משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


נערים ג' - חוף: ניצחון ראשון על הדשא לבית"ר חיפה

קבוצת נערים ג' של בית"ר חיפה זכתה בשבת האחרונה בניצחון 2:4 על הפועל מטה אשר, שהיה ניצחונה הראשון העונה על כר הדשא. בזכות ניצחון טכני במשחק הדרבי מול רובי שפירא מאזנה של הקבוצה עומד על 6 נקודות.
פורסם ב: 07/03/2018 16:51:26

מאת: אורי שמיר - עורך האתר

אחד מהסיפורים העצובים של העונה הוא קבוצת נערים ג' של בית'ר חיפה - קבוצה שבשנתוני ילדים א' וילדים ב' הייתה קבוצה מובילה בליגת המפרץ לצד קבוצות נחשבות דוגמת עירוני קרית שמונה ובני סכנין, שהגיעה לשנתון נערים ג' ובגלל עזיבה של מספר שחקני מפתח וסיבות נוספות מוצאת את עצמה בירכתי טבלת מחוז חוף. בשבת האחרונה סוף סוף זכו שחקני הקבוצה לחגוג ניצחון על כר הדשא, זה קרה אחרי שהקבוצה הפתיעה וניצחה 2:4 בביתה את הפועל מטה אשר - שמדורגת בחלק התחתון של מרכז הטבלה. הניצחון מעלה ל-6 נקודות את מאזנה, שכן לקבוצה ניצחון נוסף - אם כי טכני במשחק הדרבי מול רובי שפירא.

אחרי למעלה מחצי שעה של כדורגל ללא שערים הצליחה בית'ר חיפה לכבוש שני שערים בחמש הדקות האחרונות של המחצית הראשונה - האחד מרגלו של רפאל דדשוב בדקה ה-35 והשני היה שער עצמי שנכבש לזכותה. החגיגה החיפאית המשיכה גם במחצית השניה, שער שכבש מוסיה גטהון בדקה ה-53 העניק לחיפה יתרון 0:3. בדקה ה-58 נפסקה בעיטת פנדל לזכות מטה אשר, אותה תרגם שחר כץ לשער שצימק את התוצאה ל-1:3. בדקה ה-65 שער שכבש עידו סייג העניק לבית'ר חיפה יתרון 1:4. ארבע דקות מאוחר יותר שער שכבש איברהים אדהם האורח קבע את תוצאת המשחק - ניצחון 2:4 לזכות בית'ר חיפה.
עוד בכותרות
אחד מהטריאתלטים המצליחים בארץ בגילאי נוער חלם להיות כדורגלן - אך לטענת אביו, שיקולים לא מקצועיים מנעו מבנו לעבור מבחני קבלה בקבוצת ילדים במועדון נחשב בכדורגל הישראלי. האכזבה הגדולה הובילה אותו לענף הטריאתלון, שם הצליח להפוך לכח עולה. מצאנו לנכון לפרסם פוסט שפרסם אביו של השחקן, שם יש מסר חשוב לכל הורה ולכל כדורגלן צעיר: יש עוד חיים ועוד תחומים לפרוח בהם מחוץ לכדורגל.
19/06/2018 10:44:12
הימים האלה של המונדיאל, בהן נבחרות בלי מסורת ארוכת שנים של הצלחות מצליחות לתת פייט לנבחרות שנחשבות לכאלה שמייצגות מעצמות כדורגל, שוב מעלות את השאלה בקרב אוהדי הכדורגל בארץ: למה נבחרת ישראל שלנו לא שם? התשובה שלי פשוטה: הסתכלו על התמונה כולה. אם הולנד ואיטליה לא במונדיאל, באיזו זכות אנחנו יכולים בכלל לחשוב על המונדיאל?
19/06/2018 10:11:54
קבוצת נערים ב' של מכבי אחי נצרת עשתה היסטוריה גדולה העונה: לא רק שהיא סיימה במקום השמיני במחוז הצפוני של הליגה הארצית - שזוהי היסטוריה בפני עצמה, הקבוצה של עלא סאיג סללה את דרכה של קבוצת שנתון 2003 להשתלבות בליגת העל של שנתון נערים ב' בעונה הבאה. המאמן המאושר מסכם עונה בסיפוק בכתבה הבאה.
18/06/2018 12:20:10
פינה חדשה באתר "וולה" - זרקור לקבוצות מצליחות בשנתוני השמיניות והילדים. הקבוצה שעימה אנו מתכבדים לפתוח היא קבוצת טרום א' של בית"ר מעלה אדומים סיימה את העונה האחרונה עם המאזן הטוב ביותר בליגת דן 1.
18/06/2018 12:01:42
הרבה כדורגלנים צעירים, שגדלו במחלקות נוער מובילות, נרתעים מלהתחיל את קריירת המשחק שלהם בליגה א'. יש את אלה שמגיעים לשם עם תחושה של אילוץ ויש כאלה שמגיעים לשם אחרי שהפסידו זמן משחק יקר, כתוצאה מהשתייכות לסגל של קבוצה בליגה בכירה יותר. שני המחוזות של ליגה א' קידמו לא מעט שחקנים בעונות האחרונות לליגות הבוגרים, כך שאין שום סיבה לפסול אוטומטית התחלת קריירת משחק במחוזות ליגה א'.
17/06/2018 08:32:03
הרצון המטורף של הרבה מועדונים ומאמנים להישגיות גורם לתופעות פסולות ומכוערות של פיתוי כדורגלנים צעירים והוריהם לעבור בין מועדונים. למי ששכח, הייעוד של מחלקות נוער ושל מאמני כדורגל הם לטפח שחקנים - לא להתעסק בצורה אובססיבית בציד.
17/06/2018 08:17:15


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל