליחים מרחבי העולם, לא כל מה שמתאים למקום מסוים מתאים לכאן. לכן, בואו נפסיק לזרוק סיסמאות ונחשוב איך אנחנו עושים התאמות של מודלים מצליחים למציאות שאנחנו מכירים - לטוב ולרע.
23/06/2018 14:23:59
הקבוצה של אלי אישה זכתה העונה בניצחונות בכל משחקי הליגה שקיימה - במקביל להצלחה גדולה בגביע המדינה, כל זאת לצעד דגש מאוד גדול על פעילויות למען הקהילה. בעונה הבאה לאגף הנוער של ההתאחדות לכדורגל יהיו את כל הסיבות להעביר את הקבוצה למחוז מרכז.
23/06/2018 14:02:43
עונת הכדורגל האחרונה הייתה בסימן השלמת המהפך בצד האדום של הכדורגל בבירת ישראל. אחרי ירידות הליגה של קבוצות הדגל של מחלקת הנוער של הפועל ירושלים נוצרה סיטואציה שבעונה הבאה החל משנתון נערים ב' ועד הבוגרים הקבוצות של הפועל קטמון ישחקו בליגות גבוהות יותר מאשר הפועל ירושלים - המועדון שממנו נולדה הפועל קטמון.
22/06/2018 14:53:54
לראות במונדיאל מפגני אחווה בין אוהדי כדורגל מרחבי העולם - ובפרט בין אוהדי כדורגל ישראלים לאוהדים ממדינות עוינות ומדינות שבהן הישראלים לא אהובים על רוב האוכלוסיה, מוכיחה עד כמה הכדורגל הוא האמצעי הטוב ביותר לגשר בין אוכלוסיות.
22/06/2018 10:15:31
למרות שהיא הגיעה לעונה הזו בעמדת נחיתות, קבוצת נערים א' של מ.ס כרמיאל הצליחה להבטיח הישארות במחוז הצפוני של הליגה הארצית - כשהיא מקדימה קבוצות ממועדונים גדולים יותר. שמחים לפרגן לקבוצה ביום ההולדת של המאמן, לירון יגר, לו אנו מאחלים המון מזל טוב.
21/06/2018 12:00:12
תלמידי התיכון וחטיבות הביניים, סיימתם אתמול את שנת הלימודים. איזה כיף לכם. תעשו חיים, אבל תשכחו: תקופה של חופש מהלימודים ומהכדורגל נדרשת להתאווררות ולטעינה מחדש, אך אסור שהיא תפגום לרעה ביכולות הגופניות וההתנהגותיות שלכם.
21/06/2018 11:39:47


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל