משתמש:
סיסמא:
ליגות

גביע המדינה


נערות 17: פתיחה כואבת בשלב העילית

נבחרת נערות א' של ישראל פתחה את שלב העילית עם הפסד ביתי כואב 7:0 לספרד, במשחק שנערך במגרש "בית הנבחרות". ביום ראשון תארח הנבחרת הישראלית את דנמרק וביום רביעי תסיים את דרכה בטורניר, במשחק מול המקבילה של רוסיה.
פורסם ב: 08/03/2018 17:18:05

מאת: מערכת האתר
סיוע להכנת הכתבה: אתר ההתאחדות לכדורגל

נבחרת הנערות 17 של ישראל, המודרכת ע'י איריס אנטמן, התייצבה היום למעמד היסטורי - משחק בשלב העילית של אליפות אירופה. בנבחרת הישראלית ידעו שלאור תוצאות ההגרלה, שזימנה לנבחרת הישראלית משחקים ביתיים קשים במגרש 'בית הנבחרות', מול המקבילות של ספרד [היום], דנמרק [ראשון, 15:00] ורוסיה [רביעי, 15:00], שהסיכויים לסיים במקום הראשון ולהעפיל לאליפות אירופה קלושים, אך מקווים להופעה מכובדת של הנבחרת הישראלית - שמתבססת על שחקניות שמשתייכות לפרויקט האקדמיה של ההתאחדות לכדורגל ומשחקות בליגה הבכירה לנשים.

במשחק שהסתיים לפני זמן לא רב, נחלה הנבחרת הישראלית תבוסה קשה בשיעור 7:0 למקבילה הספרדית, שצעדה ביתרון 0:2 בתום המחצית הראשונה. הנבחרת הספרדית כבשה שניים משבעת השערים בבעיטות פנדל.

סגל הנבחרת לטורניר:

שוערת
: ניקול שולמן [סאן חוזה].

הגנה: איזבל דידיטה [באיירן מינכן], עמנואל אופיר אברהמי [בנות עמק חפר], אירנה קוזנצוב [אקדמיה], אלונה ליה שוחט [קרית גת], יהלי לאה כהן [אקדמיה], ליאור אדרי [קרית גת], קים בל [אס'א ת'א].

קישור: נועה סלמיהוג'יץ [אקדמיה], לורן גורג' חורי [הפועל פ'ת], אליענה נלסון לוי [אקדמיה], זוהר כהן [אקדמיה], עיטאף אלקיסי [אקדמיה], עופרי חיה פורת [קרית גת], מאיה דניאלה חולתי  [Falu bs sweden], רעות מיכאלי [אקדמיה], סיוון יוגב [אס'א ת'א].

התקפה: שליו פולישוק [בנות עמק חפר], ירדן מלכה אוזל [אקדמיה],  , ניקול רנטיסי [קרית גת]
עוד בכותרות
כמו בכל פעם שבו יש טורניר כדורגל בינלאומי, גם הפעם אנחנו שומעים הרבה פרשנים והוגי דעות - שמציעים להעתיק מודלים מסוימים לכדורגל שלנו. עם כל הכבוד למודלים מצליחים מרחבי העולם, לא כל מה שמתאים למקום מסוים מתאים לכאן. לכן, בואו נפסיק לזרוק סיסמאות ונחשוב איך אנחנו עושים התאמות של מודלים מצליחים למציאות שאנחנו מכירים - לטוב ולרע.
23/06/2018 14:23:59
הקבוצה של אלי אישה זכתה העונה בניצחונות בכל משחקי הליגה שקיימה - במקביל להצלחה גדולה בגביע המדינה, כל זאת לצעד דגש מאוד גדול על פעילויות למען הקהילה. בעונה הבאה לאגף הנוער של ההתאחדות לכדורגל יהיו את כל הסיבות להעביר את הקבוצה למחוז מרכז.
23/06/2018 14:02:43
עונת הכדורגל האחרונה הייתה בסימן השלמת המהפך בצד האדום של הכדורגל בבירת ישראל. אחרי ירידות הליגה של קבוצות הדגל של מחלקת הנוער של הפועל ירושלים נוצרה סיטואציה שבעונה הבאה החל משנתון נערים ב' ועד הבוגרים הקבוצות של הפועל קטמון ישחקו בליגות גבוהות יותר מאשר הפועל ירושלים - המועדון שממנו נולדה הפועל קטמון.
22/06/2018 14:53:54
לראות במונדיאל מפגני אחווה בין אוהדי כדורגל מרחבי העולם - ובפרט בין אוהדי כדורגל ישראלים לאוהדים ממדינות עוינות ומדינות שבהן הישראלים לא אהובים על רוב האוכלוסיה, מוכיחה עד כמה הכדורגל הוא האמצעי הטוב ביותר לגשר בין אוכלוסיות.
22/06/2018 10:15:31
למרות שהיא הגיעה לעונה הזו בעמדת נחיתות, קבוצת נערים א' של מ.ס כרמיאל הצליחה להבטיח הישארות במחוז הצפוני של הליגה הארצית - כשהיא מקדימה קבוצות ממועדונים גדולים יותר. שמחים לפרגן לקבוצה ביום ההולדת של המאמן, לירון יגר, לו אנו מאחלים המון מזל טוב.
21/06/2018 12:00:12
תלמידי התיכון וחטיבות הביניים, סיימתם אתמול את שנת הלימודים. איזה כיף לכם. תעשו חיים, אבל תשכחו: תקופה של חופש מהלימודים ומהכדורגל נדרשת להתאווררות ולטעינה מחדש, אך אסור שהיא תפגום לרעה ביכולות הגופניות וההתנהגותיות שלכם.
21/06/2018 11:39:47


youth soccer drills  |    משחקי כדורגל